fbpx
20 aastat kogemust valdkonnas
500+ tehtud objekti
3000 ruutu paigaldatud vedelplasti
10 spetsialisti tööl

Katuse remont ja renoveerimine

Plekk-katuse ja lamekatuse remont ja renoveerimine

Niguliste torni valtsplekk katus kaetud vedelplastigaOluline osa meie igapäevasest tegevusest on lamekatuse remont ja plekk katuse remont. Peale katuse remonttööde tegeleme ka teiste ehitise välisosade hüdroisolatsiooni parandustöödega, näiteks rõdude ja terrasside põranda veekindlaks tegemine ja parandus. Katuse remonttöödel puutume kokku erinevate probleemidega, alates pisidetailide parandusest, kuni suuremate katusetöödeni välja. Lamekatuse remont sisaldab näiteks katusekattesse tulnud aukude lappimist ja vajadusel katusekonstruktsiooni kahjustunud osade asendamist. Katuse paranduse juures pöörame erilist tähelepanu läbiviikude ja erinevate liidete veetihedusele ja õigete ning pikaealiste lahenduste leidmisele.

Katuse renoveerimine tuleks ette võtta siis, kui katuse parandus läheb kulukamaks, kui uue tegemine või katuseosade väljavahetamine. Katuse renoveerimine eeldab ehitusekspertiisi tellimist ning vajadusel ehitusprojekti koostamist. Meie saame abiks olla katuse olukorra hinnangu tegemisel.

Tagasi üles

Katusetööde teenused

Tagasi üles

Katuse remonditööde referentsid

Tagasi üles

Katuse renoveerimine ja remont vedelplastiga

Vedelplastist hüdroisolatsiooni paigaldus katuseterrassile.Kogemustele tuginedes ja koostöös Saksamaa materjalitootjaga Triflex, kasutame vedelplasti, millega saab lihtsasti ja kindlalt veekindlaks teha erinevaid ja keerulise kujuga pindasid ja läbiviike. Elastsed, 100% aluspinnaga nakkuvad ja eelnevalt aastakümnete jooksul Lääne-Euroopas väljatöötatud ja katsetatud lahendused annavad pikaealise ning murevaba tulemuse.

Kui katusel või terrassil on madala lävega avatavad aknad või uksed, siis vedelplastiga pinna renoveerimine on hea lahendus, sest kihi paksused algavad alates paarist millimeetrist ja tõstavad olemasolevat katuse pinda minimaalselt.

Katuse paranduse juures ja uute katuskatete tegemisel kasutame peamiselt PMMA vedelplaste, mis kivistuvad juba 15 – 30 minutiga, sõltuvalt välistemperatuurist.

Tagasi üles

Katuse remonttööde garantii

Katuse remonttöödele me üldiselt garantiid anda ei saa või on 2 aastat, oleneb objektist. Katusel vea tuvastamine võib osutuda keeruliseks protsessiks ning toimuda katse eksitus meetodil ja pika aja vältel, mis eeldab erinevates piirkondades katuse remonditööde tegemist. Sellise metoodikaga ei pruugi mõned parandused tulemust anda aga on vea tuvastamisel vajalik tegevus.

 • Teostatud katuse remonditööde garantii võimalikkus ja pikkus oleneb objektist
 • Katuse renoveerimine täislahendusena saame anda vähemalt 5aastase garantiiga

Tagasi üles

Miks valida katuseprofid?

Meie eesmärk on alati anda nii asjaliku nõu kui ka pakkuda lahendust, mis päriselt vett peab. Kliki ja vaata, millele me rõhku paneme.

Mõtleme kaasa

Kuulame ära probleemi ja pakume välja individuaalse lahenduse antud olukorrale.

Kõrge tööeetika

Pingutame selle nimel, et meiega oleks meeldiv koostööd teha. Korrektne ja viisakas käitumine objektil ning enda järelt koristamine on meie jaoks sama elementaarne kui noa ja kahvliga söömine.

Näidislahendus

Põrsast kotis ei soovi keegi osta ega ka meie müüa. Võimaluse korral teeme näidislahenduse, et saaksid näha ja katsuda, milline on lõpptulemus.

