15 aastat kogemust valdkonnas
500+ tehtud objekti
2433 ruutu paigaldatud vedelplasti
8 spetsialisti tööl

Kuivad aluspinnad

Vundamendi veekaitse on alati tähtsal kohal olnud ja traditsiooniliselt on kasutatud bituumenrullmaterjale ning teisi liimitavaid ning kuumutatavaid rullmaterjale. Selliste materjalide kasutusiga ei ole kogemuste põhjal eriti pikk. Põhjuseid on erinevad, vale lahenduse valik, vale materjali valik või kehv tööde kvaliteet.

Meie poolt pakutav hüdroisolatsioon on külmpaigaldatav, elastne ja vuugivaba pinnaga, millest isegi seisev vesi läbi ei saa tungida. Samaaegselt vundamendi pinnaga saavad veetihedaks ka kõik vundamendist läbitoodud läbiviigud, näiteks torud või kaablid.

Materjalina kasutame Triflex ProDetaili

Miks just katuseprofid valida vett takistama?

Meie eesmärk on olnud alati see, et saaksid meilt nii asjaliku nõu, kui ka lahenduse, mis päriselt ka vett peab. Kliki ja vaata, millele me rõhku pöörame.

Mõtleme päriselt kaasa

Kuulame kõigepealt ära probleemi, süveneme ja alles siis pakume välja, mis oleks parim lahendus antud olukorras.

Kõrge tööeetika

Pingutame selle nimel, et meiega oleks mõnus koostööd teha. Korrektne ja viisakas käitumine objektil ning enda järelt koristamine on meie jaoks elementaarne nagu noa ja kahvliga söömine.

Näidislahendus

Põrasast kotis ei soovi keegi osta ega ka meie müüa. Võimaluse korral teeme näidislahenduse, et saaksid näha ja katsuda, milline näeb päriselt välja lõpptulemus.

Võta meiega ühendust või tule külla

Kui vajad nõu või abi meestelt, kes lihtsalt ei räägi vaid ka päriselt teevad, siis kirjuta või helista meile.Võta meiega ühendust