fbpx
20 aastat kogemust valdkonnas
500+ tehtud objekti
3000 ruutu paigaldatud vedelplasti
10 spetsialisti tööl

Vundamendi hüdroisolatsioon

Vundamendi hüdroisolatsioon Triflex SmartTec vedelplastiga.Vundamendi hüdroisolatsioon peab alati tähtsal kohal olema. Traditsiooniliselt on vundamendi hüdroisolatsiooniks kasutatud bituumenrullmaterjale ja teisi liimitavaid ning kuumutatavaid rullmaterjale. Selliste materjalide kasutusiga ei ole meie kogemuste põhjal eriti pikk. Põhjuseid on erinevad, vale lahenduse või materjali valik, liidete rohkus ja kehv tööde kvaliteet.

Meie poolt pakutav vundamendi hüdroisolatsioon on külmpaigaldatav, elastne ja vuugivaba pinnaga, millest isegi seisev vesi läbi ei saa tungida. Samaaegselt vundamendi pinnaga saavad veetihedaks ka kõik vundamendist läbitoodud läbiviigud, näiteks torud ja kaablid.

Tööde teostamiseks kasutame PMMA vedelplasti.

Niisked aluspinnad

Tihti on probleemiks, et niiskele betoonile ei saa hüdroisolatsiooni peale kleepida ja kui saab, siis see ei nakku ning niiskus jääb alla lõksu. Sellistele mineraalsetele aluspindaele saame paigaldada polüuretaani baasil vundamendi hüdroisolatsiooni Triflex SmartTec. 1-komponentse polüuretaani baasil hüdroisolatsioon paigaldatakse koos tugevduskangaga ja nakkub niiske betooniga, tuleb lihtsalt seisev vesi ära pühkida. Eriliseks teiste materjalide ees on see, et materjal laseb niiskusel aja jooksul välja auruda (μ = 993).

Kasutuskohad:

 • Vundamendid
 • Purskkaevud
 • Veehoidlad
 • Tehniliste ruumid

Süsteemi komponendid:

 1. Krunt. Vajadusel
 2. Hüdroisolatsioon koos tugevduskangaga.

Triflex SmartTec. PU vedelplast hüdroisolatsioon niisketele aluspindadele.

PMMA süsteemi omadused:

 • Kasutatav vedelplastmaterjal on Trifle ProDetail. PMMA (polümetüül-metakrülaat).
 • Sobib paljudele aluspindadele. Vineer, keraamilised plaadid, asfalt, betoon, PVC, TPO, PIB, polüuretaan (PU), polüurea (PUA), EPDM, SBS bituumenrullmaterjal, klaas, puit, plekk, roostevaba teras, erinevad metallid ja paljud teised.
 • Juurekindel, vastavalt normile EN 13948 ja Saksa FLL meetodile.
 • Paigaldustemperatuur minimaalselt -5°C.
 • Kiirkivinev. Ei pea pikalt ootama, et saaks tehtud pinna kasutusele võtta. Juba 1h peale tööde lõppu võib tehtud pinna kasutusele võtta.
 • Vuugivaba, mis välistab veel võimaluse liitest läbi tungida.
 • Hüdroisolatsioon on armeeritud tugevduskanga või fiiberkiuga, mis jätab elastse pragusidsildava katte.
 • Lahustivaba.
 • Vihmakindel peale 30minutit.
 • Ilmastikukindel.
 • Leelisekindel. Sobib kokku mineraalsete materjalidega.
 • Vastupidav hüdrolüüsile. Sobib nullkaldega pinnale, sest ei reageeri veega ja talub seisvat vett.
 • Sobib vertikaalpindadele.
 • Euroopa Tehniline Tunnustus (ETAG 005).
 • Katusekatte väline tuletundlikkus EN 13501-5: BRoof(t1), BRoof(t2), BRoof(t3), BRoof(t4).
 • Materjali tuletundlikkus vastab EN 13501-1: Klass E.

PU süsteemi omadused (niisketele aluspindadele):

 • Kasutatav vedelplastmaterjal on 1-komponentne polüuretaan Triflex SmartTec.
 • Veeauru difusioonitakistustegur mineraalsetel aluspindadel, μ = 993.
 • Sobib paljudele aluspindadele. Asfalt, betoon, puit, metall, plastik, vanad kattekihid.
 • Paigaldustemperatuur minimaalselt +5°C.
 • Vuugivaba, mis välistab veel võimaluse liitest läbi tungida.
 • Hüdroisolatsioon paigaldatakse hoos tugevduskangaga, mis jätab elastse pragusidsildava katte.
 • Vihmakindel peale 1tundi.
 • Lõhnavaba. Lahusti- ja isotsüanaadivaba. Sobib sisetingimustesse.
 • UV-, leelise- ja hüdrolüüsikindel.
 • Euroopa Tehniline Tunnustus (ETAG 005).
 • Katusekatte väline tuletundlikkus EN 13501-5: BRoof(t1), BRoof(t2), BRoof(t2), BRoof(t4).
 • Materjali tuletundlikkus vastab EN 13501-1: Klass E.

Miks valida katuseprofid?

Meie eesmärk on alati anda nii asjaliku nõu kui ka pakkuda lahendust, mis päriselt vett peab. Kliki ja vaata, millele me rõhku paneme.

