15 aastat kogemust valdkonnas
500+ tehtud objekti
2433 ruutu paigaldatud vedelplasti
8 spetsialisti tööl

Treppide vedelplast

Triflex TSS

Kasutusala: välitrepid ja trepimademed.

Triflex TSS lahendus sobib välistrepi kaitse- ja dekoratiivkihiks, mis töötab kaitsekilbina trepile mõjuvate koormuste ja ilmastiku vastu. Tulemuseks on tasane ja libisemiskindlam trepp, millel on kindel astuda. Libisemiskindluse vastu aitab liiva- võí graniidipuiste lisamine viimasesse kihti.

Eelis teiste materjalide ees on kiirkivinevus. Hiljemalt 1h peale tööde lõppu võib trepil juba liikuda.

Vedelplastmaterjalid baseeruvad PMMA (polümetüül-metakrülaat) vaigul, mis on ilmastiku, UV, ja IR kiirguskindel.

Kasutuskohad:
 • Uued  trepid. Saab paigaldada otse kandekonstruktsiooni peale, näiteks betoon, niiskuskindel vineer ja veekindel vineer.
 • Vanad trepid. Olemasolevate treppide renoveerimiseks. Parandame vana konstruktsiooni ja kanname peale vedelplasti kihid. Pinda tõstame minimaalselt ning uksed ja aknad jäävad edaspidigi avatavaks. Aluspinnaks võib olla betoon, kivi, vineer, puit, metall, plastik ja paljud teised.
 • Nullkaldega pind. Vedelplast ei reageeri veega ja talub seisvat vett.
Koostisosad:
 1. Krunt.
 2. Veekindel tasanduskiht.
 3. Dekoratiivne libisemiskindlam kujunduse ja disaini kiht.
 4. Servaliist.

vedelplast treppidele triflex TSS

Disaini valikud

Värvitud. (Triflex colors).

Pealmiseks kihiks paigaldame ühtlase ja sileda värvkatte. Kui tahta mittelibisevat põrandat, siis lisame alumisse, veel tahenemata, kihti liiva ja värvime pinna üle. Proovi allolevat Triflex Rõdu- ja Terrassistuudiot.

Triflex Cryl Finish Colors

Värvihelbetega (Triflex Chips Design).

Pealmiseks kihiks paigaldame ühtlase ja sileda värvkatte, millele lisame värvihelbeid. Visuaalselt jääb põrand kirju ja “peidab” silmale põranda ebatasasused. Kui tahta mittelibisevat põrandat, siis lisame alumisse, veel tahenemata, kihti liiva ning värvime pinna üle ja puistame värvihelbed.

Triflex Chips Design

Peenpuistega (Triflex Color Design).

Pealmiseks kihiks paigaldame eeltoonitud peenpuiste, mille katame pealt lakiga. Pind jääb säbruline ja kergelt kare ning mille peal on mugav astuda. Valikus on 8 erineva tooniga puistet.

Triflex Colour Design

Dekoratiivkiviga (Triflex Stone Design).

Pealmiseks kihiks paigaldame dekoratiivse marmor- ja graniitkillustiku või puiste. Killustik segatakse polüuretaanvaiguga ja valatakse allolevale veekindlale kihile. Looduslikud kivid annavad hoonele eksklusiivsema välimuse. Kivide vahele jääb piisavalt palju ruumi, mis moodutab drenaaži, mida mööda on veel võimalik ära joosta.

Killustikke on võimalik omavahel kombineerida, millega saab meisterdada endale meeldivaid mustreid.

Graniitpuistega jääb pind loodusliku tooniga ja hästi kare.

Triflex Stone Design

Mustriga (Triflex Creative Design).

Pealmiseks pinna kujundame “plaaditud põrandaks”. Protsess toimub mitmes kihis selliselt, et vuugid jäävad siledad ja plaadid peenpuistega kergelt karedad. Mustreid saab teha šabloonidega või omaloominguna käsitsi maha märkides.

Triflex Creative Design

Kujundid ja logod (Triflex FloorTattoo).

Kui tahad oma terrassi teha tõeliselt ainulaadseks ja huvitavaks, siis eelpool loetletud viimistluskihtidele paigaldame soovi korral erinevaid kujundeid ja logosid. Valikus on üle 80 erineva šablooni ja kui nende seast omale meelepärast ei leia, siis saame tellida soovidele vastava kujunduse. Näiteks kaunistused igavale terrassi põrandale, ettevõtte logo trepile või suunaviidad käiguteedele. Tööde teostamiseks kasutame vedelplastmaterjale, mis on kulumiskindlad, taluvad ilmastikku ja ei kooru maha.

Triflex FloorTattoo konfiguraator

Triflex FloorTattoo konfiguraatori  abil saad kombineerida ja katsetada erinevaid saadaolevaid värvitoone ja kujundeid. Teeb valiku tegemise lihtsamaks visualiseerides kujundite ja toonide omavahelist kokkusobivust.

FloorTattooFloorTattoo

Triflex Rõdu- ja Terrassistuudio

Triflex Rõdu- ja Terrassistuudio abil saad kombineerida ja visualiseerida erinevatel taustadel saadaolevaid värvitoone, dekoratiivkive, peenpuisteid ja mustreid. Väikese tasu eest saab seal ka enda rõdu või terrassi tausta lasta teha.

TerrassistuudioTerrassistuudio

Triflex TSS süsteemi omadused:
 • Vastupidav suurele mehaanilisele koormusele. Pind võtab vastu trepil või trepimademel paiknevate laua- ja toolijalgade punktkoormused ilma aluspinda lõhkumata.
 • Libisemisvastane pind. Lisades liiva on võimalik saavutada libisemiskindlam pind. Mida suurema terasuurusega liiva kasutada, seda karedam pind jääb.
 • Paigaldustemperatuur minimaalselt 0°C.
 • Kiirkivinev. Ei pea pikalt ootama, et saaks tehtud pinna kasutusele võtta. Juba 1h peale tööde lõppu võib trepil liikuda.
 • Vuugivaba, mis välistab veel võimaluse liitest läbi tungida.
 • Vihmakindel peale 30minutit.
 • Ilmastikukindel (UV, IR).
 • Euroopa Tehniline Tunnustus (ETAG 005).
 • Materjali tuletundlikkus vastab EN 13501-1: Klass E.
 • S1 versiooni tuletundlikkus EN 13501-1: Klass Cfl – s1.

Miks just katuseprofid valida vett takistama?

Meie eesmärk on olnud alati see, et saaksid meilt nii asjaliku nõu, kui ka lahenduse, mis päriselt ka vett peab. Kliki ja vaata, millele me rõhku pöörame.

Mõtleme päriselt kaasa

Kuulame kõigepealt ära probleemi, süveneme ja alles siis pakume välja, mis oleks parim lahendus antud olukorras.

Kõrge tööeetika

Pingutame selle nimel, et meiega oleks mõnus koostööd teha. Korrektne ja viisakas käitumine objektil ning enda järelt koristamine on meie jaoks elementaarne nagu noa ja kahvliga söömine.

Näidislahendus

Põrasast kotis ei soovi keegi osta ega ka meie müüa. Võimaluse korral teeme näidislahenduse, et saaksid näha ja katsuda, milline näeb päriselt välja lõpptulemus.

Võta meiega ühendust või tule külla

Kui vajad nõu või abi meestelt, kes lihtsalt ei räägi vaid ka päriselt teevad, siis kirjuta või helista meile.Võta meiega ühendust