fbpx
20 aastat kogemust valdkonnas
500+ tehtud objekti
3000 ruutu paigaldatud vedelplasti
10 spetsialisti tööl

Liited, detailid ja läbiviigud veekindlaks

Katuse läbiviikude ja liidete tihendamine

Mis teenust pakume?

Katuseaknate tihendamine vedelplastigaTeeme vedelplastiga ehitise välisosade uued ja olemasolevad läbiviigud ja liited veekindlaks, mis traditsiooniliste materjalide ja tihendusmuhvidega üsna sageli ei õnnestu. Probleemid on sarnased nii plekk katustel kui ka lamekatustel. Katuse läbiviikude veekindluse eluiga ei ole võrreldav kogu katuse elueaga, sest liited on alati suurema koormuse all, mis tuleneb hoone liikumisest ja soojuspaisumisest. Erinevate ja kokkupuutuvate materjalide soojuspaisumised on erinevad ning hakkavad omavahel olevat liidet rebima. Mõnel juhul on mõistlik näiteks korstna läbiviigu tihendamine teha liiteplekkidega või kanalisatsiooni tuulutustoru vastavate tihendusmuhvidega aga väga heaks lahenduseks on vedelplast, mis ei eelda eelnevalt tihendi olemasolu.

 • Parandame vedelplastiga erinevate konstruktsioonide hüdroisolatsiooni. Plekk, PVC ja SBS bituumenkatus ning teiste katetega viilkatused, lamekatused, rõdud, lodžad, terrassid ja välistrepid
 • Misiganes elemendi või detaili katuse läbiviikude tihendamine. Terrassi või rõdu põrandast ja vundamendist ehituse ajal või hiljem läbi toodud kaabli läbiviikude tihendamine
 • Keerulise kujuga pinnad, elemendid ja detailid. Vedelplast on vedelal kujul paigaldatav, mis annab eelise tükkmaterjalide ees, sest seda saab vormida keerulise kujuga pindadele ja tagada sellega veekindlus
 • Toru ja antenni varda ja tugijala kinnituspoldi ja muu sellise veekindlaks tegemine
 • Korstna läbiviigu tihendamine
 • Katuseakna tihendamine
 • Serva- ja ääreplekkide parandamine vedelplastiga
 • Kanalisatsiooni tuulutustoru katuse läbiviigu tihendamine
 • Seina, akna, ukse ja põranda liitekoha tihendamine
 • Raskesti ligipääsetavad kohad. Saame vedelplastiga veekindluse tagada ka kitsastes oludes
 • Katuselehtrid ja teiste vihmaveesüsteemi osade tihendamine
 • Korstna läbiviigu tihendamine
 • Vundamendi läbiviikude tihendamine

Tagasi üles

Töödeks kasutatav vedelplastmaterjal

Koostöös Saksamaa materjalitootjaga Triflex, kasutame katuste remontimisel ja probleemide kõrvaldamiseks PMMA vedelplast hüdroisolatsiooni. Materjal on vedelal kujul külmpaigaldatav koos kanga või fiiberkiu armeeringuga, kiirkivinev, ilmastikukindel ja nakkub paljude aluspindadega olenemata nende kujust. Tehtud pind jääb elastne, ilma liideteta ja nakkub 100% aluspinnaga, mis tagab pikaajalise veetiheduse.

Kombineeritakse teiste vedelplastlahendustega katustel ja rõdudel.

Tagasi üles

Peamised vedelplasti eelised

 • Paigaldamisel tuleohutu. Paigaldamisel ei kasutata tuld. Liidete tihendamine on tuleohtlik töö, sest tule leek võib tööde käigus avade ja pragude kaudu peidus olevad katuse- või seinakonstruktsiooni elemendid põlema panna
 • 100% ulatuses aluspinnaga nakkumine
 • Ei vaja serva kinnitusklambreid ega üleminekumuhve
 • Kasutuskohtade mitmekesisus. Saab kasutada praktiliselt kõikidel tahketel aluspindadel, olenemata selle kujust
 • Homogeenne ja ilma vuukideta veekindel kiht
 • Toonitav ning erinevate pinnastruktuuride võimalused. Saab anda kõrvalolevate pindadega samasuguse väljanägemise. Vaata toonide valikut.

