fbpx
20 aastat kogemust valdkonnas
500+ tehtud objekti
3000 ruutu paigaldatud vedelplasti
10 spetsialisti tööl

Rõdud, terrassid, trepid

Pakume rõdudele, katuseterrassidele ning treppidele kaasaegseid ja moodsaid lahendusi, mis tagavad pikaealise veekindluse ning kasutusmugavuse. Tööde teostamiseks kasutame PMMA, polüuretaan ja polüurea vedelplaste, mille eeliseks on 100% nakkuvus aluspinnaga, külmpaigaldatavus ning kõvenemisel moodustab kogu tööala ulatuses ilma ülekatte liideteta ühtse veekindla terviku.

Allolevas valikus on läbiproovitud ja materjali tootjate poolt rõdudele, terrassidele ja treppidele väljatöötatud toimivad lahendused.

Rõdude remont ja renoveerimine

Kui on probleemiks vihmaveevee läbijooksud või tahab rõdu pind värskendust, siis tuleme appi oma kogemuste ja tänapäevaste lahenduste ja materjalidega. Teeme rõdude, terrasside ja lodžade väiksemaid remontöid ja suuremaid renoveerimisi. Oleme teinud mitmete kortermaja rõdude renoveerimist ning suures mahus pisemaid remonttöid.

Rõdude, lodžade ja terrasside veekindlad vedelplastlahendused

Vedelplastlahendus stabiilsetele aluspindadele. Triflex BFS.

Üldjuhul aluspinnaks monoliitne plaat, mille suuri liikumisi ei esine. Rõdud, lodžad, käiguteed ja jalakäijate sillad.

vedelplast rodule Triflex BFS

Vedelplastlahendus mittestabiilsetele aluspindadele. Triflex BTS-P.

Aluspinnas võivad esineda liikumisi ja asub köetavate ruumide peal. Süsteemi peamiseks komponendiks on armeeritud hüdroisolatsioon. Katuseterrassid, terrassid, rõdud, lodžad, käiguteed ja jalakäijate sillad.

vedelplast btsp

Vedelplastlahendus koos teiste kattematerjalidega. Triflex BWS.

Hüdroisolatsiooni peal on keraamiline plaat, sillutiskivi, puitlaudis jne.

triflex vedelplast bws

Tuuluttatava aluskonstruktsiooniga vedelplastlahendus. Triflex ProDrain.

Hüdroisolatsiooni all on tuulutusmatt märgade aluspindade kuivatavamiseks või vahekihiks.

triflex ProDrain

Katuseterrasside ehitus

Triflex BIS lahendus on väljatöötatud soojustatud katuseterrassidele. See on ennekõike mõeldud uutele terrassidele, kus on vaja tagada soojapidavus. Soojustus jääb vedelplast hüdroisolatsiooni alla ja külm vesi ei jookse soojustusest läbi nagu see on pööratud katuste puhul.

Pealmiseks dekoratiivseks katteks on valikus alates tavalisest värvitud pinnast kuni endapoolt kujundatud disainlahendusteni.

Katuseterrassi lahendus. Triflex BIS

Treppide remont ja vedelplastlahendus

Trepi juures ei ole alati oluline veekindlus vaid selle välimus, kulumiskindlus ning kui kindla jalaga saab trepile astuda. Vedelplastiga saab neid probleeme lihtsasti lahendada. Renoveeritavate treppide puhul on eriti oluline aeg, millal saab trepi uuesti kasutusele võtta. PMMA vedelplast kivistub kiiresti ja hiljemalt 1h peale tööde lõppu võib trepil juba liikuda. Üldjuhul on tegemist monoliitse betoonkonstruktsiooniga ja ei vaja kogu pinna katmist elastse hüdroisolatsiooniga. Triflex TSS süsteem on mitmekihiline ning trepi vettpidavaks kihiks on paari millimeetri paksune veekindel tasanduskiht.

Pealmiseks kihiks sobib dekoratiivliiv ja graniitkivi puiste. Omapäraseks saab teha erinevate värvikombinatsioonidega, logo või mõne endale meeldiva kujundi lisamisega.

vedelplast treppidele triflex TSS

Miks valida katuseprofid?

Meie eesmärk on alati anda nii asjaliku nõu kui ka pakkuda lahendust, mis päriselt vett peab. Kliki ja vaata, millele me rõhku paneme.

Mõtleme kaasa

Kuulame ära probleemi ja pakume välja individuaalse lahenduse antud olukorrale.

Kõrge tööeetika

Pingutame selle nimel, et meiega oleks meeldiv koostööd teha. Korrektne ja viisakas käitumine objektil ning enda järelt koristamine on meie jaoks sama elementaarne kui noa ja kahvliga söömine.

Näidislahendus

Põrsast kotis ei soovi keegi osta ega ka meie müüa. Võimaluse korral teeme näidislahenduse, et saaksid näha ja katsuda, milline on lõpptulemus.

