fbpx
20 aastat kogemust valdkonnas
500+ tehtud objekti
3000 ruutu paigaldatud vedelplasti
10 spetsialisti tööl

Juht, kes kõnnib katustel

„Igal meeskonna liikmel on oma hobid ja huvid – inimesel peab olema võimalus ennast hoida ja maandada. Me ei soovi lähtuda motost ela kiirelt, sure noorelt. Tahame hoida oma töötajaid, et nad oleksid õnnelikud ja terved,“ iseloomustab Katuse Profid OÜ tegevjuht, Hillar Peets oma vaadet meeskonnaliikmete heaolu olulisusele.

Väike-Maarjast pärit mees on saanud oma vankumatu tahtejõu ning sihikindluse lapsepõlvest. Ta usub, et igal edukal inimesel on olnud elus raskeid hetki. Nii ka temal endal. Juba noorukieas teadis Hillar, et soovib luua oma ettevõtte ning aastal 2002 see tehtud ka sai. Alustava ettevõttena tegutsedes sai tehtud palju tööd ja rohkelt ületunde. Sellest hoolimata ei saatnud ettevõtet aga edu. 2009. aastal liikus Hillar majanduslanguse tõttu mõneks ajaks koos töötajatega Norra, kuid naases Eestisse juba 2011. aastal, mil asutas Katuse Profid OÜ. Ettevõttele antud nimi kandis endas 13 aasta jooksul omandatud teadmisi ja katuste ehituse kogemust Eestis ja Norras ning peegeldas tehtavate tööde kvaliteeti ning teostamise professionaalsust.

Vedelplastideni jõudis Hillar Lennusadama katuse remonditöid tehes, kus just värskelt ehitatud keerulise kujuga katust ei saadud traditsiooniliste katusekatte materjalidega vett pidama. Olles eelnevalt kuulnud vedelplastist, järgnesid aastate pikkused õpingud ning praktikad, koolitused nii Saksamaal, Belgias kui ka Kreekas ja reaalselt teostatud tööd – üle 500 objekti ja 3000m2 paigaldatud vedelplasti. See võimaldabki Hillaril pakkuda oma klientidele esmaklassilist kvaliteeti ning läbipaistvust kõigis oma tegemistes.

Vihula Mõisa katuseterrassi remonttööd vedelplastiga ajutise varikatuse all.„Meieni jõuavad tihti objektid, mis on omamoodi väljakutsed, kus on aastaid püütud peatada sadevee lekkeid terrassidel, rõdudel või katustel, kasutades traditsioonilisi teadmisi ja materjale, aga tulemuseta,“ kirjeldab Hillar tihti ettetulevaid olukordi.

 

Hillar peab ausust ning lojaalsust üheks suurimaks väärtuseks nii enda kui meeskonnaliikmete juures: „Oleme ausad nii oma klientide kui ka töötajatega. Räägime asjadest nii nagu need antud ajahetkel reaalselt ka on. Kui midagi teeme, siis teeme korralikult. Ma austan oma töötajaid ning soovin seda austust ka vastu saada. Tean, et kui töötajatel läheb hästi, läheb ka minul hästi.“ Katuse Proffide meeskonda on koondunud inimesed, kelle mõttemaailm on sarnane. Kõik teevad oma tööd südamega ning arendavad enda oskusi regulaarselt. Väljakutsetele vastavalt pakutakse ka väärilist töötasu. Ka lugupidamist kaaskolleegide vastu peetakse äärmiselt tähtsaks, sest töö toimub kahestes tiimides. Kui üks tiimi liige teeb oma tööd kehvasti, ei saa ka teine seda hästi teha.

