20 aastat kogemust valdkonnas
500+ tehtud objekti
3000 ruutu paigaldatud vedelplasti
10 spetsialisti tööl

Rõdud, terrassid, trepid

Pakume rõdudele, terrassidele ning treppidele kaasaegseid ja moodsaid lahendusi, mis tagavad pikaealise veekindluse ning kasutusmugavuse. Tööde teostamiseks kasutame PMMA, polüuretaan ja polüurea vedelplaste, mis on külmpaigaldatavad ja ei vaja kuumutamist ning tulega sulatamist.

Reeglina on rõdudel ja terrassidel veekindluse saavutamiseks kasutatud erinevaid traditsioonilisi materjale nagu SBS bituumenrullmaterjal, PVC, EPO või mineraalseid hüdroisolatsioone. Mõned nendest materjalidest ei ole sellisesse kohta sobilikud, vajavad täiendavaid lisakihte või on lausa keelatud.

Meie valikus on läbiproovitud ja materjali tootjate poolt rõdudele, terrassidele ja treppidele väljatöötatud toimivad lahendused.

Rõdude ja lodžade vedelplastlahendus

Rõdu on hoonest eenduv osa ja selle all ei ole köetavaid suletud ruume, mis tekitaksid suuri temperatuurierinevusi ning konstruktsiooniks on üldjuhul monoliitne plaat, siis sellistes stabiilsetes tingimustes kasutame Triflex BFS mitmekihilist süsteemi. Kogu põranda pind kaetakse vettpidava u. 3mm kulumiskihiga ja pealmise dekoratiivkattega. Armeeritud elastse hüdroisolatsiooniga tehakse kõik liited, üleminekud teistele materjalidele, läbiviigud ja sellised kohad kus esineb pinna liikumist ja pragusid.

Pealmiseks dekoratiivseks katteks on valikus alates tavalisest värvitud pinnast kuni endapoolt kujundatud disainlahendusteni.

Terrasside dekoratiivne vedelplastlahendus

Terrass, sealhulgas katuseterrass, on hoonega ehituslikult seotud rajatis ja selle all on üldjuhul köetavad suletud ruumid. Tulenevalt temperatuuride erinevusest sise- ja välispinnal on konstruktsioonile lisakoormus oluliselt suurem kui avatud konstruktsioonides. Lisaks on sellistes ruumides väärtuslikku vara, mille kaitsmine vee eest on olulise tähtsusega. Terrassidel peab kogu pinna katma tugevduskangaga armeeritud elastse hüdroisolatsiooniga.
Triflex BTS-P on mõeldud juba eelnevalt soojustatud või külmale terrassile, mis on kaetud mõne vana hüdroisolatsiooniga või uuele betoon ja puitplaat pinnale.

Seda lahendust võib kasutada ka rõdudel, lodžadel ning treppidel, et tagada 100% veekindlus.

Pealmiseks dekoratiivseks katteks on valikus alates tavalisest värvitud pinnast kuni endapoolt kujundatud disainlahendusteni.

Terrasside vedelplastlahendus koos teiste kattematerjalidega

Triflex BWS veekindel vedelplastlahendus on väljatöötatud sellise olukorra jaoks, kui terrassi pinda on plaanis katta puitlaudisega, keraamiliste plaatidega või looduskiviga. Need materjalid ei ole veetihedad ja vajavad alla hüdroisolatsiooni. Aluspind kaetakse mitmekihilise ja kangaga tugevdatud vedelplast hüdroisolatsiooniga, mille pealmisesse kihti puistatakse plaadiliimi nakkeks liiva.

Katuseterrassid koos soojustusega

Triflex BIS lahendus on väljatöötatud soojustatud katuseterrassidele. See on ennekõike mõeldud uutele terrassidele, kus on vaja tagada soojapidavus. Soojustus jääb vedelplast hüdroisolatsiooni alla ja külm vesi ei jookse soojustusest läbi nagu see on pööratud katuste puhul.

Pealmiseks dekoratiivseks katteks on valikus alates tavalisest värvitud pinnast kuni endapoolt kujundatud disainlahendusteni.

Tuuluttatava aluskonstruktsiooniga terrassi vedelplastlahendus

Triflex ProDrain lahendus on väljatöötatud sellise olukorra jaoks, kus aluskonstruktsioon on märg ning selle kuivatamine või väljavahetamine keeruline, aeganõudev ja kallis. Niiskele pinnale paigaldame mõne millimeeetri paksuse tuulutusmati ning katame pealt tugevate ja kulumiskindlate vedelplasti kihtidega. Alloleva tuulutusmati servad jätame välisõhule avatuks, mille kaudu liigub niiskus konstruktsioonist välja.

