15 aastat kogemust valdkonnas
500+ tehtud objekti
2433 ruutu paigaldatud vedelplasti
8 spetsialisti tööl

Hind

Kõik hinnad sõltuvad täpsemalt töödest ja objektist, mis vaja teha on. Siiski saame lahti seletada tegurid, millest hind kujuneb. Abiks ikka. Võid meiega alati julgelt ühendust võtta ja peale olukorra teadasaamist teeme ka hinnapakkumise.

Hinda mõjutavad järgmised tegurid:

1. Töö iseloom

Üldjuhul varieerub objekti suurus ja keerukus teistest pealtnäha sarnastest. Tööde efektiivsus tõuseb mida suurem on ehitatava pinna suurus ja efektiivsus langeb kui objekt on keerukas ja vajab pidevalt lahenduste otsimist ning lisaaega. Objekti teeb keerukaks pinna kuju, läbiviikude, liidete maht, asukoht ning ligipääsetavus.

2. Olukord

Hind sõltub palju millises olukorras on kõnealune objekt. Kas seda on hooldatud ja tehtud vajalikke iga-aastaseid hooldustöid või mitte. Kui näiteks katust on heaperemehelikult ja õigeaegselt remonditud, siis uuendamiseks piisab üldjuhul ainult täiendavast hüdroisolatsioonist. Kui katust ei ole hooldatud, siis tuleb ka allolev soojustus välja vahetada millega võivad kaasneda veel paljud täiendavad lisatööd.

3. Projektlahendused

Üheks teguriks on kindlasti projekteerimise käigus valitud lahendused, mille hind võib erineda mitmekordselt. Kauakestvad ning järgiproovitud lahenused on kindlasti kallimad, kui “kiirlahendused”. Lisaks on tähtis, kas on materjalide valikul oluline tulekindlus.

4. Soovid

Siia alla käivad Sinu kui kliendi tahtmised, nägemused ning erisoovid. Meil on lai valik lahendusi ning inimeste maitsed on niipalju erinevad, et hind selgub alles pärast soovide selgumist. Disaini valikus on palju vävitoone, mustreid ja pinnastruktuure, millede hind on varieeruv.

Miks just katuseprofid valida vett takistama?

Meie eesmärk on olnud alati see, et saaksid meilt nii asjaliku nõu, kui ka lahenduse, mis päriselt ka vett peab. Kliki ja vaata, millele me rõhku pöörame.

Mõtleme päriselt kaasa

Kuulame kõigepealt ära probleemi, süveneme ja alles siis pakume välja, mis oleks parim lahendus antud olukorras.

Kõrge tööeetika

Pingutame selle nimel, et meiega oleks mõnus koostööd teha. Korrektne ja viisakas käitumine objektil ning enda järelt koristamine on meie jaoks elementaarne nagu noa ja kahvliga söömine.

Näidislahendus

Põrasast kotis ei soovi keegi osta ega ka meie müüa. Võimaluse korral teeme näidislahenduse, et saaksid näha ja katsuda, milline näeb päriselt välja lõpptulemus.

Võta meiega ühendust või tule külla

Kui vajad nõu või abi meestelt, kes lihtsalt ei räägi vaid ka päriselt teevad, siis kirjuta või helista meile.Võta meiega ühendust