15 aastat kogemust valdkonnas
500+ tehtud objekti
2433 ruutu paigaldatud vedelplasti
8 spetsialisti tööl

Teised meist

KÜ Võlvi 8 juhatus on Teie firma tööga väga rahul. Oluline Katuse Proffide puhul oli see, et registris nähtu põhjal järeldasime, et firma maksab korralikult riigimakse ja ei kasuta renditööjõudu. Järeldasime, et firma suudab garanteerida meie soovitud kvaliteedi.

Meeldiv oli see, et töömehed suhtusid omanike tujudesse humoorikalt ja ei lasknud ennast ebakonstruktiivsetest virisemistest segada. Siinkohal suur tänu töömeestele!
Huvitav on see, et Teie firmal jätkus aega puhata ja kõik sai korralikult tehtud. Kõrval oleva objekti puhul aga näen, et tööd tehakse isegi puhkepäevadel ja pühade ajal, aga töö võtab ikkagi oma aja. Kuidas kvaliteediga saab olema, seda näitab aeg.

Mis puutub teistele soovitamist, siis kõigepealt telliksin Teilt katusesoojustamise ise kui olen ühistu liikmetega kokkuleppele jõudnud. Edu ja jõudu soovides!

Kaupo Olt
Võlvi 8 juhatuse liige.

 

Mulle meeldis Katuse Proffide töö ja suhtumise juures, et oskate iseseisvalt lahendada kõik ette tulevad probleemid. Jäin otsusega teid tööd tegema võtta rahule. Julgen teid teistele soovitada ja olen seda juba ka teinud. Jõudu edaspidiseks ja loodan, et õnnestub veel koostööd teha.

Urmas Toonpere
Pirita SPA Hotelli tehnikajuht

 

Mulle meeldis kõigi, ka sealjuures töömeeste suhtumine. Lihtne tere ütlemine on ka tihtipeale ülesaamatu raskus, aga teil sellega OK. Kõik, mis sai nõutud ja läbi räägitud, oli ka ilma vaidlusteta tehtud.

Jäin otsusega rahule, et töö Katuse Proffidelt tellisin. Julgen teid ka teistele soovitada.

Arhitekt Olavi Nõmmik OÜ

Miks just katuseprofid valida vett takistama?

Meie eesmärk on olnud alati see, et saaksid meilt nii asjaliku nõu, kui ka lahenduse, mis päriselt ka vett peab. Kliki ja vaata, millele me rõhku pöörame.

Mõtleme päriselt kaasa

Kuulame kõigepealt ära probleemi, süveneme ja alles siis pakume välja, mis oleks parim lahendus antud olukorras.

Kõrge tööeetika

Pingutame selle nimel, et meiega oleks mõnus koostööd teha. Korrektne ja viisakas käitumine objektil ning enda järelt koristamine on meie jaoks elementaarne nagu noa ja kahvliga söömine.

Näidislahendus

Põrasast kotis ei soovi keegi osta ega ka meie müüa. Võimaluse korral teeme näidislahenduse, et saaksid näha ja katsuda, milline näeb päriselt välja lõpptulemus.

Võta meiega ühendust või tule külla

Kui vajad nõu või abi meestelt, kes lihtsalt ei räägi vaid ka päriselt teevad, siis kirjuta või helista meile.Võta meiega ühendust