fbpx
20 aastat kogemust valdkonnas
500+ tehtud objekti
3000 ruutu paigaldatud vedelplasti
10 spetsialisti tööl

Katused

Katuste remont ja renoveerimine

Kui katus on vana ja väsinud või laseb vett läbi nagu sõel, siis saame aidata tänapäevaste materjalide ning oskustega nende murede eemaldamiseks. Kogemuste põhjal suudame remontida lamekatuseid ja viilkatuseid ning leida probleemidele pikaealisi ja õigeid lahendusi

Lamekatuste vedelplast katusekate

Ajalooliselt on olnud meie tegevusalaks lamekatused ja kõik, mis sinna alla kuuluvad. Ehitame ja remondime lame- ja pööratud katuseid. Soojustame ja teeme erinevaid töid, mis on seotud lamekatustega. Paigaldame lamekatustele  PVC, modifitseeritud bituumen (SBS), polüurea, polüuretaan ja PMMA vedelplast katusekattematerjale. Paigaldame katustele turvavarustust. Täislahendustes anname oma töödele 10aastase garantii. Vedelplastlahenduste ja süsteemide eluiga vastavalt ETA sertifikaadile on vähemalt 25 aastat.

Triflex ProTect. Lamekatuse katusekate.

Katuseterrasside ehitus

Triflex BIS lahendus on väljatöötatud soojustatud katuseterrassidele. See on ennekõike mõeldud uutele terrassidele, kus on vaja tagada soojapidavus. Soojustus jääb vedelplast hüdroisolatsiooni alla ja külm vesi ei jookse soojustusest läbi nagu see on pööratud katuste puhul.

Pealmiseks dekoratiivseks katteks on valikus alates tavalisest värvitud pinnast kuni endapoolt kujundatud disainlahendusteni.

Katuseterrassi lahendus. Triflex BIS

Viilkatuste ehitus

Oma kogemuste ja oskustega saame pakkuda kaldkatuste ehitust, remonti, soojustamist ning erinevaid töid, mis on seotud viilkatustega. Anname oma töödele 5aastase garantii.

Plekk-katuste korrosioonikaitse

Olemasolevatele korrodeerunud plekk-katuselt eemaldame lahtise rooste, vajadusel krundime ning katame elastse korrosioonikaitsega.

Triflex Metal Coat. Plekk katuste korrosioonikaitse

Pööratud katuste ehitus

Suuremat koormust taluv ja kaitset pakkuv katuselahendus terassidele, murukatustele ja katuseparklatele.

Murukatused

Järjest rohkem on hakanud Euroopas populaarsust koguma murukatused, millistel on esteetiline, ökoloogiline ja praktiline väärtus. Lisaks ilule toovad need leevendust linna vihmaveesüsteemile, seovad õhus lenduvat tolmu ning summutavad müra. Kui otsustad oma majale murukatuse ehitada, siis tuleb paigaldada ka veekindel ja vastupidav hüdroisolatsioon.

Murukatuse läbilõige

 

Miks valida katuseprofid?

Meie eesmärk on alati anda nii asjaliku nõu kui ka pakkuda lahendust, mis päriselt vett peab. Kliki ja vaata, millele me rõhku paneme.

Mõtleme kaasa

Kuulame ära probleemi ja pakume välja individuaalse lahenduse antud olukorrale.

Kõrge tööeetika

Pingutame selle nimel, et meiega oleks meeldiv koostööd teha. Korrektne ja viisakas käitumine objektil ning enda järelt koristamine on meie jaoks sama elementaarne kui noa ja kahvliga söömine.

Näidislahendus

Põrsast kotis ei soovi keegi osta ega ka meie müüa. Võimaluse korral teeme näidislahenduse, et saaksid näha ja katsuda, milline on lõpptulemus.

Võta meiega ühendust või tule külla

Kui vajad nõu või abi meestelt, kes lihtsalt ei räägi vaid ka päriselt teevad, siis kirjuta või helista meile.  Võta meiega ühendust
  NÕUSOLEK KÜPSISTE KASUTAMISEKS 

  Veebileht katuseprofid.ee (edaspidi - Veebileht) kasutab küpsiseid eeskätt veebilehe kasutajamugavuse parandamiseks.  Nõustute küpsistega jätkates veebilehe külastamist või alternatiivselt vajutades nupule „Nõustun“. Küpsiste blokeerimine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi. 