Hillar teab kogemusest, et meeskonna tõeline hing selgub siis, kui on rasked ajad. „Täna on minu kõrval inimesed, kes ei ole rasketel aegadel mulle selga keeranud ja on lojaalseks jäänud. Kui ma ei oleks hea juht, siis ei oleks neid inimesi minuga jäänud. Ühe ettevõtte ülesehitamine võtab aega ning seda saab teha vaid üheskoos tugeva meeskonnaga,“ tunneb Hillar uhkust oma meeskonna üle. Elu on andnud kaasa ka oma õppetunnid seoses reeglite järgimise tähtsusega. Praeguseks tähendabki see omakorda seda, et juhuse hooleks ei jäta Hillar midagi ning tegutsetakse ühiselt tõekspidamise järgi: „Kui reegleid ei riku, siis ei ole võimalik ebaõnnestuda.“

Hillar Kristina 1200pxPäeva lõpuks on Hillari jaoks kõige olulisem aga pere, sest pere annabki elule mõtte ning paneb pingutama. Abikaasa Kristina on see, kes meest tunnustab ning inspireerib. Ühiselt on nad loonud oma perele turvalise kodu ja selle väärtust ei ületa miski. Vähem tähtsam ei ole ka tervis ning seetõttu kutsubki Hillar kõiki üles enda eest hoolt kandma, liikuma ning kehale ka kvaliteetset kütet pakkuma. Tugeva tervisega ei ole ükski väljakutse võimatu.

 

 

Tagasi üles

Meie tegemised

Ettevõte Katuse Profid osaühing on asutatud 2011 aastal ning põhitegevusalaks oli lamekatuste ehitus ja remont. Töötajate kogemus meie tegevusvaldkonnas on aga enam kui 20 aastat, mille jooksul on teostatud tuhandeid ruutmeetreid lamekatuseid.

Meie põhitegevus on ajaga muutunud ning täna on see peamiselt suunatud rõdude, katuste ja parkimismajade remondile ning katmisele vedelplastmaterjalidega. Peamiselt tegeleme remont- ja renoveerimistöödega ning keeruliste liidete veekindlaks tegemisega.

Paigaldame põhiliselt PMMA, polüuretaan, polüurea vedelplastmaterjale. Teeme vedelplastitöid ka väljas pool Eestit. Oleme ehitanud katused ja paigaldanud vedelplasti Rootsis, Norras ja Belgias ning katnud vedelplastiga parkimismaju Taanis.

Vedelplastist saab lugeda vedelplasti tutvustusest  ja lugeda artiklit meie tegevusest ajakirjas INterjöör.

Tagasi üles

Koostöö Triflex tehasega

Triflex GmbH & Co.KG tehas asub Saksamaal Mindeni linnas ja on Folmann GmbH & Co.KG tütarettevõte kus toodetakse erinevaid spetsiaalseid tööstuses kasutatavaid kemikaale nagu näiteks liimid, tindid. PMMA tehnoloogia pioneerina ja Euroopa juhtiva vedelplast hüdroisolatsioonide spetsialistina pakub läbitöötatud ja kindlaid lahendusi nõudlikes oludes, milleks on katused, terrassid, rõdud, parkimismajad ning erinevaid märkimissüsteemid teedele, parklatele ja lennuväljadele. Hüdroisolatsiooni- ja pinnakattesüsteemid sisaldavad palju komponente, mis vastavad rangetele nõudmistele ning üksteisega kokkusobivad erinevate probleemide lahendamiseks.

Alates aastast 2017 oleme Triflex tehase koostööpartner. Selle aja jooksul oleme oma teadmisi pidevalt täiendanud materjali tootja juures ning läbinud teoreetilised ja praktilised koolitused.

Tagasi üles

Teised meist

KÜ Võlvi 8 juhatus on Teie firma tööga väga rahul. Oluline Katuse Proffide puhul oli see, et registris nähtu põhjal järeldasime, et firma maksab korralikult riigimakse ja ei kasuta renditööjõudu. Järeldasime, et firma suudab garanteerida meie soovitud kvaliteedi.

Meeldiv oli see, et töömehed suhtusid omanike tujudesse humoorikalt ja ei lasknud ennast ebakonstruktiivsetest virisemistest segada. Siinkohal suur tänu töömeestele!
Huvitav on see, et Teie firmal jätkus aega puhata ja kõik sai korralikult tehtud. Kõrval oleva objekti puhul aga näen, et tööd tehakse isegi puhkepäevadel ja pühade ajal, aga töö võtab ikkagi oma aja. Kuidas kvaliteediga saab olema, seda näitab aeg.

