15 aastat kogemust valdkonnas
500+ tehtud objekti
2433 ruutu paigaldatud vedelplasti
8 spetsialisti tööl

Kaldkatused

Kaldkatuste ehitus

Kaldkatuseks saab nimetada katust, mille kalle on suurem kui 10% e. 5,7º. Rahvasuu nimetab sellist katust ka viilkatuseks. Üldiselt on kaldkatuste ülesehitus lihtne ja koosneb mõnest komponendist: sarikas, aluskate ning UV kindel vettpidav pealmine kate. Selliseid katuseid kaetakse plekiga, kiviga, bituumenkattega ja vedelplastiga. Levinumaks on siiski plekk katus ja kivi katus, mis on eriti sobilik miljööväärtuslikku keskkonda lisades majale väärtust.

Oma kogemuste ja oskustega saame pakkuda kaldkatuste ehitust, remonti, soojustamist ning erinevaid töid, mis on seotud katustega. Anname oma töödele 5 aastase garatii.

Paigaldame:

  • bituumensindel 
  • trapetsplekk 
  • valtsplekk
  • vedelplast

Plekk-katuse-ehitus Kaldkatuse-ehitus

Norra eramu profiilplekile roovituse tegemine Norra eramu profiilplekiga katuse ehitus peale tööde lõppu

Kaldkatuste remont

Remondime erinevat tüüpi kaldkatuseid. Kui muu enam ei aita või on vaja kiiret remonti, siis kasutame paranduseks vedelplastmaterjale. Reeglina hakkavad katused lekkima just liidetest ja kaldkatuste puhul võib probleemiks olla vale katusekatte valik, mis ei vasta minimaalsele katuse kalde nõudele. Lauge pinna peal hakkavad pleki liited vett läbi laskma. Kõige kriitilisem aeg on talvel sulalumega, kui vee äravool on lume tõttu takistatud ja vesi leiab tee läbi liidete katusekonstruktsiooni. Katuse kalle peaks üldjuhul olema 10% e. 6º või suurem. Probleemi lahendamiseks on meil valikus PMMA vedelplastid, mis kivistuvad umbes 15-30 minutiga sõltuvalt välistemperatuurist. Sellise vedelal kujul paigaldatava materjaliga saame veekindlaks teha erineva profiiliga pindasid, ning anda selline toon nagu vaja.

Kui vana kivi, plekk-, bituumen-, PVC kattega katus, hakkab lekkima ja mida ei saada pidama ning on väga keeruline muude vahenditega leket peatada, siis selle parandamiseks kasutame polüuretaan ja PMMA materjale.

Katuse remont vedelplastiga Katuseakna remont vedelplastiga

Miks just katuseprofid valida vett takistama?

Meie eesmärk on olnud alati see, et saaksid meilt nii asjaliku nõu, kui ka lahenduse, mis päriselt ka vett peab. Kliki ja vaata, millele me rõhku pöörame.

Mõtleme päriselt kaasa

Kuulame kõigepealt ära probleemi, süveneme ja alles siis pakume välja, mis oleks parim lahendus antud olukorras.

Kõrge tööeetika

Pingutame selle nimel, et meiega oleks mõnus koostööd teha. Korrektne ja viisakas käitumine objektil ning enda järelt koristamine on meie jaoks elementaarne nagu noa ja kahvliga söömine.

Näidislahendus

Põrasast kotis ei soovi keegi osta ega ka meie müüa. Võimaluse korral teeme näidislahenduse, et saaksid näha ja katsuda, milline näeb päriselt välja lõpptulemus.

Võta meiega ühendust või tule külla

Kui vajad nõu või abi meestelt, kes lihtsalt ei räägi vaid ka päriselt teevad, siis kirjuta või helista meile.Võta meiega ühendust