15 aastat kogemust valdkonnas
500+ tehtud objekti
2433 ruutu paigaldatud vedelplasti
8 spetsialisti tööl

Colour (Värvi toonid)

Saad oma terrassi või rõdu katta endale sobiva värvitooniga.

Värvitoonide vaiku leiad siit.

Värvitud pind ei pea olema ühetooniline, valikus on palju erinevaid toone, mis jätab võimaluse endale meelepärane muster joonistada.

Pinnale saab puistata liiva, mis vähendab oluliselt libisemisohtu. Valikus on mitu erinevat liivatera suurust. Mida suurem tera seda karedama jalgealuse saab. Liiv paigaldatakse kahe värvikihi vahele.
Kui soov on põrandat kirjumaks teha, siis puistame viimasele värvikihile värvihelbeid.

Colour Design (Struktuurvärv)

Valikus on 8 erineva tooniga struktuurpuru, mis jätab põrandapinna kergelt kareda, mille peal on mugav astuda. Seda saab kombineerida kujundamiseks kasutatavate šabloonidega. Hea valik neile, kes tahavad teha plaaditud põranda imitatsiooni ning et jalgealune täitsa libe ei jääks.

Toonide valiku leiad siit.

Stone Design (Dekoratiivkivi)

Võimalus on katta oma rõdu või terrass marmori ja graniidi killustikkattega. Killustik segatakse polüuretaanvaiguga ja valatakse allolevale veekindlale kihile. Looduslikud kivid annavad hoonele eksklusiivsema välimuse. Kivide vahele jääb piisavalt palju ruumi, mis moodutab drenaaži, mida mööda on veel võimalik ära joosta. Selline lahendus vähendab loigutekkimise ohtu.

Rõdu kate ei pea olema tehtud ühte sorti kividega vaid neid on võimalik omavahel kombineerida millega saab meisterdada endale meeldivaid mustreid

Toonide valiku leiad siit.

Creative Design (Loov kujundus)

Kui tahad oma terrassi teha tõeliselt ainulaadseks ja huvitavaks, siis saame anda endapoolt võimaluse kujundada pind ettevalmistatud šabloonide järgi. Valikus on üle 80 erineva šablooni ja kui nende seast omale meelepärast ei leia, siis saame tellida soovidele vastava kujunduse.

Ku näiteks tahad oma ettevõtte trepile firma logot või nime, siis saame pakkuda kestva ja nägusa lahenduse.

Šabloonide ja toonide valikuga saad tutvuda siin

Triflexi disainistuudio leiad siit.

Miks just katuseprofid valida vett takistama?

Meie eesmärk on olnud alati see, et saaksid meilt nii asjaliku nõu, kui ka lahenduse, mis päriselt ka vett peab. Kliki ja vaata, millele me rõhku pöörame.

Mõtleme päriselt kaasa

Kuulame kõigepealt ära probleemi, süveneme ja alles siis pakume välja, mis oleks parim lahendus antud olukorras.

Kõrge tööeetika

Pingutame selle nimel, et meiega oleks mõnus koostööd teha. Korrektne ja viisakas käitumine objektil ning enda järelt koristamine on meie jaoks elementaarne nagu noa ja kahvliga söömine.

Näidislahendus

Põrasast kotis ei soovi keegi osta ega ka meie müüa. Võimaluse korral teeme näidislahenduse, et saaksid näha ja katsuda, milline näeb päriselt välja lõpptulemus.

Võta meiega ühendust või tule külla

Kui vajad nõu või abi meestelt, kes lihtsalt ei räägi vaid ka päriselt teevad, siis kirjuta või helista meile.Võta meiega ühendust