Mis puutub teistele soovitamist, siis kõigepealt telliksin Teilt katusesoojustamise ise kui olen ühistu liikmetega kokkuleppele jõudnud. Edu ja jõudu soovides!

Kaupo Olt
Võlvi 8 juhatuse liige.

 

Mulle meeldis Katuse Proffide töö ja suhtumise juures, et oskate iseseisvalt lahendada kõik ette tulevad probleemid. Jäin otsusega teid tööd tegema võtta rahule. Julgen teid teistele soovitada ja olen seda juba ka teinud. Jõudu edaspidiseks ja loodan, et õnnestub veel koostööd teha.

Urmas Toonpere
Pirita SPA Hotelli tehnikajuht

 

Mulle meeldis kõigi, ka sealjuures töömeeste suhtumine. Lihtne tere ütlemine on ka tihtipeale ülesaamatu raskus, aga teil sellega OK. Kõik, mis sai nõutud ja läbi räägitud, oli ka ilma vaidlusteta tehtud.

Jäin otsusega rahule, et töö Katuse Proffidelt tellisin. Julgen teid ka teistele soovitada.

Arhitekt Olavi Nõmmik OÜ

 

Alustades kavandamisest, meeldis töö juures see, et pakkusid välja võimalikud liitumissõlmed, mis toimiksid ning tööd algasid alles siis, kui olime nendes kokku leppinud. Tihtipeale tehakse töö kuidagi ära ja töö tellija saab alles pärast teada, et et töö üldse tehtud on, rääkimata sellest, kuidas see tehtud on. Teostamise juures meeldis see, et tööliste puhul oli tegemist professionaalidega, kes teadsid, miks ja mida nad teevad ning kes on oma oskusi aastaid lihvinud.

Täiesti kindlasti jäime rahule firma suhtlemisstiiliga ja otsusega teilt töö tellida ning julgen ka teistele soovitada.

Isiklikus ja tööalases plaanis oli samuti kasulik kokku puutuda, kuna sain targemaks materjalide, paigaldustehnoloogia ja võimalike saavutatavate tulemuste osas.

Vaido Salis
Inseneribüroo TELORA OÜ projektijuht

Tagasi üles

Miks valida katuseprofid?

Meie eesmärk on alati anda nii asjaliku nõu kui ka pakkuda lahendust, mis päriselt vett peab. Kliki ja vaata, millele me rõhku paneme.

Mõtleme kaasa

Kuulame ära probleemi ja pakume välja individuaalse lahenduse antud olukorrale.

Kõrge tööeetika

Pingutame selle nimel, et meiega oleks meeldiv koostööd teha. Korrektne ja viisakas käitumine objektil ning enda järelt koristamine on meie jaoks sama elementaarne kui noa ja kahvliga söömine.

Näidislahendus

Põrsast kotis ei soovi keegi osta ega ka meie müüa. Võimaluse korral teeme näidislahenduse, et saaksid näha ja katsuda, milline on lõpptulemus.

Võta meiega ühendust või tule külla

Kui vajad nõu või abi meestelt, kes lihtsalt ei räägi vaid ka päriselt teevad, siis kirjuta või helista meile.  Võta meiega ühendust
  NÕUSOLEK KÜPSISTE KASUTAMISEKS 

  Veebileht katuseprofid.ee (edaspidi - Veebileht) kasutab küpsiseid eeskätt veebilehe kasutajamugavuse parandamiseks.  Nõustute küpsistega jätkates veebilehe külastamist või alternatiivselt vajutades nupule „Nõustun“. Küpsiste blokeerimine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi. 