  Mis on küpsis?
  Küpsis (cookie) on väike tekstifail, mis salvestatakse veebilehe külastamisel kasutaja arvutisse või muusse seadmesse. Küpsised ei saada informatsiooni kasutaja arvutist välja. Küpsiste all käsitleme kõiki eelnevalt defineeritud tekstifaile olenemata tehnoloogilisest piiritlusest. 

  Mis eesmärgil ja milliseid küpsiseid kasutatakse?
  Kogume püsi- ja seansiküpsiseid mis on vajalikud veebilehe toimimiseks, kasutajamugavuse parandamiseks ja asjakohaseks reklaamimiseks. 

  Kasutame järgmiste kolmandate osapoolte küpsiseid:


  Meil puudub ligipääs ja kontroll kolmanda osapoolte küpsistele ning nende küpsiste kasutamine kuulub paigaldajate privaatsuspoliitika alla. Kolmandate osapoolte privaatsuspoliitika ja tingimustega saate tutvuda kolmanda osapoole veebilehtedel. 

  Mis andmeid küpsistega kogutakse?
  Küpsiste kasutamisega seoses võidakse säilitada isikuandmeid mille kasutaja on ise veebilehe vormi täites kirjutanud. Nende hulka kuulub emaili aadress ja pöördumise sisu. Lisaks võidakse säilitada seadmeinfot, asukohateavet, ip-aadressi, keelevalikut  ja muid eelnevalt loetletud andmeid. 

  Kasutaja isikuandmeid ei säilitata kauem, kui seda nõuavad kogutud andmete eesmärgid. Kui isikuandmed muutuvad ebavajalikeks või kasutaja taotleb nende kustutamist, kustutatakse andmed 1 kuu jooksul. 

  Võime avaldada küpsiste kasutamisega seoses kogutud andmeid oma töötajatele, teenuse osutajatele ja eelnevalt nimetatud kolmandatele osapooltele, kui see on vajalik  eelnimetatud eesmärkidel. Samuti võime avaldada küpsiste kasutamisega seoses kogutud informatsiooni kui oleme kohustatud seda tegema seadusest tulenevalt või enda õiguste või huvide kaitsmisel (nt veebilehe väärkasutuse tuvastamiseks). 

  Kui kaua on küpsis arvutisse talletatud?
  Küpsiste talletamise aeg on iga küpsise puhul erinev. Igakordne veebilehe külastamine uuendab küpsiseid, mistõttu pikeneb ka nende talletamise periood. Seansiküpsised salvestuvad ajutiselt veebilehe külastamise ajaks. Püsiküpsised salvestuvad kasutaja arvutisse pärast veebilehe sulgemist. Püsiküpsistel on erinev aegumisperiood ning mõned neist jäävad kasutaja seadmesse päevadeks, kuudeks või aastateks, kuid soovi korral saab seadmest ise kustutada. 

  Kuidas küpsiste kasutamist piirata ja neid kustutada?
  Kasutaja saab kustutada seadmesse salvestatud küpsised ja ennetavalt vältida küpsiste salvestamist seadmesse. Selleks tuleb kasutajal muuta veebilehe privaatsusseadeid. Seadeid küpsiste keelamiseks tuleb muuta igas seadmes eraldi. Kõikide küpsiste blokeerimine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi.

  Täpsemalt juhised leiab veebilehitseja kasutusjuhendist: 

  Internet Explorer: http://support.microsoft.com/kb/278835
  Crome: https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=en
  Firefox: http://support.mozilla.org/en-US/kb/Clear%20Recent%20History
  Opera: http://www.opera.com/browser/tutorials/security/privacy
  Safari: http://support.apple.com/kb/PH5042
   
  Kontaktinfo ja lisateabe saamine
  Veebilehe haldaja ja isikuandmete vastutav töötleja on Hillar Peets, asukohaga Harjumaa, Tallinn linn, Kadaka tee 42n, 12915Kui Teil on küsimusi või ettepanekuid, võtke ühendust telefonil 53976660 või e-posti aadressil info@katuseprofid.ee 

  Kolmandate osapoole kontaktandmed on kättesaadavad nende veebilehtedelt.