20 aastat kogemust valdkonnas
500+ tehtud objekti
3000 ruutu paigaldatud vedelplasti
10 spetsialisti tööl

Lamekatused

Lamekatuse vedelplastlahendus Triflex ProTect

Kasutusala: lamekatuste hüdroisolatsioon

Triflex ProTect sobib hüdroisolatsiooniks lamekatustele, kus katuse vettpidavaks saamine on üsna keerukas ülesanne, sest tegemist on lamedate pindadega, millel tahes tahtmatult tekivad veeseisukohad. Nõrkadeks kohtadeks on ka igasugused liited ja läbiviigud. Talvel mahasadanud lumi ja lörts hakkab sulamise ajal erinevatest liidetest läbi tungima, sest talvel on vee äravool lehtritesse takistatud. Selliste probleemide vältimiseks on ilma liideteta katusekatte materjal asendamatu.

Vedelplast katusekate on paigalduse ajal vedelas olekus ja külmpaigaldatav. Kõik katuse pinnad, liited ja ülekatted, mis on vajalikud katuse veetiheduse tagamiseks, sulanduvad omavahel ühtlaseks ja ilma liideteta massiks.

Kangaga tugevdatud hüdroisolatsioon baseerub PMMA (polümetüül-metakrülaat) vaigul, mis on ilmastiku, UV ja IR kiirguskindel.

Kombineeritud lahendus:

Tavaliselt on lamekatuste puhul kattematerjalideks SBS bituumenrullmaterjalid või PVC. Nende materjalide eeliseks on odavus ja PVC puhul ka paigalduskiirus. Meie arvates üheks hinna ja kvaliteedi parimaks katuste lahenduseks on läänes või põhjamaades toodetud bituumenrullmaterjal kus kõik läbiviigud, ülespöörded ja detailid tihendatakse vedelplastmaterjale kasutades. Selline lahendus töötab aastakümneid.

Kasutuskohad:
 • Uued  katused. Soojustatud ja soojustamata lamekatuse ehitus. Soojustuseks on sobilik kõva PIR, EPS või XPS, mis on kaetud tsementplaadiga või ühekihilise liimitava bituumenrullmaterjaliga.
 • Vanad katused. Olemasoleva katusekatte peale. Selleks võib olla vineer, keraamilised plaadid, betoon, PVC, TPO, PIB, polüuretaan (PU), polüurea (PUA), EPDM, SBS bituumenrullmaterjal, klaas, puit, plekk, metall ja paljud teised.
 • Erinevate lamekatuste hüdroisolatsioon. Pööratud katused, soojustatud katused, murukatused, purskkaevud, silohoidlad.
 • Nullkaldega pind. Vedelplast ei reageeri veega ja talub seisvat vett.
Katuse ohutus

Katusel liikumise ohutus peab olema iseenesest mõistetavalt tagatud. Katusele paigaldame katusepollarid, mille külge on ennast võimalik turvaköie abil hooldustööde ajal kinnitada. Täiendavalt mehaanilisele kinnitusele paigaldame hüdroisolatsiooni peale kareda struktuuriga ja erineva tooniga hooldusteid, et jalg ei libiseks ning märgistame katuse ohutsoonid. Materjalina kasutame Triflex Cryl SC 237 vedelplasti.

Koostisosad:
 1. Krunt (vajadusel).
 2. Hüdroisolatsioon koos tugevduskangaga.
 3. Toonitav pealiskate (vajadusel).
Hüdroisolatsiooni toon

Triflex ProTect hüdroisolatsiooni toon

Pealiskatete värvikaardid

Triflex Cryl Finish Colors   Triflex Cryl SC 237 lamekatuse märgistus

Triflex ProTect süsteemi omadused:
 • Mehaaniliselt tugev ja kulumiskindel.
 • Juurekindel materjal. Vastavalt normile EN 13948 ja Saksa FLL meetodile.
 • Peab vastu õhus olevatele saasteainete, mis vihmaga katusele sajavad.
 • Paigaldustemperatuur minimaalselt 0°C.
 • Kiirkivinev. Juba 1h peale tööde lõppu võib katusel liikuda.
 • Vuugivaba, mis välistab veel võimaluse liitest läbi tungida.
 • Hüdroisolatsioon paigaldatakse hoos tugevduskangaga, mis jätab elastse pragusidsildava katte.
 • Vihmakindel peale 30minutit.
 • Ilmastikukindel (UV, IR). Hüdroisolatsiooni ei pea üle värvima aga erineva välimuse saamiseks saab seda teha.
 • Leelise ja hüdrolüüsi kindel. Sobib kokku mineraalsete materjalidega ning ei lahustu vees.
 • Euroopa Tehniline Tunnustus (ETAG 005).
 • Katusekattena väline tuletundlikkus EN 13501-5: BRoof(t1), BRoof(t2), BRoof(t3), BRoof(t4).

Miks just katuseprofid valida vett takistama?

Meie eesmärk on olnud alati see, et saaksid meilt nii asjaliku nõu, kui ka lahenduse, mis päriselt ka vett peab. Kliki ja vaata, millele me rõhku pöörame.

Mõtleme päriselt kaasa

Kuulame kõigepealt ära probleemi, süveneme ja alles siis pakume välja, mis oleks parim lahendus antud olukorras.

