fbpx
20 aastat kogemust valdkonnas
500+ tehtud objekti
3000 ruutu paigaldatud vedelplasti
10 spetsialisti tööl

Viilkatused

Viilkatuse ehitus

Kaldkatuseks saab nimetada katust, mille kalle on suurem kui 10% e. 6º. Rahvasuu nimetab sellist katust ka viilkatuseks. Üldiselt on sellist tüüpi katuste ülesehitus lihtne ja koosneb mõnest komponendist: sarikas, aluskate, roovitus ning UV kindel vettpidav pealmine kate. Katusekattena on kasutusel katuseplekk, kivi, bituumen ja vedelplast. Levinumaks on siiski plekk katus ja kivi katus, valtsplekk katus on eriti sobilik miljööväärtuslikku keskkonda, lisades majale väärtust säilitades esialgse arhitektuuri.

Kui on plaanis katust uuendada, siis võib arvestada sellega, et katuseplekk on kerge (4,5 kg/m2) materjal ja ei avalda olemasolevale aluskonstruktsioonidele suurt lisakoormust ning sellele võib mistahes tüüpi pleki peale panna. Roovituse mõõtmed ja samm võivad ainult erineda. Pleki miinuseks on see, et selle alusküljele tekib kondensatsioonivesi, mis on vaja ära juhtida ja kuivatada. Selleks paigaldatakse katuslae puhul katusepleki alla aluskate, mille pealt saab vesi välja tuulduda. Tänapäeval on olemas juba sellised katuseplekid, mis eraldi aluskangast ei vaja, sest pleki alusküljele on liimitud antikondensaatkangas, mis imab vee ja kuivab välja. Liimitud kangas hoiab kokku tööjõukuludelt.

Katuseplekk sobib hästi meie kliimasse. Külmumistsüklid, mis on Eesti kliimas hästi sagedased ei mõjuta pleki eluiga, sest materjal ei ima endasse vett. Sile ja mittepoorne materjal ei kogu kergesti mustust ning sammalt, mis teeb katuse lihtsasti hooldatavaks. Talvel jookseb lumi sileda pleki pealt kergesti maha. Siin peab muidugi vaatama kuhu lumi suunata ja võib vajalik olla katusele lumetõkete paigaldus, et allpool liikuvad inimesed mahalangeva lumega pihta ei saaks.

Materjalina kasutatakse üldjuhul 0,5-0,6 mm paksust plekki. Pinnakatteid on erinevaid ja paljude toonidega. Pinnakatte garantii ehk esteetiline garantii on alates 10 aastast kuni 25 aastani ja roostegarantii ehk tehniline garantii 30-50 aastat.

Oma kogemuste ja oskustega saame pakkuda kaldkatuste ehitust, remonti, soojustamist ning erinevaid töid, mis on seotud katustega. Anname oma töödele 5 aastase garantii.

Paigaldame:

 • bituumensindel
 • trapetsplekk, profiilplekk
 • valtsplekk
 • vedelplast

Miks valida katuseprofid?

Meie eesmärk on alati anda nii asjaliku nõu kui ka pakkuda lahendust, mis päriselt vett peab. Kliki ja vaata, millele me rõhku paneme.

Mõtleme kaasa

Kuulame ära probleemi ja pakume välja individuaalse lahenduse antud olukorrale.

Kõrge tööeetika

Pingutame selle nimel, et meiega oleks meeldiv koostööd teha. Korrektne ja viisakas käitumine objektil ning enda järelt koristamine on meie jaoks sama elementaarne kui noa ja kahvliga söömine.

Näidislahendus

Põrsast kotis ei soovi keegi osta ega ka meie müüa. Võimaluse korral teeme näidislahenduse, et saaksid näha ja katsuda, milline on lõpptulemus.

Võta meiega ühendust või tule külla

Kui vajad nõu või abi meestelt, kes lihtsalt ei räägi vaid ka päriselt teevad, siis kirjuta või helista meile.  Võta meiega ühendust
  NÕUSOLEK KÜPSISTE KASUTAMISEKS 

  Veebileht katuseprofid.ee (edaspidi - Veebileht) kasutab küpsiseid eeskätt veebilehe kasutajamugavuse parandamiseks.  Nõustute küpsistega jätkates veebilehe külastamist või alternatiivselt vajutades nupule „Nõustun“. Küpsiste blokeerimine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi. 

