15 aastat kogemust valdkonnas
500+ tehtud objekti
2433 ruutu paigaldatud vedelplasti
8 spetsialisti tööl

Rõdud, terrassid, trepid

Pakume rõdudele, terrassidele ning treppidele kaasaegseid ja moodsaid lahendusi, mis tagavad pikaealise veekindluse ning kasutusmugavuse. Tööde teostamiseks kasutame PMMA, polüuretaan ja polüurea vedelplaste, mis on külmpaigaldatavad ja ei vaja kuumutamist ning tulega sulatamist.

Reeglina on rõdudel ja terrassidel veekindluse saavutamiseks kasutatud erinevaid traditsioonilisi materjale nagu SBS bituumenrullmaterjal, PVC, EPO või mineraalseid hüdroisolatsioone. Mõned nendest materjalidest ei ole sellisesse koht sobilikud, vajavad täiendavaid lisakihte või lausa keelatud.

Meie valikus on läbiproovitud ja materjali tootjate poolt rõdudele, terrassidele ja treppidele väljatöötatud toimivad lahendused.

Rõdude ja lodžade vedelplastlahendus.

Rõdu on hoonest eenduv osa ja selle all ei ole köetavaid suletud ruume ning on üldjuhul monoliitne plaat, siis sellistes tingimustes ei vaja kogu pind katmist elastse hüdroisolatsiooniga. Hüdroisolatsiooniga tehakse siiski kõik liited ja läbiviigud. Triflex BFS süsteem on mitmekihiline ning põranda vettpidavaks kihiks on paari millimeetri paksune veekindel tasanduskiht.

Pealmiseks dekoratiivseks katteks on valikus alates tavalisest värvitud pinnast kuni endapoolt kujundatud disainlahendusteni.

Terrasside dekoratiivne vedelplastlahendus.

Terrass, sealhulgas katuseterrass, on hoonega ehituslikult seotud rajatis ja selle all on üldjuhul köetavad suletud ruumid. Tulenevalt temperatuuride erinevusest sise- ja välispinnal on konstruktsioonile lisakoormus oluliselt suurem kui avatud konstruktsioonides. Lisaks on sellistes ruumides väärtuslikku vara, mille kaitsmine vee eest on olulise tähtsusega. Terrassidel peab kogu pinna katma tugevduskangaga armeeritud hüdroisolatsiooniga.
Triflex BTS-P on mõeldud juba eelnevalt soojustatud või külmale terrassile, mis on kaetud mõne vana hüdroisolatsiooniga või uuele betoon ja puitplaat pinnale.

Seda lahendust võib kasutada ka rõdudel, lodžadel ning treppidel, et tagada 100% veekindlus.

Pealmiseks dekoratiivseks katteks on valikus alates tavalisest värvitud pinnast kuni endapoolt kujundatud disainlahendusteni.

Terrasside vedelplastlahendus koos teiste kattematerjalidega.

Triflex BWS veekindel vedelplastlahendus on väljatöötatud sellise olukorra jaoks, kui terrassi pinda on plaanis katta puitlaudisega, keraamiliste plaatidega või looduskiviga. Need materjalid ei ole veetihedad ja vajavad alla hüdroisolatsiooni. Aluspind kaetakse mitmekihilise ja kangaga tugevdatud vedelplast hüdroisolatsiooniga, mille pealmisesse kihti puistatakse plaadiliimi nakkeks liiva.

Katuseterrassid koos soojustusega.

Triflex BIS lahendus on väljatöötatud soojustatud katuseterrassidele. See on ennekõike mõeldud uutele terrassidele, kus on vaja tagada soojapidavus. Soojustus jääb vedelplast hüdroisolatsiooni alla ja külm vesi ei jookse soojustusest läbi nagu see on pööratud katuste puhul.

Pealmiseks dekoratiivseks katteks on valikus alates tavalisest värvitud pinnast kuni endapoolt kujundatud disainlahendusteni.

Tuuluttatava aluskonstruktsiooniga terrassi vedelplastlahendus.