Pealmiseks dekoratiivseks katteks on valikus alates tavalisest värvitud pinnast kuni endapoolt kujundatud disainlahendusteni.

Treppide vedelplastlahendus

Trepi juures ei ole alati oluline veekindlus vaid selle välimus, kulumiskindlus ning kui kindla jalaga saab trepile astuda. Vedelplastiga saab neid probleeme lihtsasti lahendada. Renoveeritavate treppide puhul on eriti oluline aeg, millal saab trepi uuesti kasutusele võtta. PMMA vedelplast kivistub kiiresti ja hiljemalt 1h peale tööde lõppu võib trepil juba liikuda. Üldjuhul on tegemist monoliitse betoonkonstruktsiooniga ja ei vaja kogu pinna katmist elastse hüdroisolatsiooniga. Triflex TSS süsteem on mitmekihiline ning trepi vettpidavaks kihiks on paari millimeetri paksune veekindel tasanduskiht.

Pealmiseks kihiks sobib dekoratiivliiv ja graniitkivi puiste. Omapäraseks saab teha erinevate värvikombinatsioonidega, logo või mõne endale meeldiva kujundi lisamisega.

Küttega vedelplastlahendus

Triflex HeatTec süsteem töötati välja parklate rampide, sisse- ja väljapääsu pindade soojendussüsteemina. See talub sellistes piirkondades esinevaid suuri mehaanilisi ja keemilisi koormusi ning hoiab talvel küttega ala jääst puhtana. Küttesüsteemi saab kasutada ka jalakäijate mõeldud ja välistingimustes olevate pindade kütteks. Nende hulka kuuluvad platvormid, kõnniteed, evakuatsiooniteed, rõdud, trepid ja palju muud.

Rõdu-, terrassi ja trepisüsteemide põhiomadused:
 • Sobib paljudele aluspindadele. Vineer, keraamilised plaadid, asfalt, betoon, PVC, TPO, PIB, polüuretaan (PU), polüurea (PUA), EPDM, SBS bituumenrullmaterjal, klaas, puit, plekk, metall ja paljud teised.
 • Vastupidav suurele mehaanilisele koormusele ja põrandal paiknevate laua- ja toolijalgade punktkoormustele ilma aluspinda lõhkumata.
 • Kiirkivinev. Ei pea pikalt ootama, et saaks tehtud pinna kasutusele võtta. Juba 1h peale tööde lõppu võib põrandal liikuda.
 • Paigaldustemperatuur minimaalselt 0°C.
 • Vuugivaba, mis välistab veel võimaluse liitest läbi tungida.
 • Hüdroisolatsioon paigaldatakse koos tugevduskangaga, mis jätab elastse pragusidsildava kihi.
 • Vihmakindel peale 30minutit.
 • Ilmastikukindel (UV, IR).
 • Euroopa Tehniline Tunnustus (ETAG 005).
 • Materjali tuletundlikkus vastab EN 13501-1: Klass E.
 • S1 versiooni tuletundlikkus EN 13501-1: Klass Cfl – s1
 • Katusekattena väline tuletundlikkus EN 13501-5: BRoof(t1), BRoof(t2), BRoof(t3), BRoof(t4)

Miks just katuseprofid valida vett takistama?

Meie eesmärk on olnud alati see, et saaksid meilt nii asjaliku nõu, kui ka lahenduse, mis päriselt ka vett peab. Kliki ja vaata, millele me rõhku pöörame.

Mõtleme päriselt kaasa

Kuulame kõigepealt ära probleemi, süveneme ja alles siis pakume välja, mis oleks parim lahendus antud olukorras.

Kõrge tööeetika

Pingutame selle nimel, et meiega oleks mõnus koostööd teha. Korrektne ja viisakas käitumine objektil ning enda järelt koristamine on meie jaoks elementaarne nagu noa ja kahvliga söömine.

Näidislahendus

Põrasast kotis ei soovi keegi osta ega ka meie müüa. Võimaluse korral teeme näidislahenduse, et saaksid näha ja katsuda, milline näeb päriselt välja lõpptulemus.

