fbpx

Крыши, балконы, террасы, лестницы и соединения будут водостоикими в сотрудничестве с нами. окончательно.

Мы строим новые, а также ремонтируем то, что сделали другие. Мы помогаем от консультации до окончательного водонепроницаемого решения. С энтузиазмом более 20 лет.

20 лет профессионального опыта
500+ объектов
3000 квадратных метров установленного жидкого пластика
10 специалистов

Почему выбирают катусепрофид?

Наша цель - всегда дать практический совет, а также найти решение, для которого действительно водостойкая. Щелкните и посмотрите, на чем мы сосредоточены.

Давай подумаем и обсудим вместе

Мы выслушаем Вашу проблему и предложим индивидуальное решение ситуации.

Высокая трудовая этика

С нетерпением ждем сотрудничества с вами. Правильное и вежливое поведение на объекте и уборка за собой - это для нас так же важно, как есть ножом и вилкой.

Образец решения

Никто не хочет покупать или продавать поросенка в мешке. Если возможно, мы сделаем образец решения, чтобы вы могли увидеть и потрогать конечный результат.

Референции - не просто рассказы, а действительно проделанная работа

Akna liidete tihendamine PMMA vedelplastiga (2018, 190m liiteid, Tellija: Embach Ehitus OÜ)Vabaõhumuuseumi tee 1

Vabaõhumuuseumi tee 1 kortermaja terrassi seina liited lasid vett läbi ning bituumenrullmaterjaliga seda pikaajaliselt kellelgi parandada ei õnnestunud ja kasutusele tuli võtta spetsiaalsed vedelplastmaterjalid, mis sellises olukorras annavad parima tulemuse. Liidete veetiheduse saavutamiseks kasutasime PMMA vedelplastmaterjale.

Haven Kakumäe sadamahoone sadeveelehtrite tihendamine vedelplastiga 20tk (2019 juuni, Tellija: Maru Ehitus AS)Lesta 16, Tallinn

Tööde käigus eemaldati vana bituumenrullmaterjal ja tihendati PMMA vedelplast hüdroisolatsiooniga.

Katuse liited Lasnamäe 4 kortermaja, (2019 juuni, ca 200tk, Tellija: Mapri Ehitus AS)Lasnamäe 4, Tallinn

Tööde käigus eelmaldasime vana bituumenrullmaterjali läbiviikude ümbert ja paigaldasime vedelplast hüdroisolatsiooni koos tugikangaga.

Noa Restorani lamekatusetööd (2014, Tellija: 1Partner Ehitus OÜ)Ranna 3, Viimsi

Tööde käigus paigaldasime bituumen aurutõkke, kivivilla ja EPS kombinatsiooniga soojustuse ning SBS katusekatte ja ääreplekid.

Terrassi remonttööd (Tellija: eraklient)Tatari 7, Tallinn

Tööde käigus eemaldati katuseterrassilt vana valtsplekk ja puitlaastplaat koos roovitusega ning paigaldati seinale ja põrandale uus kaasaegne ilmastikukindel PMMA vedelplastkate koos dekoratiivpuistega. Fassaadilt eemaldati laudis ja ehitati puuduolev tuulutus ning paigaldati tuuletõkkekangas. Samas tihendati valtsplekk-katus

Eramaja vedelplastkatus (Tellija: eraklient)

Eemaldasime vana ja vett läbilaskva SBS bituumenrullmaterjalist katuse ja ehitasime uued puidust kalded ja tuulutuse ning paigaldasime lamekatuse hüdroisolatsiooni vedelplastiga ja servaplekid koos uue vihmaveesüsteemiga. Kuna hoone on kasutuses, siis oli mõistlik tööde ajaks teha ajutine katus, mis kataks kogu maja.

О материале - Почему именно Triflex и что это такое?

Это жидкий пластик, и если бы мы могли просто перечислить несколько ключевых слов, то:

 • Идеально подходит для использования в северных странах, переносит холод, жару, дождь, солнце и все остальное, что находится между ними
 • Настоящее немецкое качество с сертификатами
 • Прилипает безотказно к широкому спектру поверхностей и делает конструкции сложной формы водонепроницаемыми.
 • Гарантия 25 лет
 • Багаж проверенных решений и возможностей даже для самого требовательного объекта
Triflex vedelplast.

Связитесь с нами или посетите нас

Если вам нужен совет или помощь от мужчин, которые просто не разговаривают, а и действуют, напишите или позвоните нам.

