20 aastat kogemust valdkonnas
500+ tehtud objekti
3000 ruutu paigaldatud vedelplasti
10 spetsialisti tööl

Korteriühistule

Kortermaja renoveerimine

Tänapäevaste vedelplastlahendustega kortermaja renoveerimine rõdudel, lodžadel ja katustel. Trepi renoveerimine ja katmine veekindlate ning libisemiskindlate pinnakatetega. Kasutatav materjal on kiirkivinev ja majaelanike ebamugavus üle trepi liikumisel on lühiajaline. Teeme vedelplastiga pikaajaliselt veetihedaks kortermaja väiksemadki katuse läbiviigud ja muud liited.

rodud korda volvi kaheksas

Rõdude remont ja renoveerimine

 • Kortermaja rõdude, lodžade remont ja renoveerimine
 • Seina ja põranda liite tihendamine
 • Piirde tugijalgade tihendamine
 • Vedelplast pinnakatted
Botaaniaaed katuseaknad Katuse Profid OU

Katuste remont ja renoveerimine

 • Lame- ja plekk-katuste remont ja renoveerimine
 • Katuse läbiviikude tihendamine
 • Katuse hooldus
13.Liivalaia 40 trepid pärast Katuse Profid OÜ

Treppide remont ja pinnakatted

 • Veekindlad pinnakatted
 • Libisemiskindlad pinnakatted
 • Dekoratiivsed pinnakatted

Kredexi laenud ja toetused

 • Korterelamu renoveerimislaen
 • Korterelamu tehaselise rekonstrueerimise toetus
 • Korterelamulaenu käendus
 • Erakorraline korterelamu rekonstrueerimise toetus

Tagasi üles

Korteriühistu või majaomaniku  tegevusplaan renoveerimiseks

 • Tee kindlaks probleemi põhjus ja tegelik tööde maht, mis tagab pikaajalise lahenduse. Võib juhtuda selline olukord, et kortermaja renoveerimine tuleb ette võtta laiemalt, sest rõdu või katuse remonttööde kvaliteetseks teostamiseks on vaja teha ka eelnevalt fassaaditöid või vastupidi. Pädevat ettevõttelt ekspertiisi tellimine aitab vältida hilisemaid lisatöid ja kulukaid ümbertegemisi.
 • Hinnapakkumiste küsimine tööde teostajatelt. Pakkumised koostatakse ekspertiisi ja renoveerimisprojekti alusel. Järelevalve palkamine enne lepingute sõlmimist ja tööde algust, kes oskab hinnata hinnapakkumiste töömahu võrdsust ning kasutatavate materjalide vastavust projektile ja muudele nõuetele, näiteks tuleohutusnõuetele.
 • Finantseerimisvõimaluste väljaselgitamine. Siin võib abiks olla Kredexi renoveerimislaen või toetus.
 • Ehitusettevõttega tööde teostamiseks lepingu sõlmimine. Lähtuda ettevõtte ajaloost, hinnapakkumise kvaliteedist ja tööde maksumusest.
 • Järelevalve palkamine kogu tööde vältel ja peale tööde lõppu. Hilisem pisteline tehtud tööde kontroll aitab leida vead enne suuremate kahjude teket.

Tagasi üles

Miks just katuseprofid valida vett takistama?

Meie eesmärk on olnud alati see, et saaksid meilt nii asjaliku nõu, kui ka lahenduse, mis päriselt ka vett peab. Kliki ja vaata, millele me rõhku pöörame.

Mõtleme päriselt kaasa

Kuulame kõigepealt ära probleemi, süveneme ja alles siis pakume välja, mis oleks parim lahendus antud olukorras.

Kõrge tööeetika

Pingutame selle nimel, et meiega oleks mõnus koostööd teha. Korrektne ja viisakas käitumine objektil ning enda järelt koristamine on meie jaoks elementaarne nagu noa ja kahvliga söömine.

Näidislahendus

Põrasast kotis ei soovi keegi osta ega ka meie müüa. Võimaluse korral teeme näidislahenduse, et saaksid näha ja katsuda, milline näeb päriselt välja lõpptulemus.

Võta meiega ühendust või tule külla

Kui vajad nõu või abi meestelt, kes lihtsalt ei räägi vaid ka päriselt teevad, siis kirjuta või helista meile.  Võta meiega ühendust
  NÕUSOLEK KÜPSISTE KASUTAMISEKS 

  Veebileht katuseprofid.ee (edaspidi - Veebileht) kasutab küpsiseid eeskätt veebilehe kasutajamugavuse parandamiseks.  Nõustute küpsistega jätkates veebilehe külastamist või alternatiivselt vajutades nupule „Nõustun“. Küpsiste blokeerimine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi. 

