15 aastat kogemust valdkonnas
500+ tehtud objekti
2433 ruutu paigaldatud vedelplasti
8 spetsialisti tööl

Murukatused

Järjest rohkem on hakanud Euroopas populaarsust koguma murukatused, millistel on esteetiline, ökoloogiline ja praktiline väärtus. Murukatuseid on ilus silmale vaadata aga lisaks toovad need leevendust linna vihmaveesüsteemile, seovad õhus lenduvat tolmu ning summutavad müra.

Mis iganes põhjusel keegi otsustab oma majale murukatuse ehitada, tuleb paigaldada sellisele katusele veekindel ja vastupidav hüdroisolatsioon.

Murukatuse konstruktsioon on tehniliselt lahendatud pööratud katusena, mis tähendab seda, et hüdroisolatsioon, näiteks Triflex ProTect ja ProDetail, paikneb otse katusekonstruktsioonil ja selle peal on soojustus (XPS) ning muld ja taimestik koos drenaaži või niiskusthoidvate kihtidega

Vettpidava katte saab kui kasutada Triflexi poolt väljatöötatud katuselahendust Triflex ProTect

murukatus

Miks just katuseprofid valida vett takistama?

Meie eesmärk on olnud alati see, et saaksid meilt nii asjaliku nõu, kui ka lahenduse, mis päriselt ka vett peab. Kliki ja vaata, millele me rõhku pöörame.

Mõtleme päriselt kaasa

Kuulame kõigepealt ära probleemi, süveneme ja alles siis pakume välja, mis oleks parim lahendus antud olukorras.

Kõrge tööeetika

Pingutame selle nimel, et meiega oleks mõnus koostööd teha. Korrektne ja viisakas käitumine objektil ning enda järelt koristamine on meie jaoks elementaarne nagu noa ja kahvliga söömine.

Näidislahendus

Põrasast kotis ei soovi keegi osta ega ka meie müüa. Võimaluse korral teeme näidislahenduse, et saaksid näha ja katsuda, milline näeb päriselt välja lõpptulemus.

Võta meiega ühendust või tule külla

Kui vajad nõu või abi meestelt, kes lihtsalt ei räägi vaid ka päriselt teevad, siis kirjuta või helista meile.Võta meiega ühendust