fbpx
20 aastat kogemust valdkonnas
500+ tehtud objekti
3000 ruutu paigaldatud vedelplasti
10 spetsialisti tööl

Parkimismajad

Pakume parklatele kaasaegseid ja moodsaid lahendusi, mis tagavad pikaealise veekindluse ning kasutusmugavuse. Tööde teostamiseks kasutame PMMA, polüuretaan ja polüurea vedelplaste, mis on külmpaigaldatavad ja ei vaja kuumutamist ning tulega sulatamist.

Parkla konstruktsioonidele mõjuvad sõidukite suured koormused, ilmastikumõjud, kulumine, mehaanilised kahjustused ja keemilised mõjud peamiselt kloriididest ja karboniseerumise tagajärjel. Jää sulatamiseks kasutatavad soolad, vihmavesi, autodest tilkuvad kütused ja õlid mõjutavad hoone konstruktsioone ning lagundavad betooni. Paljud probleemid parkimismajadel on lekkiv hüdroisolatsioon.

Meie valikus on läbiproovitud ja Euroopas kasutuses olevad ning materjali tootjate poolt parklatele väljatöötatud toimivad lahendused.

Katuseparklate vedelplastlahendus

Triflex ProPark lahendus on väljatöötatud soojustatud või soojustamata katuseparklatele ja rampidele. Eripära teistest vedelplastlahendustest seisneb selles, et üheks süsteemi peamiseks komponendiks on kogu pinna katmine hüdroisolatsiooniga. Hüdroisolatsioonile lisaks paigaldame kulumiskihi ja kareda pealiskihi. Selline lahendus sobib sellistele pindadele, mis on otseselt ilmastiku käes või katuse all on olulisi ruume, mis vajavad vee eest kaitset, näiteks kontor, eluruum, tehnoruum või mõni muu sarnane ruum.

Peamiseks kasutuskohaks on juba kasutuses olevate katuseparklate renoveerimiseks, vee- ja kulumiskindluse tagamiseks. Kogu süsteem paigaldatakse olemasoleva pinna peale. Selleks võib olla betoon või asfalt.

Pealmiseks kihiks on erineva tugevuse ja karedusastmega pinnakatted, mis sobivad nii väikese ja suure liikluskoormusega parklatele või parklaladele, kui ka järsu kaldega rampidele.

Õhukesekihiline vedelplastlahendus

Triflex DeckCoat on õhukese kihiga on kõige lihtsam vedelplastlahendus parkla pinna kaitseks ja libeduse vähendamiseks. Kiht koosneb krundist ja liivapuistega karestatud kahekihilisest toonitud vedelplastvärvist ning pakub kaitset vee ja soolade eest.

Peamisteks kasutuskohtadeks on vähese liikluskoormusega parkimismajade alumised korrused ja parkimiskohad, mis ei ole otsese ilmastikumõjude käes.

Paksukihiline vedelplastlahendus

Triflex DeckFloor on paksukihiline vedelplastlahendus parkla pinna kaitseks vee ja kemikaalide eest ning libeduse vähendamiseks. Kiht koosneb krundist, kulumiskihist ja karestatud pealiskattest ning pakub kaitset vee ja soolade eest.

Peamiseks kasutuskohaks on juba kasutuses olevate parklate renoveerimiseks, vee- ja kulumiskindluse tagamiseks. Kogu süsteem paigaldatakse olemasoleva pinna peale. Selleks võib olla betoon või asfalt.

Pealmiseks kihiks on erineva tugevuse ja karedusastmega pinnakatted, mis sobivad nii väikese ja suure liikluskoormusega parklatele või parklaladele, kui ka järsu kaldega rampidele.

Tugevduskihiga vedelplastlahendus

Triflex ProDeck vedelplastlahendus on mõeldud eriti suure mehaanilise koormusega pindadele.

Spetsiaalse tugevdusega jaotatakse pinnale mõjuvad nihkejõud, mis tekivad peamiselt kitsastel ja järskudel pööretel ning kaldteede peale- ja mahasõitudel. Süsteem on vastupidav isegi intensiivse liikluse korral.

Pealmiseks kihiks on erineva tugevuse ja karedusastmega pinnakatted, mis sobivad nii väikese ja suure liikluskoormusega parklatele või parklaladele, kui ka järsu kaldega rampidele.

Asfaltkattega vedelplastlahendus

Triflex AWS on fliiskangaga tugevdatud hüdroisolatsioonisüsteem, mida kasutatakse asfalti all. Kiirelt reageerivatest polümetüülmetakrülaatvaikudest (PMMA) valmistatud kuumuskindlat süsteemi saab kasutada uute parklate ehitamisel ja olemasolevate renoveerimiseks. Vettpidav kiht jääb paksu asfaltkihi alla, mis tagab hüdroisolatsiooni pikaealisuse ning on sobilik ka naastrehvidele.

Küttega vedelplastlahendus

Triflex HeatTec süsteem töötati välja parklate rampide, sisse- ja väljapääsu pindade soojendussüsteemina. See talub sellistes piirkondades esinevaid suuri mehaanilisi ja keemilisi koormusi ning hoiab talvel küttega ala jääst puhtana. Küttesüsteemi saab kasutada ka jalakäijate ja teistele sõidukitele mõeldud välistingimustes olevate pindade kütteks. Nende hulka kuuluvad platvormid, helikopteri maandumisplatsid, kõnniteed, rõdud, trepid ja palju muud.

Miks valida katuseprofid?