Tagasi üles

Süsteemi komponendid:

 1. Krunt
 2. Hüdroisolatsioon koos tugevduskangaga
 3. Toonitav pealiskate

liited detailid labiviigud veetihedaks

Tagasi üles

Toonide valikud

Hüdroisolatsioon on kolme värvitooniga. Pealmiseks kihiks paigaldame ühtlase ja sileda värvkatte. Värvkate on vajalik ainult siis, kui soovitakse hüdroisolatsiooni tooni muuta.

Tagasi üles

Süsteemi omadused:

 • Kasutatav vedelplastmaterjal on Trifle ProDetail. PMMA (polümetüül-metakrülaat).
 • Sobib paljudele aluspindadele. Vineer, keraamilised plaadid, asfalt, betoon, PVC, TPO, PIB, polüuretaan (PU), polüurea (PUA), EPDM, SBS bituumenrullmaterjal, klaas, puit, plekk, roostevaba teras, erinevad metallid ja paljud teised.
 • Juurekindel, vastavalt normile EN 13948 ja Saksa FLL meetodile.
 • Paigaldustemperatuur minimaalselt -5°C.
 • Kiirkivinev. Ei pea pikalt ootama, et saaks tehtud pinna kasutusele võtta. Juba 1h peale tööde lõppu võib tehtud pinna kasutusele võtta.
 • Vuugivaba, mis välistab veel võimaluse liitest läbi tungida.
 • Hüdroisolatsioon on armeeritud tugevduskanga või fiiberkiuga, mis jätab elastse pragusidsildava katte.
 • Lahustivaba.
 • Vihmakindel peale 30minutit.
 • Ilmastikukindel.
 • Leelisekindel. Sobib kokku mineraalsete materjalidega.
 • Vastupidav hüdrolüüsile. Sobib nullkaldega pinnale, sest ei reageeri veega ja talub seisvat vett.
 • Sobib vertikaalpindadele.
 • Euroopa Tehniline Tunnustus (ETAG 005).
 • Katusekatte väline tuletundlikkus EN 13501-5: BRoof(t1), BRoof(t2), BRoof(t3), BRoof(t4).
 • Materjali tuletundlikkus vastab EN 13501-1: Klass E.
 • S1 versiooni tuletundlikkus EN 13501-1: Klass Cfl-s1.

Tagasi üles

Garantii

Katusel on kogu eluea jooksul palju toimetamist. Seal käivad elektrikud kaableid vedamas, paigaldatakse antenne ja raskeid seadmeid, puuritakse erinevatel põhjustel auke ning teevad muid katuse läbiviike. Selliste toimetamiste juures peab alati olema mõni pädev inimene või ettevõte kes omab vastava katuse pädevust. Vastasel juhul kaotab katus garantii või saab hoone mingi aja möödudes veekahjustuse.

 • Teostatud remonttööde garantii võimalikkus ja pikkus oleneb objektist
 • Garantii detailide, liidete ja läbiviikude tihendamisele on kuni 5 aastat

Tagasi üles

Miks valida katuseprofid?

Meie eesmärk on alati anda nii asjaliku nõu kui ka pakkuda lahendust, mis päriselt vett peab. Kliki ja vaata, millele me rõhku paneme.

Mõtleme kaasa

Kuulame ära probleemi ja pakume välja individuaalse lahenduse antud olukorrale.

Kõrge tööeetika

Pingutame selle nimel, et meiega oleks meeldiv koostööd teha. Korrektne ja viisakas käitumine objektil ning enda järelt koristamine on meie jaoks sama elementaarne kui noa ja kahvliga söömine.

Näidislahendus

Põrsast kotis ei soovi keegi osta ega ka meie müüa. Võimaluse korral teeme näidislahenduse, et saaksid näha ja katsuda, milline on lõpptulemus.

Võta meiega ühendust või tule külla

Kui vajad nõu või abi meestelt, kes lihtsalt ei räägi vaid ka päriselt teevad, siis kirjuta või helista meile.  Võta meiega ühendust
  NÕUSOLEK KÜPSISTE KASUTAMISEKS 

  Veebileht katuseprofid.ee (edaspidi - Veebileht) kasutab küpsiseid eeskätt veebilehe kasutajamugavuse parandamiseks.  Nõustute küpsistega jätkates veebilehe külastamist või alternatiivselt vajutades nupule „Nõustun“. Küpsiste blokeerimine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi. 

