15 aastat kogemust valdkonnas
500+ tehtud objekti
2433 ruutu paigaldatud vedelplasti
8 spetsialisti tööl

Parkimismajad

Pakume parklatele kaasaegseid ja moodsaid lahendusi, mis tagavad pikaealise veekindluse ning kasutusmugavuse. Tööde teostamiseks kasutame PMMA, polüuretaan ja polüurea vedelplaste, mis on külmpaigaldatavad ja ei vaja kuumutamist ning tulega sulatamist.

Parkla konstruktsioonidele mõjuvad sõidukite suured koormused, ilmastikumõjud, kulumine, mehaanilised kahjustused ja keemilised mõjud peamiselt kloriididest ja karboniseerumise tagajärjel. Jää sulatamiseks kasutatavad soolad, vihmavesi, autodest tilkuvad kütused ja õlid mõjutavad hoone konstruktsioone ning lagundavad betooni. Paljud probleemid parkimismajadel on lekkiv hüdroisolatsioon.

Meie valikus on läbiproovitud ja Euroopas kasutuses olevad ning materjali tootjate poolt parklatele väljatöötatud toimivad lahendused.

Katuseparklate vedelplastlahendus.

Triflex ProPark lahendus on väljatöötatud soojustatud või soojustamata katuseparklatele ja rampidele. Eripära teistest vedelplastlahendustest seisneb selles, et üheks süsteemi peamiseks komponendiks on kogu pinna katmine hüdroisolatsiooniga. Hüdroisolatsioonile lisaks paigaldame kulumiskihi ja kareda pealiskihi. Selline lahendus sobib sellistele pindadele, mis on otseselt ilmastiku käes või katuse all on olulisi ruume, mis vajavad vee eest kaitset, näiteks kontor, eluruum, tehnoruum või mõni muu sarnane ruum.

Peamiseks kasutuskohaks on juba kasutuses olevate katuseparklate renoveerimiseks, vee- ja kulumiskindluse tagamiseks. Kogu süsteem paigaldatakse olemasoleva pinna peale. Selleks võib olla betoon või asfalt.

Pealmiseks kihiks on erineva tugevuse ja karedusastmega pinnakatted, mis sobivad nii väikese ja suure liikluskoormusega parklatele või parklaladele, kui ka järsu kaldega rampidele.

Õhukesekihiline vedelplastlahendus.

Triflex DeckCoat on õhukese kihiga on kõige lihtsam vedelplastlahendus parkla pinna kaitseks ja libeduse vähendamiseks. Kiht koosneb krundist ja liivapuistega karestatud kahekihilisest toonitud vedelplastvärvist ning pakub kaitset vee ja soolade eest.

Peamisteks kasutuskohtadeks on vähese liikluskoormusega parkimismajade alumised korrused ja parkimiskohad, mis ei ole otsese ilmastikumõjude käes.

Paksukihiline vedelplastlahendus.

Triflex DeckFloor on paksukihiline vedelplastlahendus parkla pinna kaitseks vee ja kemikaalide eest ning libeduse vähendamiseks. Kiht koosneb krundist, kulumiskihist ja karestatud pealiskattest ning pakub kaitset vee ja soolade eest.

Peamiseks kasutuskohaks on juba kasutuses olevate parklate renoveerimiseks, vee- ja kulumiskindluse tagamiseks. Kogu süsteem paigaldatakse olemasoleva pinna peale. Selleks võib olla betoon või asfalt.

Pealmiseks kihiks on erineva tugevuse ja karedusastmega pinnakatted, mis sobivad nii väikese ja suure liikluskoormusega parklatele või parklaladele, kui ka järsu kaldega rampidele.

Tugevduskihiga vedelplastlahendus.
Asfaltkattega vedelplastlahendus.

Miks just katuseprofid valida vett takistama?

Meie eesmärk on olnud alati see, et saaksid meilt nii asjaliku nõu, kui ka lahenduse, mis päriselt ka vett peab. Kliki ja vaata, millele me rõhku pöörame.

Mõtleme päriselt kaasa

Kuulame kõigepealt ära probleemi, süveneme ja alles siis pakume välja, mis oleks parim lahendus antud olukorras.

Kõrge tööeetika

Pingutame selle nimel, et meiega oleks mõnus koostööd teha. Korrektne ja viisakas käitumine objektil ning enda järelt koristamine on meie jaoks elementaarne nagu noa ja kahvliga söömine.

Näidislahendus

Põrasast kotis ei soovi keegi osta ega ka meie müüa. Võimaluse korral teeme näidislahenduse, et saaksid näha ja katsuda, milline näeb päriselt välja lõpptulemus.

Võta meiega ühendust või tule külla

Kui vajad nõu või abi meestelt, kes lihtsalt ei räägi vaid ka päriselt teevad, siis kirjuta või helista meile.Võta meiega ühendust