  Mis on küpsis?
  Küpsis (cookie) on väike tekstifail, mis salvestatakse veebilehe külastamisel kasutaja arvutisse või muusse seadmesse. Küpsised ei saada informatsiooni kasutaja arvutist välja. Küpsiste all käsitleme kõiki eelnevalt defineeritud tekstifaile olenemata tehnoloogilisest piiritlusest. 

  Mis eesmärgil ja milliseid küpsiseid kasutatakse?
  Kogume püsi- ja seansiküpsiseid mis on vajalikud veebilehe toimimiseks, kasutajamugavuse parandamiseks ja asjakohaseks reklaamimiseks. 

  Kasutame järgmiste kolmandate osapoolte küpsiseid:


  Meil puudub ligipääs ja kontroll kolmanda osapoolte küpsistele ning nende küpsiste kasutamine kuulub paigaldajate privaatsuspoliitika alla. Kolmandate osapoolte privaatsuspoliitika ja tingimustega saate tutvuda kolmanda osapoole veebilehtedel. 

  Mis andmeid küpsistega kogutakse?
  Küpsiste kasutamisega seoses võidakse säilitada isikuandmeid mille kasutaja on ise veebilehe vormi täites kirjutanud. Nende hulka kuulub emaili aadress ja pöördumise sisu. Lisaks võidakse säilitada seadmeinfot, asukohateavet, ip-aadressi, keelevalikut  ja muid eelnevalt loetletud andmeid. 

  Kasutaja isikuandmeid ei säilitata kauem, kui seda nõuavad kogutud andmete eesmärgid. Kui isikuandmed muutuvad ebavajalikeks või kasutaja taotleb nende kustutamist, kustutatakse andmed 1 kuu jooksul. 

  Võime avaldada küpsiste kasutamisega seoses kogutud andmeid oma töötajatele, teenuse osutajatele ja eelnevalt nimetatud kolmandatele osapooltele, kui see on vajalik  eelnimetatud eesmärkidel. Samuti võime avaldada küpsiste kasutamisega seoses kogutud informatsiooni kui oleme kohustatud seda tegema seadusest tulenevalt või enda õiguste või huvide kaitsmisel (nt veebilehe väärkasutuse tuvastamiseks). 

  Kui kaua on küpsis arvutisse talletatud?
  Küpsiste talletamise aeg on iga küpsise puhul erinev. Igakordne veebilehe külastamine uuendab küpsiseid, mistõttu pikeneb ka nende talletamise periood. Seansiküpsised salvestuvad ajutiselt veebilehe külastamise ajaks. Püsiküpsised salvestuvad kasutaja arvutisse pärast veebilehe sulgemist. Püsiküpsistel on erinev aegumisperiood ning mõned neist jäävad kasutaja seadmesse päevadeks, kuudeks või aastateks, kuid soovi korral saab seadmest ise kustutada. 

  Kuidas küpsiste kasutamist piirata ja neid kustutada?
  Kasutaja saab kustutada seadmesse salvestatud küpsised ja ennetavalt vältida küpsiste salvestamist seadmesse. Selleks tuleb kasutajal muuta veebilehe privaatsusseadeid. Seadeid küpsiste keelamiseks tuleb muuta igas seadmes eraldi. Kõikide küpsiste blokeerimine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi.

  Täpsemalt juhised leiab veebilehitseja kasutusjuhendist: 

  Internet Explorer: http://support.microsoft.com/kb/278835
  Crome: https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=en
  Firefox: http://support.mozilla.org/en-US/kb/Clear%20Recent%20History
  Opera: http://www.opera.com/browser/tutorials/security/privacy
  Safari: http://support.apple.com/kb/PH5042
   
  Kontaktinfo ja lisateabe saamine
  Veebilehe haldaja ja isikuandmete vastutav töötleja on Hillar Peets, asukohaga Harjumaa, Tallinn linn, Kadaka tee 42n, 12915Kui Teil on küsimusi või ettepanekuid, võtke ühendust telefonil 53976660 või e-posti aadressil info@katuseprofid.ee 

  Kolmandate osapoole kontaktandmed on kättesaadavad nende veebilehtedelt.