Meie pakutavad teenused


Meile meeldib teha asju korrektselt. Teha nii, et tulemus oleks tõesti hea. Pakume alati välja parima võimaliku lahenduse ja konsulteerides teiega otsustame, mis on kõige optimaalsem lahendus töö teostamiseks. Kvaliteet, täpsus ja ausus on kolm märksõna, millest koostööd tehes lähtume.

Hüdroisolatsioon

Hüdroisolatsiooni all mõistame abinõusid, mis takistavad ehitist kahjustava vee või niiskuse tungimist hoonesse. Pakume: rõdude, vundamentide, parkimismajade ja sildade hüdroisolatsiooni.

Loe lähemalt

Vedelplastitööd

Vedelplasti näol on tegemist reaksioonainetega, millest osadel algab kõvenemisprotsess õhuga kokkupuutes, teistel kahe või enama komponendi kokku segamisel.

Loe lähemalt

Katusetööd

Tegeleme lamekatuste ehituse, renoveerimise, remont- ja hooldustöödega. Samuti teostame rõdude, terrasside, vundamentide ja sildade hüdroisolatsioonitöid. Töödeks kasutame SBS bituumen- ja PVC rullmaterjale ning vedelplast materjale.

Loe lähemalt

Katuse remont

Aja jooksul võivad katusekattematerjali liited lahti tulla, tekkida mehaanilised vigastused, mille tähelepanuta jätmine võib kaasa tuua kulukaid konstruktsiooni ja viimistluskahjusid. Seetõttu soovitame vähemalt korra aastas katuse seisund üle vaadata, samuti peale igat suuremat tormi. Torm võib lahti rebida kehvasti kinnitatud ääreplekid ja isegi katusekattematerjali. Remondime igat tüüpi katuseid. Tihendame katuse läbiviike ja liideid SBS bituumenrullmaterjali ja vedelplastmaterjaliga. Renoveerime katuseid bituumen, PVC ja vedelplast materjalidega. Vedelplastiga saab remontida peaaegu kõiki katusekattematerjale. Samuti on vedelplast asendamatu materjal kui tihendada vaja nt. ventilatsioonitorud, tugitalad jne.

Loe lähemalt

Katuse hooldus

Katuste pisiremont ja hooldustööd. Oleme valmis remontima kõiki katusekattematerjale. Katust tuleks hooldada vähemalt kaks korda aastas (soovitavalt kevadel ja sügisel), et vältida sadeveekaevude ja vihmaveerennide ummistumist, mis võivad kaasa tuua suuri kahjusid. Talvel tuleks puhastada katused liigsest lumest, et sulalumega ei tekiks ülekoormust katuse konstruktsioonile, kus katusekate võib rebendeda ja konstruktsioon kahjustada saada. Pakume klientidele iga-aastast katusehooldusteenust, kus koristame katusekaevud ja sadeveerennid puulehtedest, okastest, samblast, lumest ja jääst.

Loe lähemalt

Tasuta konsultatsioon

Kui teil on küsimusi katusekattematerjalide osas, siis oleme alati valmis rääkima teile vedelplasttoodete plussidest ja kasutusvõimalusest. Kui vedelplast osutub just teie hoonele parimaks lahenduseks, siis teeme teile konkreetse koostööpakkumise.

Loe lähemalt

Olete huvitatud hinnapakkumisest või vajate asjalikke nõuandeid?