15 aastat kogemust valdkonnas
500+ tehtud objekti
2433 ruutu paigaldatud vedelplasti
8 spetsialisti tööl

Disain ja märgistamine

Halvasti märgistatud kohad on kõigile ohtlikud ja teevad närviliseks. Liikluse parema sujumise ja ohutuma liiklemise eelduseks on hästi planeeritud pindade märgistamine suunaviitade ja erinevate värvitoonidega.

Märgistada saab paljudele aluspindadele parkimiskohti, kõndimisalasid, suunaviitasid ning erinevaid disanielemente. Valikus on standardtoonid, mida on võimalik laiendada vastavalt kliendi soovidele.

Kasutatavad materjalid baseeruvad PMMA (polümetüülmetakrülaat) vaigul.

Parklalahenduse kiht koosneb:

 1. Krunt
 2. VariandidVariant 1, suure liikluskoormusega märgistamislahendus. Paks kiht. Helkiv. Sobib joonimiseks, kujundite ja sümbolite tegemiseks.

  Vedelplastiga parklate margistamine-DMS-Variante-1

  Variant 2, normaalse liikluskoormusega märgistamislahendus. Õhuke kiht. Tõstab pinna keemilist ja mehaanilist vastupidavust.
  Vedelplastiga parklate margistamine-DMS-Variante-2

  Variant 3, normaalse liikluskoormusega märgistamislahendus. Pritsitav õhuke kiht sõiduteede, parklate ja hallide asfalt ja betoonpindadele
  Vedelplastiga parklate margistamine-DMS-Variante-3

Värvivalik

DMS_Colours

Triflex Parkla Disainer

Omadused:

 • Sobib paljudele aluspindadele
 • Betoon, asfalt, epoksiid, polüuretaan
 • Vastupidav suurele mehaanilisele koormusele. Variant 1
 • Helkiv. Variant 1
 • Kiire paigaldusaeg
 • Ilmastikukindel (UV, IR, jne.)
 • Lihtne hooldada

Triflexil on väljatöötatud lai valik märgistuslahendusi erinevate otstarbega pidadele.

Evakuatsiooniteed peavad olema eraldatud ülejäänud liikumisteedest, et oleks võimalikult kiirelt ja ohutult leida väljapääs. Need võivad paikneda näiteks trepikodades, kaubanduskeskustes, tehastes, tunnelites, lennu- ja raudteejaamades, maa-alustes või mitmekorruselistes parklates. Siin saame pakkuda lisaks tavalisele märkimislahenustele ka luminestsents märgistamist, mis emiteerib valgust pika aja vältel peale lampide kustumist ja päikese loojumist.

Vaegnägijatele on võimalik maha märkida juhtteid, mis oma pinna soonelise struktuuriga juhendavad õige tee leidmisel bussipeatustes ja rongijaama platvormidel ning ühiskondlikes hoonetes.

Materjalidele teede märgistamise lahendused, mis aitavad tagada liiklejate ohutust.
Paksema kattega lahendused on mõeldud tiheda liiklusega teedele ja õhema kattega märgistamist on soovitatav kasutada harvema liikluseda teedel.

Märgistada saab ka kõrgemate nõudmisteda lennuvälju, kus materjalile on antud keemiline vastupidavus kütustele, petrooliumi-, mootori- ja hüdraulikaõli ning jäätõrjevahendite kindlus.

Miks just katuseprofid valida vett takistama?

Meie eesmärk on olnud alati see, et saaksid meilt nii asjaliku nõu, kui ka lahenduse, mis päriselt ka vett peab. Kliki ja vaata, millele me rõhku pöörame.

Mõtleme päriselt kaasa

Kuulame kõigepealt ära probleemi, süveneme ja alles siis pakume välja, mis oleks parim lahendus antud olukorras.

Kõrge tööeetika

Pingutame selle nimel, et meiega oleks mõnus koostööd teha. Korrektne ja viisakas käitumine objektil ning enda järelt koristamine on meie jaoks elementaarne nagu noa ja kahvliga söömine.

Näidislahendus

Põrasast kotis ei soovi keegi osta ega ka meie müüa. Võimaluse korral teeme näidislahenduse, et saaksid näha ja katsuda, milline näeb päriselt välja lõpptulemus.

Võta meiega ühendust või tule külla

Kui vajad nõu või abi meestelt, kes lihtsalt ei räägi vaid ka päriselt teevad, siis kirjuta või helista meile.Võta meiega ühendust