Meie eesmärk on alati anda nii asjaliku nõu kui ka pakkuda lahendust, mis päriselt vett peab. Kliki ja vaata, millele me rõhku paneme.

Mõtleme kaasa

Kuulame ära probleemi ja pakume välja individuaalse lahenduse antud olukorrale.

Kõrge tööeetika

Pingutame selle nimel, et meiega oleks meeldiv koostööd teha. Korrektne ja viisakas käitumine objektil ning enda järelt koristamine on meie jaoks sama elementaarne kui noa ja kahvliga söömine.

Näidislahendus

Põrsast kotis ei soovi keegi osta ega ka meie müüa. Võimaluse korral teeme näidislahenduse, et saaksid näha ja katsuda, milline on lõpptulemus.

Võta meiega ühendust või tule külla

Kui vajad nõu või abi meestelt, kes lihtsalt ei räägi vaid ka päriselt teevad, siis kirjuta või helista meile.  Võta meiega ühendust
  NÕUSOLEK KÜPSISTE KASUTAMISEKS 

  Veebileht katuseprofid.ee (edaspidi - Veebileht) kasutab küpsiseid eeskätt veebilehe kasutajamugavuse parandamiseks.  Nõustute küpsistega jätkates veebilehe külastamist või alternatiivselt vajutades nupule „Nõustun“. Küpsiste blokeerimine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi. 

  Mis on küpsis?
  Küpsis (cookie) on väike tekstifail, mis salvestatakse veebilehe külastamisel kasutaja arvutisse või muusse seadmesse. Küpsised ei saada informatsiooni kasutaja arvutist välja. Küpsiste all käsitleme kõiki eelnevalt defineeritud tekstifaile olenemata tehnoloogilisest piiritlusest. 

  Mis eesmärgil ja milliseid küpsiseid kasutatakse?
  Kogume püsi- ja seansiküpsiseid mis on vajalikud veebilehe toimimiseks, kasutajamugavuse parandamiseks ja asjakohaseks reklaamimiseks. 

  Kasutame järgmiste kolmandate osapoolte küpsiseid:


  Meil puudub ligipääs ja kontroll kolmanda osapoolte küpsistele ning nende küpsiste kasutamine kuulub paigaldajate privaatsuspoliitika alla. Kolmandate osapoolte privaatsuspoliitika ja tingimustega saate tutvuda kolmanda osapoole veebilehtedel. 

  Mis andmeid küpsistega kogutakse?
  Küpsiste kasutamisega seoses võidakse säilitada isikuandmeid mille kasutaja on ise veebilehe vormi täites kirjutanud. Nende hulka kuulub emaili aadress ja pöördumise sisu. Lisaks võidakse säilitada seadmeinfot, asukohateavet, ip-aadressi, keelevalikut  ja muid eelnevalt loetletud andmeid. 

  Kasutaja isikuandmeid ei säilitata kauem, kui seda nõuavad kogutud andmete eesmärgid. Kui isikuandmed muutuvad ebavajalikeks või kasutaja taotleb nende kustutamist, kustutatakse andmed 1 kuu jooksul. 

  Võime avaldada küpsiste kasutamisega seoses kogutud andmeid oma töötajatele, teenuse osutajatele ja eelnevalt nimetatud kolmandatele osapooltele, kui see on vajalik  eelnimetatud eesmärkidel. Samuti võime avaldada küpsiste kasutamisega seoses kogutud informatsiooni kui oleme kohustatud seda tegema seadusest tulenevalt või enda õiguste või huvide kaitsmisel (nt veebilehe väärkasutuse tuvastamiseks). 

  Kui kaua on küpsis arvutisse talletatud?
  Küpsiste talletamise aeg on iga küpsise puhul erinev. Igakordne veebilehe külastamine uuendab küpsiseid, mistõttu pikeneb ka nende talletamise periood. Seansiküpsised salvestuvad ajutiselt veebilehe külastamise ajaks. Püsiküpsised salvestuvad kasutaja arvutisse pärast veebilehe sulgemist. Püsiküpsistel on erinev aegumisperiood ning mõned neist jäävad kasutaja seadmesse päevadeks, kuudeks või aastateks, kuid soovi korral saab seadmest ise kustutada. 

  Kuidas küpsiste kasutamist piirata ja neid kustutada?
  Kasutaja saab kustutada seadmesse salvestatud küpsised ja ennetavalt vältida küpsiste salvestamist seadmesse. Selleks tuleb kasutajal muuta veebilehe privaatsusseadeid. Seadeid küpsiste keelamiseks tuleb muuta igas seadmes eraldi. Kõikide küpsiste blokeerimine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi.

  Täpsemalt juhised leiab veebilehitseja kasutusjuhendist: 

  Internet Explorer: http://support.microsoft.com/kb/278835
  Crome: https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=en
  Firefox: http://support.mozilla.org/en-US/kb/Clear%20Recent%20History
  Opera: http://www.opera.com/browser/tutorials/security/privacy
  Safari: http://support.apple.com/kb/PH5042
   
  Kontaktinfo ja lisateabe saamine
  Veebilehe haldaja ja isikuandmete vastutav töötleja on Hillar Peets, asukohaga Harjumaa, Tallinn linn, Kadaka tee 42n, 12915Kui Teil on küsimusi või ettepanekuid, võtke ühendust telefonil 53976660 või e-posti aadressil info@katuseprofid.ee 

  Kolmandate osapoole kontaktandmed on kättesaadavad nende veebilehtedelt.