Hillar Peets

Исполнительный директор

+372 539 766 60

hillar@katuseprofid.ee  Võta meiega ühendust
  NÕUSOLEK KÜPSISTE KASUTAMISEKS 

  Veebileht katuseprofid.ee (edaspidi - Veebileht) kasutab küpsiseid eeskätt veebilehe kasutajamugavuse parandamiseks.  Nõustute küpsistega jätkates veebilehe külastamist või alternatiivselt vajutades nupule „Nõustun“. Küpsiste blokeerimine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi. 

  Mis on küpsis?
  Küpsis (cookie) on väike tekstifail, mis salvestatakse veebilehe külastamisel kasutaja arvutisse või muusse seadmesse. Küpsised ei saada informatsiooni kasutaja arvutist välja. Küpsiste all käsitleme kõiki eelnevalt defineeritud tekstifaile olenemata tehnoloogilisest piiritlusest. 

  Mis eesmärgil ja milliseid küpsiseid kasutatakse?
  Kogume püsi- ja seansiküpsiseid mis on vajalikud veebilehe toimimiseks, kasutajamugavuse parandamiseks ja asjakohaseks reklaamimiseks. 

  Kasutame järgmiste kolmandate osapoolte küpsiseid:


  Meil puudub ligipääs ja kontroll kolmanda osapoolte küpsistele ning nende küpsiste kasutamine kuulub paigaldajate privaatsuspoliitika alla. Kolmandate osapoolte privaatsuspoliitika ja tingimustega saate tutvuda kolmanda osapoole veebilehtedel. 

  Mis andmeid küpsistega kogutakse?
  Küpsiste kasutamisega seoses võidakse säilitada isikuandmeid mille kasutaja on ise veebilehe vormi täites kirjutanud. Nende hulka kuulub emaili aadress ja pöördumise sisu. Lisaks võidakse säilitada seadmeinfot, asukohateavet, ip-aadressi, keelevalikut  ja muid eelnevalt loetletud andmeid. 

  Kasutaja isikuandmeid ei säilitata kauem, kui seda nõuavad kogutud andmete eesmärgid. Kui isikuandmed muutuvad ebavajalikeks või kasutaja taotleb nende kustutamist, kustutatakse andmed 1 kuu jooksul. 

  Võime avaldada küpsiste kasutamisega seoses kogutud andmeid oma töötajatele, teenuse osutajatele ja eelnevalt nimetatud kolmandatele osapooltele, kui see on vajalik  eelnimetatud eesmärkidel. Samuti võime avaldada küpsiste kasutamisega seoses kogutud informatsiooni kui oleme kohustatud seda tegema seadusest tulenevalt või enda õiguste või huvide kaitsmisel (nt veebilehe väärkasutuse tuvastamiseks). 

  Kui kaua on küpsis arvutisse talletatud?
  Küpsiste talletamise aeg on iga küpsise puhul erinev. Igakordne veebilehe külastamine uuendab küpsiseid, mistõttu pikeneb ka nende talletamise periood. Seansiküpsised salvestuvad ajutiselt veebilehe külastamise ajaks. Püsiküpsised salvestuvad kasutaja arvutisse pärast veebilehe sulgemist. Püsiküpsistel on erinev aegumisperiood ning mõned neist jäävad kasutaja seadmesse päevadeks, kuudeks või aastateks, kuid soovi korral saab seadmest ise kustutada. 

  Kuidas küpsiste kasutamist piirata ja neid kustutada?
  Kasutaja saab kustutada seadmesse salvestatud küpsised ja ennetavalt vältida küpsiste salvestamist seadmesse. Selleks tuleb kasutajal muuta veebilehe privaatsusseadeid. Seadeid küpsiste keelamiseks tuleb muuta igas seadmes eraldi. Kõikide küpsiste blokeerimine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi.

  Täpsemalt juhised leiab veebilehitseja kasutusjuhendist: 

  Internet Explorer: http://support.microsoft.com/kb/278835
  Crome: https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=en
  Firefox: http://support.mozilla.org/en-US/kb/Clear%20Recent%20History
  Opera: http://www.opera.com/browser/tutorials/security/privacy
  Safari: http://support.apple.com/kb/PH5042
   
  Kontaktinfo ja lisateabe saamine
  Veebilehe haldaja ja isikuandmete vastutav töötleja on Hillar Peets, asukohaga Harjumaa, Tallinn linn, Kadaka tee 42n, 12915Kui Teil on küsimusi või ettepanekuid, võtke ühendust telefonil 53976660 või e-posti aadressil info@katuseprofid.ee 

  Kolmandate osapoole kontaktandmed on kättesaadavad nende veebilehtedelt.