  Mis on küpsis?
  Küpsis (cookie) on väike tekstifail, mis salvestatakse veebilehe külastamisel kasutaja arvutisse või muusse seadmesse. Küpsised ei saada informatsiooni kasutaja arvutist välja. Küpsiste all käsitleme kõiki eelnevalt defineeritud tekstifaile olenemata tehnoloogilisest piiritlusest. 

  Mis eesmärgil ja milliseid küpsiseid kasutatakse?
  Kogume püsi- ja seansiküpsiseid mis on vajalikud veebilehe toimimiseks, kasutajamugavuse parandamiseks ja asjakohaseks reklaamimiseks. 

  Kasutame järgmiste kolmandate osapoolte küpsiseid:


  Meil puudub ligipääs ja kontroll kolmanda osapoolte küpsistele ning nende küpsiste kasutamine kuulub paigaldajate privaatsuspoliitika alla. Kolmandate osapoolte privaatsuspoliitika ja tingimustega saate tutvuda kolmanda osapoole veebilehtedel. 

  Mis andmeid küpsistega kogutakse?
  Küpsiste kasutamisega seoses võidakse säilitada isikuandmeid mille kasutaja on ise veebilehe vormi täites kirjutanud. Nende hulka kuulub emaili aadress ja pöördumise sisu. Lisaks võidakse säilitada seadmeinfot, asukohateavet, ip-aadressi, keelevalikut  ja muid eelnevalt loetletud andmeid. 

  Kasutaja isikuandmeid ei säilitata kauem, kui seda nõuavad kogutud andmete eesmärgid. Kui isikuandmed muutuvad ebavajalikeks või kasutaja taotleb nende kustutamist, kustutatakse andmed 1 kuu jooksul. 

  Võime avaldada küpsiste kasutamisega seoses kogutud andmeid oma töötajatele, teenuse osutajatele ja eelnevalt nimetatud kolmandatele osapooltele, kui see on vajalik  eelnimetatud eesmärkidel. Samuti võime avaldada küpsiste kasutamisega seoses kogutud informatsiooni kui oleme kohustatud seda tegema seadusest tulenevalt või enda õiguste või huvide kaitsmisel (nt veebilehe väärkasutuse tuvastamiseks). 

  Kui kaua on küpsis arvutisse talletatud?
  Küpsiste talletamise aeg on iga küpsise puhul erinev. Igakordne veebilehe külastamine uuendab küpsiseid, mistõttu pikeneb ka nende talletamise periood. Seansiküpsised salvestuvad ajutiselt veebilehe külastamise ajaks. Püsiküpsised salvestuvad kasutaja arvutisse pärast veebilehe sulgemist. Püsiküpsistel on erinev aegumisperiood ning mõned neist jäävad kasutaja seadmesse päevadeks, kuudeks või aastateks, kuid soovi korral saab seadmest ise kustutada. 

  Kuidas küpsiste kasutamist piirata ja neid kustutada?
  Kasutaja saab kustutada seadmesse salvestatud küpsised ja ennetavalt vältida küpsiste salvestamist seadmesse. Selleks tuleb kasutajal muuta veebilehe privaatsusseadeid. Seadeid küpsiste keelamiseks tuleb muuta igas seadmes eraldi. Kõikide küpsiste blokeerimine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi.

  Täpsemalt juhised leiab veebilehitseja kasutusjuhendist: 

  Internet Explorer: http://support.microsoft.com/kb/278835
  Crome: https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=en
  Firefox: http://support.mozilla.org/en-US/kb/Clear%20Recent%20History
  Opera: http://www.opera.com/browser/tutorials/security/privacy
  Safari: http://support.apple.com/kb/PH5042
   
  Kontaktinfo ja lisateabe saamine
  Veebilehe haldaja ja isikuandmete vastutav töötleja on Hillar Peets, asukohaga Harjumaa, Tallinn linn, Kadaka tee 42n, 12915Kui Teil on küsimusi või ettepanekuid, võtke ühendust telefonil 53976660 või e-posti aadressil info@katuseprofid.ee 

  Kolmandate osapoole kontaktandmed on kättesaadavad nende veebilehtedelt.