Võta meiega ühendust või tule külla

Kui vajad nõu või abi meestelt, kes lihtsalt ei räägi vaid ka päriselt teevad, siis kirjuta või helista meile.Võta meiega ühendust
NÕUSOLEK KÜPSISTE KASUTAMISEKS 

Veebileht katuseprofid.ee (edaspidi - Veebileht) kasutab küpsiseid eeskätt veebilehe kasutajamugavuse parandamiseks.  Nõustute küpsistega jätkates veebilehe külastamist või alternatiivselt vajutades nupule „Nõustun“. Küpsiste blokeerimine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi. 

Mis on küpsis?
Küpsis (cookie) on väike tekstifail, mis salvestatakse veebilehe külastamisel kasutaja arvutisse või muusse seadmesse. Küpsised ei saada informatsiooni kasutaja arvutist välja. Küpsiste all käsitleme kõiki eelnevalt defineeritud tekstifaile olenemata tehnoloogilisest piiritlusest. 

Mis eesmärgil ja milliseid küpsiseid kasutatakse?
Kogume püsi- ja seansiküpsiseid mis on vajalikud veebilehe toimimiseks, kasutajamugavuse parandamiseks ja asjakohaseks reklaamimiseks. 

Kasutame järgmiste kolmandate osapoolte küpsiseid:


Meil puudub ligipääs ja kontroll kolmanda osapoolte küpsistele ning nende küpsiste kasutamine kuulub paigaldajate privaatsuspoliitika alla. Kolmandate osapoolte privaatsuspoliitika ja tingimustega saate tutvuda kolmanda osapoole veebilehtedel. 

Mis andmeid küpsistega kogutakse?
Küpsiste kasutamisega seoses võidakse säilitada isikuandmeid mille kasutaja on ise veebilehe vormi täites kirjutanud. Nende hulka kuulub emaili aadress ja pöördumise sisu. Lisaks võidakse säilitada seadmeinfot, asukohateavet, ip-aadressi, keelevalikut  ja muid eelnevalt loetletud andmeid. 

Kasutaja isikuandmeid ei säilitata kauem, kui seda nõuavad kogutud andmete eesmärgid. Kui isikuandmed muutuvad ebavajalikeks või kasutaja taotleb nende kustutamist, kustutatakse andmed 1 kuu jooksul. 

Võime avaldada küpsiste kasutamisega seoses kogutud andmeid oma töötajatele, teenuse osutajatele ja eelnevalt nimetatud kolmandatele osapooltele, kui see on vajalik  eelnimetatud eesmärkidel. Samuti võime avaldada küpsiste kasutamisega seoses kogutud informatsiooni kui oleme kohustatud seda tegema seadusest tulenevalt või enda õiguste või huvide kaitsmisel (nt veebilehe väärkasutuse tuvastamiseks). 

Kui kaua on küpsis arvutisse talletatud?
Küpsiste talletamise aeg on iga küpsise puhul erinev. Igakordne veebilehe külastamine uuendab küpsiseid, mistõttu pikeneb ka nende talletamise periood. Seansiküpsised salvestuvad ajutiselt veebilehe külastamise ajaks. Püsiküpsised salvestuvad kasutaja arvutisse pärast veebilehe sulgemist. Püsiküpsistel on erinev aegumisperiood ning mõned neist jäävad kasutaja seadmesse päevadeks, kuudeks või aastateks, kuid soovi korral saab seadmest ise kustutada. 

Kuidas küpsiste kasutamist piirata ja neid kustutada?
Kasutaja saab kustutada seadmesse salvestatud küpsised ja ennetavalt vältida küpsiste salvestamist seadmesse. Selleks tuleb kasutajal muuta veebilehe privaatsusseadeid. Seadeid küpsiste keelamiseks tuleb muuta igas seadmes eraldi. Kõikide küpsiste blokeerimine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi.

Täpsemalt juhised leiab veebilehitseja kasutusjuhendist: 

Internet Explorer: http://support.microsoft.com/kb/278835
Crome: https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=en
Firefox: http://support.mozilla.org/en-US/kb/Clear%20Recent%20History
Opera: http://www.opera.com/browser/tutorials/security/privacy
Safari: http://support.apple.com/kb/PH5042
 
Kontaktinfo ja lisateabe saamine
Veebilehe haldaja ja isikuandmete vastutav töötleja on Hillar Peets, asukohaga Harjumaa, Tallinn linn, Kadaka tee 42n, 12915Kui Teil on küsimusi või ettepanekuid, võtke ühendust telefonil 53976660 või e-posti aadressil info@katuseprofid.ee 

Kolmandate osapoole kontaktandmed on kättesaadavad nende veebilehtedelt.