  Mis on küpsis?
  Küpsis (cookie) on väike tekstifail, mis salvestatakse veebilehe külastamisel kasutaja arvutisse või muusse seadmesse. Küpsised ei saada informatsiooni kasutaja arvutist välja. Küpsiste all käsitleme kõiki eelnevalt defineeritud tekstifaile olenemata tehnoloogilisest piiritlusest. 

  Mis eesmärgil ja milliseid küpsiseid kasutatakse?
  Kogume püsi- ja seansiküpsiseid mis on vajalikud veebilehe toimimiseks, kasutajamugavuse parandamiseks ja asjakohaseks reklaamimiseks. 

  Kasutame järgmiste kolmandate osapoolte küpsiseid:


  Meil puudub ligipääs ja kontroll kolmanda osapoolte küpsistele ning nende küpsiste kasutamine kuulub paigaldajate privaatsuspoliitika alla. Kolmandate osapoolte privaatsuspoliitika ja tingimustega saate tutvuda kolmanda osapoole veebilehtedel. 

  Mis andmeid küpsistega kogutakse?
  Küpsiste kasutamisega seoses võidakse säilitada isikuandmeid mille kasutaja on ise veebilehe vormi täites kirjutanud. Nende hulka kuulub emaili aadress ja pöördumise sisu. Lisaks võidakse säilitada seadmeinfot, asukohateavet, ip-aadressi, keelevalikut  ja muid eelnevalt loetletud andmeid. 

  Kasutaja isikuandmeid ei säilitata kauem, kui seda nõuavad kogutud andmete eesmärgid. Kui isikuandmed muutuvad ebavajalikeks või kasutaja taotleb nende kustutamist, kustutatakse andmed 1 kuu jooksul. 

  Võime avaldada küpsiste kasutamisega seoses kogutud andmeid oma töötajatele, teenuse osutajatele ja eelnevalt nimetatud kolmandatele osapooltele, kui see on vajalik  eelnimetatud eesmärkidel. Samuti võime avaldada küpsiste kasutamisega seoses kogutud informatsiooni kui oleme kohustatud seda tegema seadusest tulenevalt või enda õiguste või huvide kaitsmisel (nt veebilehe väärkasutuse tuvastamiseks). 

  Kui kaua on küpsis arvutisse talletatud?
  Küpsiste talletamise aeg on iga küpsise puhul erinev. Igakordne veebilehe külastamine uuendab küpsiseid, mistõttu pikeneb ka nende talletamise periood. Seansiküpsised salvestuvad ajutiselt veebilehe külastamise ajaks. Püsiküpsised salvestuvad kasutaja arvutisse pärast veebilehe sulgemist. Püsiküpsistel on erinev aegumisperiood ning mõned neist jäävad kasutaja seadmesse päevadeks, kuudeks või aastateks, kuid soovi korral saab seadmest ise kustutada. 

  Kuidas küpsiste kasutamist piirata ja neid kustutada?
  Kasutaja saab kustutada seadmesse salvestatud küpsised ja ennetavalt vältida küpsiste salvestamist seadmesse. Selleks tuleb kasutajal muuta veebilehe privaatsusseadeid. Seadeid küpsiste keelamiseks tuleb muuta igas seadmes eraldi. Kõikide küpsiste blokeerimine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi.

  Täpsemalt juhised leiab veebilehitseja kasutusjuhendist: 

  Internet Explorer: http://support.microsoft.com/kb/278835
  Crome: https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=en
  Firefox: http://support.mozilla.org/en-US/kb/Clear%20Recent%20History
  Opera: http://www.opera.com/browser/tutorials/security/privacy
  Safari: http://support.apple.com/kb/PH5042
   
  Kontaktinfo ja lisateabe saamine
  Veebilehe haldaja ja isikuandmete vastutav töötleja on Hillar Peets, asukohaga Harjumaa, Tallinn linn, Kadaka tee 42n, 12915Kui Teil on küsimusi või ettepanekuid, võtke ühendust telefonil 53976660 või e-posti aadressil info@katuseprofid.ee 

  Kolmandate osapoole kontaktandmed on kättesaadavad nende veebilehtedelt.