Võta meiega ühendust või tule külla

Kui vajad nõu või abi meestelt, kes lihtsalt ei räägi vaid ka päriselt teevad, siis kirjuta või helista meile.  Võta meiega ühendust
  NÕUSOLEK KÜPSISTE KASUTAMISEKS 

  Veebileht katuseprofid.ee (edaspidi - Veebileht) kasutab küpsiseid eeskätt veebilehe kasutajamugavuse parandamiseks.  Nõustute küpsistega jätkates veebilehe külastamist või alternatiivselt vajutades nupule „Nõustun“. Küpsiste blokeerimine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi. 

  Mis on küpsis?
  Küpsis (cookie) on väike tekstifail, mis salvestatakse veebilehe külastamisel kasutaja arvutisse või muusse seadmesse. Küpsised ei saada informatsiooni kasutaja arvutist välja. Küpsiste all käsitleme kõiki eelnevalt defineeritud tekstifaile olenemata tehnoloogilisest piiritlusest. 

  Mis eesmärgil ja milliseid küpsiseid kasutatakse?
  Kogume püsi- ja seansiküpsiseid mis on vajalikud veebilehe toimimiseks, kasutajamugavuse parandamiseks ja asjakohaseks reklaamimiseks. 

  Kasutame järgmiste kolmandate osapoolte küpsiseid:


  Meil puudub ligipääs ja kontroll kolmanda osapoolte küpsistele ning nende küpsiste kasutamine kuulub paigaldajate privaatsuspoliitika alla. Kolmandate osapoolte privaatsuspoliitika ja tingimustega saate tutvuda kolmanda osapoole veebilehtedel. 

  Mis andmeid küpsistega kogutakse?
  Küpsiste kasutamisega seoses võidakse säilitada isikuandmeid mille kasutaja on ise veebilehe vormi täites kirjutanud. Nende hulka kuulub emaili aadress ja pöördumise sisu. Lisaks võidakse säilitada seadmeinfot, asukohateavet, ip-aadressi, keelevalikut  ja muid eelnevalt loetletud andmeid. 

  Kasutaja isikuandmeid ei säilitata kauem, kui seda nõuavad kogutud andmete eesmärgid. Kui isikuandmed muutuvad ebavajalikeks või kasutaja taotleb nende kustutamist, kustutatakse andmed 1 kuu jooksul. 

  Võime avaldada küpsiste kasutamisega seoses kogutud andmeid oma töötajatele, teenuse osutajatele ja eelnevalt nimetatud kolmandatele osapooltele, kui see on vajalik  eelnimetatud eesmärkidel. Samuti võime avaldada küpsiste kasutamisega seoses kogutud informatsiooni kui oleme kohustatud seda tegema seadusest tulenevalt või enda õiguste või huvide kaitsmisel (nt veebilehe väärkasutuse tuvastamiseks). 

  Kui kaua on küpsis arvutisse talletatud?
  Küpsiste talletamise aeg on iga küpsise puhul erinev. Igakordne veebilehe külastamine uuendab küpsiseid, mistõttu pikeneb ka nende talletamise periood. Seansiküpsised salvestuvad ajutiselt veebilehe külastamise ajaks. Püsiküpsised salvestuvad kasutaja arvutisse pärast veebilehe sulgemist. Püsiküpsistel on erinev aegumisperiood ning mõned neist jäävad kasutaja seadmesse päevadeks, kuudeks või aastateks, kuid soovi korral saab seadmest ise kustutada. 

  Kuidas küpsiste kasutamist piirata ja neid kustutada?
  Kasutaja saab kustutada seadmesse salvestatud küpsised ja ennetavalt vältida küpsiste salvestamist seadmesse. Selleks tuleb kasutajal muuta veebilehe privaatsusseadeid. Seadeid küpsiste keelamiseks tuleb muuta igas seadmes eraldi. Kõikide küpsiste blokeerimine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi.

  Täpsemalt juhised leiab veebilehitseja kasutusjuhendist: 

  Internet Explorer: http://support.microsoft.com/kb/278835
  Crome: https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=en
  Firefox: http://support.mozilla.org/en-US/kb/Clear%20Recent%20History
  Opera: http://www.opera.com/browser/tutorials/security/privacy
  Safari: http://support.apple.com/kb/PH5042
   
  Kontaktinfo ja lisateabe saamine
  Veebilehe haldaja ja isikuandmete vastutav töötleja on Hillar Peets, asukohaga Harjumaa, Tallinn linn, Kadaka tee 42n, 12915Kui Teil on küsimusi või ettepanekuid, võtke ühendust telefonil 53976660 või e-posti aadressil info@katuseprofid.ee 

  Kolmandate osapoole kontaktandmed on kättesaadavad nende veebilehtedelt.