Mõtleme kaasa

Kuulame ära probleemi ja pakume välja individuaalse lahenduse antud olukorrale.

Kõrge tööeetika

Pingutame selle nimel, et meiega oleks meeldiv koostööd teha. Korrektne ja viisakas käitumine objektil ning enda järelt koristamine on meie jaoks sama elementaarne kui noa ja kahvliga söömine.

Näidislahendus

Põrsast kotis ei soovi keegi osta ega ka meie müüa. Võimaluse korral teeme näidislahenduse, et saaksid näha ja katsuda, milline on lõpptulemus.

Võta meiega ühendust või tule külla

Kui vajad nõu või abi meestelt, kes lihtsalt ei räägi vaid ka päriselt teevad, siis kirjuta või helista meile.  Võta meiega ühendust
  NÕUSOLEK KÜPSISTE KASUTAMISEKS 

  Veebileht katuseprofid.ee (edaspidi - Veebileht) kasutab küpsiseid eeskätt veebilehe kasutajamugavuse parandamiseks.  Nõustute küpsistega jätkates veebilehe külastamist või alternatiivselt vajutades nupule „Nõustun“. Küpsiste blokeerimine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi. 

  Mis on küpsis?
  Küpsis (cookie) on väike tekstifail, mis salvestatakse veebilehe külastamisel kasutaja arvutisse või muusse seadmesse. Küpsised ei saada informatsiooni kasutaja arvutist välja. Küpsiste all käsitleme kõiki eelnevalt defineeritud tekstifaile olenemata tehnoloogilisest piiritlusest. 

  Mis eesmärgil ja milliseid küpsiseid kasutatakse?
  Kogume püsi- ja seansiküpsiseid mis on vajalikud veebilehe toimimiseks, kasutajamugavuse parandamiseks ja asjakohaseks reklaamimiseks. 

  Kasutame järgmiste kolmandate osapoolte küpsiseid:


  Meil puudub ligipääs ja kontroll kolmanda osapoolte küpsistele ning nende küpsiste kasutamine kuulub paigaldajate privaatsuspoliitika alla. Kolmandate osapoolte privaatsuspoliitika ja tingimustega saate tutvuda kolmanda osapoole veebilehtedel. 

  Mis andmeid küpsistega kogutakse?
  Küpsiste kasutamisega seoses võidakse säilitada isikuandmeid mille kasutaja on ise veebilehe vormi täites kirjutanud. Nende hulka kuulub emaili aadress ja pöördumise sisu. Lisaks võidakse säilitada seadmeinfot, asukohateavet, ip-aadressi, keelevalikut  ja muid eelnevalt loetletud andmeid. 

  Kasutaja isikuandmeid ei säilitata kauem, kui seda nõuavad kogutud andmete eesmärgid. Kui isikuandmed muutuvad ebavajalikeks või kasutaja taotleb nende kustutamist, kustutatakse andmed 1 kuu jooksul. 

  Võime avaldada küpsiste kasutamisega seoses kogutud andmeid oma töötajatele, teenuse osutajatele ja eelnevalt nimetatud kolmandatele osapooltele, kui see on vajalik  eelnimetatud eesmärkidel. Samuti võime avaldada küpsiste kasutamisega seoses kogutud informatsiooni kui oleme kohustatud seda tegema seadusest tulenevalt või enda õiguste või huvide kaitsmisel (nt veebilehe väärkasutuse tuvastamiseks). 

  Kui kaua on küpsis arvutisse talletatud?
  Küpsiste talletamise aeg on iga küpsise puhul erinev. Igakordne veebilehe külastamine uuendab küpsiseid, mistõttu pikeneb ka nende talletamise periood. Seansiküpsised salvestuvad ajutiselt veebilehe külastamise ajaks. Püsiküpsised salvestuvad kasutaja arvutisse pärast veebilehe sulgemist. Püsiküpsistel on erinev aegumisperiood ning mõned neist jäävad kasutaja seadmesse päevadeks, kuudeks või aastateks, kuid soovi korral saab seadmest ise kustutada. 

  Kuidas küpsiste kasutamist piirata ja neid kustutada?
  Kasutaja saab kustutada seadmesse salvestatud küpsised ja ennetavalt vältida küpsiste salvestamist seadmesse. Selleks tuleb kasutajal muuta veebilehe privaatsusseadeid. Seadeid küpsiste keelamiseks tuleb muuta igas seadmes eraldi. Kõikide küpsiste blokeerimine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi.

  Täpsemalt juhised leiab veebilehitseja kasutusjuhendist: 

  Internet Explorer: http://support.microsoft.com/kb/278835
  Crome: https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=en
  Firefox: http://support.mozilla.org/en-US/kb/Clear%20Recent%20History
  Opera: http://www.opera.com/browser/tutorials/security/privacy
  Safari: http://support.apple.com/kb/PH5042
   
  Kontaktinfo ja lisateabe saamine
  Veebilehe haldaja ja isikuandmete vastutav töötleja on Hillar Peets, asukohaga Harjumaa, Tallinn linn, Kadaka tee 42n, 12915Kui Teil on küsimusi või ettepanekuid, võtke ühendust telefonil 53976660 või e-posti aadressil info@katuseprofid.ee 

  Kolmandate osapoole kontaktandmed on kättesaadavad nende veebilehtedelt.