Kõrge tööeetika

Pingutame selle nimel, et meiega oleks mõnus koostööd teha. Korrektne ja viisakas käitumine objektil ning enda järelt koristamine on meie jaoks elementaarne nagu noa ja kahvliga söömine.

Näidislahendus

Põrasast kotis ei soovi keegi osta ega ka meie müüa. Võimaluse korral teeme näidislahenduse, et saaksid näha ja katsuda, milline näeb päriselt välja lõpptulemus.

Võta meiega ühendust või tule külla

Kui vajad nõu või abi meestelt, kes lihtsalt ei räägi vaid ka päriselt teevad, siis kirjuta või helista meile.  Võta meiega ühendust
  NÕUSOLEK KÜPSISTE KASUTAMISEKS 

  Veebileht katuseprofid.ee (edaspidi - Veebileht) kasutab küpsiseid eeskätt veebilehe kasutajamugavuse parandamiseks.  Nõustute küpsistega jätkates veebilehe külastamist või alternatiivselt vajutades nupule „Nõustun“. Küpsiste blokeerimine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi. 

  Mis on küpsis?
  Küpsis (cookie) on väike tekstifail, mis salvestatakse veebilehe külastamisel kasutaja arvutisse või muusse seadmesse. Küpsised ei saada informatsiooni kasutaja arvutist välja. Küpsiste all käsitleme kõiki eelnevalt defineeritud tekstifaile olenemata tehnoloogilisest piiritlusest. 

  Mis eesmärgil ja milliseid küpsiseid kasutatakse?
  Kogume püsi- ja seansiküpsiseid mis on vajalikud veebilehe toimimiseks, kasutajamugavuse parandamiseks ja asjakohaseks reklaamimiseks. 

  Kasutame järgmiste kolmandate osapoolte küpsiseid:


  Meil puudub ligipääs ja kontroll kolmanda osapoolte küpsistele ning nende küpsiste kasutamine kuulub paigaldajate privaatsuspoliitika alla. Kolmandate osapoolte privaatsuspoliitika ja tingimustega saate tutvuda kolmanda osapoole veebilehtedel. 

  Mis andmeid küpsistega kogutakse?
  Küpsiste kasutamisega seoses võidakse säilitada isikuandmeid mille kasutaja on ise veebilehe vormi täites kirjutanud. Nende hulka kuulub emaili aadress ja pöördumise sisu. Lisaks võidakse säilitada seadmeinfot, asukohateavet, ip-aadressi, keelevalikut  ja muid eelnevalt loetletud andmeid. 

  Kasutaja isikuandmeid ei säilitata kauem, kui seda nõuavad kogutud andmete eesmärgid. Kui isikuandmed muutuvad ebavajalikeks või kasutaja taotleb nende kustutamist, kustutatakse andmed 1 kuu jooksul. 

  Võime avaldada küpsiste kasutamisega seoses kogutud andmeid oma töötajatele, teenuse osutajatele ja eelnevalt nimetatud kolmandatele osapooltele, kui see on vajalik  eelnimetatud eesmärkidel. Samuti võime avaldada küpsiste kasutamisega seoses kogutud informatsiooni kui oleme kohustatud seda tegema seadusest tulenevalt või enda õiguste või huvide kaitsmisel (nt veebilehe väärkasutuse tuvastamiseks). 

  Kui kaua on küpsis arvutisse talletatud?
  Küpsiste talletamise aeg on iga küpsise puhul erinev. Igakordne veebilehe külastamine uuendab küpsiseid, mistõttu pikeneb ka nende talletamise periood. Seansiküpsised salvestuvad ajutiselt veebilehe külastamise ajaks. Püsiküpsised salvestuvad kasutaja arvutisse pärast veebilehe sulgemist. Püsiküpsistel on erinev aegumisperiood ning mõned neist jäävad kasutaja seadmesse päevadeks, kuudeks või aastateks, kuid soovi korral saab seadmest ise kustutada. 

  Kuidas küpsiste kasutamist piirata ja neid kustutada?
  Kasutaja saab kustutada seadmesse salvestatud küpsised ja ennetavalt vältida küpsiste salvestamist seadmesse. Selleks tuleb kasutajal muuta veebilehe privaatsusseadeid. Seadeid küpsiste keelamiseks tuleb muuta igas seadmes eraldi. Kõikide küpsiste blokeerimine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi.

  Täpsemalt juhised leiab veebilehitseja kasutusjuhendist: 

  Internet Explorer: http://support.microsoft.com/kb/278835
  Crome: https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=en
  Firefox: http://support.mozilla.org/en-US/kb/Clear%20Recent%20History
  Opera: http://www.opera.com/browser/tutorials/security/privacy
  Safari: http://support.apple.com/kb/PH5042
   
  Kontaktinfo ja lisateabe saamine
  Veebilehe haldaja ja isikuandmete vastutav töötleja on Hillar Peets, asukohaga Harjumaa, Tallinn linn, Kadaka tee 42n, 12915Kui Teil on küsimusi või ettepanekuid, võtke ühendust telefonil 53976660 või e-posti aadressil info@katuseprofid.ee 

  Kolmandate osapoole kontaktandmed on kättesaadavad nende veebilehtedelt.