Võta meiega ühendust või tule külla

Kui vajad nõu või abi meestelt, kes lihtsalt ei räägi vaid ka päriselt teevad, siis kirjuta või helista meile.  Võta meiega ühendust
  NÕUSOLEK KÜPSISTE KASUTAMISEKS 

  Veebileht katuseprofid.ee (edaspidi - Veebileht) kasutab küpsiseid eeskätt veebilehe kasutajamugavuse parandamiseks.  Nõustute küpsistega jätkates veebilehe külastamist või alternatiivselt vajutades nupule „Nõustun“. Küpsiste blokeerimine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi. 

  Mis on küpsis?
  Küpsis (cookie) on väike tekstifail, mis salvestatakse veebilehe külastamisel kasutaja arvutisse või muusse seadmesse. Küpsised ei saada informatsiooni kasutaja arvutist välja. Küpsiste all käsitleme kõiki eelnevalt defineeritud tekstifaile olenemata tehnoloogilisest piiritlusest. 

  Mis eesmärgil ja milliseid küpsiseid kasutatakse?
  Kogume püsi- ja seansiküpsiseid mis on vajalikud veebilehe toimimiseks, kasutajamugavuse parandamiseks ja asjakohaseks reklaamimiseks. 

  Kasutame järgmiste kolmandate osapoolte küpsiseid:


  Meil puudub ligipääs ja kontroll kolmanda osapoolte küpsistele ning nende küpsiste kasutamine kuulub paigaldajate privaatsuspoliitika alla. Kolmandate osapoolte privaatsuspoliitika ja tingimustega saate tutvuda kolmanda osapoole veebilehtedel. 

  Mis andmeid küpsistega kogutakse?
  Küpsiste kasutamisega seoses võidakse säilitada isikuandmeid mille kasutaja on ise veebilehe vormi täites kirjutanud. Nende hulka kuulub emaili aadress ja pöördumise sisu. Lisaks võidakse säilitada seadmeinfot, asukohateavet, ip-aadressi, keelevalikut  ja muid eelnevalt loetletud andmeid. 

  Kasutaja isikuandmeid ei säilitata kauem, kui seda nõuavad kogutud andmete eesmärgid. Kui isikuandmed muutuvad ebavajalikeks või kasutaja taotleb nende kustutamist, kustutatakse andmed 1 kuu jooksul. 

  Võime avaldada küpsiste kasutamisega seoses kogutud andmeid oma töötajatele, teenuse osutajatele ja eelnevalt nimetatud kolmandatele osapooltele, kui see on vajalik  eelnimetatud eesmärkidel. Samuti võime avaldada küpsiste kasutamisega seoses kogutud informatsiooni kui oleme kohustatud seda tegema seadusest tulenevalt või enda õiguste või huvide kaitsmisel (nt veebilehe väärkasutuse tuvastamiseks). 

  Kui kaua on küpsis arvutisse talletatud?
  Küpsiste talletamise aeg on iga küpsise puhul erinev. Igakordne veebilehe külastamine uuendab küpsiseid, mistõttu pikeneb ka nende talletamise periood. Seansiküpsised salvestuvad ajutiselt veebilehe külastamise ajaks. Püsiküpsised salvestuvad kasutaja arvutisse pärast veebilehe sulgemist. Püsiküpsistel on erinev aegumisperiood ning mõned neist jäävad kasutaja seadmesse päevadeks, kuudeks või aastateks, kuid soovi korral saab seadmest ise kustutada. 

  Kuidas küpsiste kasutamist piirata ja neid kustutada?
  Kasutaja saab kustutada seadmesse salvestatud küpsised ja ennetavalt vältida küpsiste salvestamist seadmesse. Selleks tuleb kasutajal muuta veebilehe privaatsusseadeid. Seadeid küpsiste keelamiseks tuleb muuta igas seadmes eraldi. Kõikide küpsiste blokeerimine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi.

  Täpsemalt juhised leiab veebilehitseja kasutusjuhendist: 

  Internet Explorer: http://support.microsoft.com/kb/278835
  Crome: https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=en
  Firefox: http://support.mozilla.org/en-US/kb/Clear%20Recent%20History
  Opera: http://www.opera.com/browser/tutorials/security/privacy
  Safari: http://support.apple.com/kb/PH5042
   
  Kontaktinfo ja lisateabe saamine
  Veebilehe haldaja ja isikuandmete vastutav töötleja on Hillar Peets, asukohaga Harjumaa, Tallinn linn, Kadaka tee 42n, 12915Kui Teil on küsimusi või ettepanekuid, võtke ühendust telefonil 53976660 või e-posti aadressil info@katuseprofid.ee 

  Kolmandate osapoole kontaktandmed on kättesaadavad nende veebilehtedelt.