Triflex ProDrain lahendus on väljatöötatud sellise olukorra jaoks, kus aluskonstruktsioon on märg ning selle kuivatamine või väljavahetamine keeruline, aeganõudev ja kallis. Niiskele pinnale paigaldame mõne millimeeetri paksuse tuulutusmati ning katame pealt tugevate ja kulumiskindlate vedelplasti kihtidega. Alloleva tuulutusmati servad jätame välisõhule avatuks, mille kaudu liigub niiskus konstruktsioonist välja.

Pealmiseks dekoratiivseks katteks on valikus alates tavalisest värvitud pinnast kuni endapoolt kujundatud disainlahendusteni.

Treppide vedelplastlahendus.

Trepi juures ei ole alati oluline veekindlus vaid selle välimus, kulumiskindlus ning kui kindla jalaga saab trepile astuda. Vedelplastiga saab neid probleeme lihtsasti lahendada. Renoveeritavate treppide puhul on eriti oluline aeg, millal saab trepi uuesti kasutusele võtta. PMMA vedelplast kivistub kiiresti ja hiljemalt 1h peale tööde lõppu võib trepil juba liikuda. Üldjuhul on tegemist monoliitse betoonkonstruktsiooniga ja ei vaja kogu pinna katmist elastse hüdroisolatsiooniga. Triflex TSS süsteem on mitmekihiline ning trepi vettpidavaks kihiks on paari millimeetri paksune veekindel tasanduskiht.

Pealmiseks kihiks sobib dekoratiivliiv ja graniitkivi puiste. Omapäraseks saab teha erinevate värvikombinatsioonidega, logo või mõne endale meeldiva kujundi lisamisega.

Rõdu-, terrassi ja trepisüsteemide põhiomadused:
 • Sobib paljudele aluspindadele. Vineer, keraamilised plaadid, asfalt, betoon, PVC, TPO, PIB, polüuretaan (PU), polüurea (PUA), EPDM, SBS bituumenrullmaterjal, klaas, puit, plekk, metall ja paljud teised.
 • Vastupidav suurele mehaanilisele koormusele ja põrandal paiknevate laua- ja toolijalgade punktkoormustele ilma aluspinda lõhkumata.
 • Kiirkivinev. Ei pea pikalt ootama, et saaks tehtud pinna kasutusele võtta. Juba 1h peale tööde lõppu võib põrandal liikuda.
 • Paigaldustemperatuur minimaalselt 0°C.
 • Vuugivaba, mis välistab veel võimaluse liitest läbi tungida.
 • Hüdroisolatsioon paigaldatakse koos tugevduskangaga, mis jätab elastse pragusidsildava kihi.
 • Vihmakindel peale 30minutit.
 • Ilmastikukindel (UV, IR).
 • Euroopa Tehniline Tunnustus (ETAG 005).
 • Materjali tuletundlikkus vastab EN 13501-1: Klass E.
 • S1 versiooni tuletundlikkus EN 13501-1: Klass Cfl – s1
 • Katusekattena väline tuletundlikkus EN 13501-5: BRoof(t1), BRoof(t2), BRoof(t3), BRoof(t4)

Miks just katuseprofid valida vett takistama?

Meie eesmärk on olnud alati see, et saaksid meilt nii asjaliku nõu, kui ka lahenduse, mis päriselt ka vett peab. Kliki ja vaata, millele me rõhku pöörame.

Mõtleme päriselt kaasa

Kuulame kõigepealt ära probleemi, süveneme ja alles siis pakume välja, mis oleks parim lahendus antud olukorras.

Kõrge tööeetika

Pingutame selle nimel, et meiega oleks mõnus koostööd teha. Korrektne ja viisakas käitumine objektil ning enda järelt koristamine on meie jaoks elementaarne nagu noa ja kahvliga söömine.

Näidislahendus

Põrasast kotis ei soovi keegi osta ega ka meie müüa. Võimaluse korral teeme näidislahenduse, et saaksid näha ja katsuda, milline näeb päriselt välja lõpptulemus.

Võta meiega ühendust või tule külla

Kui vajad nõu või abi meestelt, kes lihtsalt ei räägi vaid ka päriselt teevad, siis kirjuta või helista meile.Võta meiega ühendust