  Mis on küpsis?
  Küpsis (cookie) on väike tekstifail, mis salvestatakse veebilehe külastamisel kasutaja arvutisse või muusse seadmesse. Küpsised ei saada informatsiooni kasutaja arvutist välja. Küpsiste all käsitleme kõiki eelnevalt defineeritud tekstifaile olenemata tehnoloogilisest piiritlusest. 

  Mis eesmärgil ja milliseid küpsiseid kasutatakse?
  Kogume püsi- ja seansiküpsiseid mis on vajalikud veebilehe toimimiseks, kasutajamugavuse parandamiseks ja asjakohaseks reklaamimiseks. 

  Kasutame järgmiste kolmandate osapoolte küpsiseid:


  Meil puudub ligipääs ja kontroll kolmanda osapoolte küpsistele ning nende küpsiste kasutamine kuulub paigaldajate privaatsuspoliitika alla. Kolmandate osapoolte privaatsuspoliitika ja tingimustega saate tutvuda kolmanda osapoole veebilehtedel. 

  Mis andmeid küpsistega kogutakse?
  Küpsiste kasutamisega seoses võidakse säilitada isikuandmeid mille kasutaja on ise veebilehe vormi täites kirjutanud. Nende hulka kuulub emaili aadress ja pöördumise sisu. Lisaks võidakse säilitada seadmeinfot, asukohateavet, ip-aadressi, keelevalikut  ja muid eelnevalt loetletud andmeid. 

  Kasutaja isikuandmeid ei säilitata kauem, kui seda nõuavad kogutud andmete eesmärgid. Kui isikuandmed muutuvad ebavajalikeks või kasutaja taotleb nende kustutamist, kustutatakse andmed 1 kuu jooksul. 

  Võime avaldada küpsiste kasutamisega seoses kogutud andmeid oma töötajatele, teenuse osutajatele ja eelnevalt nimetatud kolmandatele osapooltele, kui see on vajalik  eelnimetatud eesmärkidel. Samuti võime avaldada küpsiste kasutamisega seoses kogutud informatsiooni kui oleme kohustatud seda tegema seadusest tulenevalt või enda õiguste või huvide kaitsmisel (nt veebilehe väärkasutuse tuvastamiseks). 

  Kui kaua on küpsis arvutisse talletatud?
  Küpsiste talletamise aeg on iga küpsise puhul erinev. Igakordne veebilehe külastamine uuendab küpsiseid, mistõttu pikeneb ka nende talletamise periood. Seansiküpsised salvestuvad ajutiselt veebilehe külastamise ajaks. Püsiküpsised salvestuvad kasutaja arvutisse pärast veebilehe sulgemist. Püsiküpsistel on erinev aegumisperiood ning mõned neist jäävad kasutaja seadmesse päevadeks, kuudeks või aastateks, kuid soovi korral saab seadmest ise kustutada. 

  Kuidas küpsiste kasutamist piirata ja neid kustutada?
  Kasutaja saab kustutada seadmesse salvestatud küpsised ja ennetavalt vältida küpsiste salvestamist seadmesse. Selleks tuleb kasutajal muuta veebilehe privaatsusseadeid. Seadeid küpsiste keelamiseks tuleb muuta igas seadmes eraldi. Kõikide küpsiste blokeerimine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi.

  Täpsemalt juhised leiab veebilehitseja kasutusjuhendist: 

  Internet Explorer: http://support.microsoft.com/kb/278835
  Crome: https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=en
  Firefox: http://support.mozilla.org/en-US/kb/Clear%20Recent%20History
  Opera: http://www.opera.com/browser/tutorials/security/privacy
  Safari: http://support.apple.com/kb/PH5042
   
  Kontaktinfo ja lisateabe saamine
  Veebilehe haldaja ja isikuandmete vastutav töötleja on Hillar Peets, asukohaga Harjumaa, Tallinn linn, Kadaka tee 42n, 12915Kui Teil on küsimusi või ettepanekuid, võtke ühendust telefonil 53976660 või e-posti aadressil info@katuseprofid.ee 

  Kolmandate osapoole kontaktandmed on kättesaadavad nende veebilehtedelt.