fbpx
20 aastat kogemust valdkonnas
500+ tehtud objekti
3000 ruutu paigaldatud vedelplasti
10 spetsialisti tööl

Deformatsioonivuukide tihendamine

Vedelplast hüdroisolatsioonisüsteem veekindlatele betooni liidetele

JWSTriflex JWS vedelplastsüsteem on fliisiga tugevdatud veekindel lahendus betooni vuukidele, mida saab kasutada uusehitistes ja renoveerimisel. Hüdroisolatsioonisüsteem koosneb kvaliteetsetest PMMA vaikudest ja on hüdrolüüsile, juurtele ja risoomidele vastupidav ning on sobilik pinnasega kokkupuutuvates projektides. Vastavalt tehnilistele lahendustele ja vajadusele saab vuukidele anda erinevas ulatuses vastupidavust deformatsioonidele.

Vedel hüdroisolatsioon on usaldusväärne kaitse, mis võimaldab igat tüüpi detailide ja vuukide ühtlast hüdroisolatsiooni nii lihtsakujulistes, kui ka ebatavaliste ja keeruliste vormidega hoonetes. Hüdroisolatsioon nakkub kogu pinna ulatuses, mis takistab vihmaveel selle alla tungida.

Süsteemi JWS kasutuskohad:

 • Kahanemisvuugid
 • Töövuugid
 • Vajumisvuugid
 • Paisuvuugid

Tagasi üles

Süsteemi komponendid, Triflex JWS, versioon 1:

 • Vuugid laiusega < 30 mm
 • Maksimaalne deformatsioon 22,4 mm. NB! Muutused geomeetrias, teibi mõõtudes ja silmuse sügavustes põhjustavad deformatsiooniväärtuste muutuseid, mis võivad olla suuremad või madalamad.
 • Testitud veesurvel 1,5 bar
 1. Krunt
 2. Polüetüleen tihend
 3. Vuugitäide
 4. Duct tape kleeplint
 5. Hüdroisolatsioon koos tugevduskangaga
 6. Kaitsekiht

JWS Variant 1

Tehnilise

Tagasi üles

Süsteemi komponendid, Triflex JWS, versioon 2:

 • Vuugid laiusega > 30 mm
 • Maksimaalne deformatsioon 26,9 mm. NB! Muutused geomeetrias, teibi mõõtudes ja silmuse sügavustes põhjustavad deformatsiooniväärtuste muutuseid, mis võivad olla suuremad või madalamad.
 • Testitud veesurvel 2,0 bar
 1. Krunt
 2. Tugiriba
 3. Alumine silmuse hüdroisolatsioon koos tugevduskangaga
 4. Polüetüleen tihend
 5. Vuugitäide
 6. Duct tape kleeplint
 7. Hüdroisolatsioon koos tugevduskangaga
 8. Kaitsekiht

JWS Variant 2

Tagasi üles

Parklate deformatsioonivuukide vedelplast hüdroisolatsioonisüsteem

ProJoint nlParklate ülemised tekid ja parkimismaja korrused on sageli tugevate koormuste ja pingete all kus deformatsioonivuugid peavad vastu võtma dünaamilistest pingetest ja temperatuurist tingitud liikumisi nagu vajumine, paisumine ja nihkejõud. Triflex ProJoint vedelplastsüsteem on fliisiga tugevdatud deformatsioonivuukide hüdroisolatsiooni lahendus, mille servadesse on paigaldatud metallist servakaitseprofiilid.

Vedelal kujul paigaldatava vuugisüsteemi hüdroisolatsioon võimaldab sujuvalt ja usaldusväärselt veekindlaks teha isegi keerukaid konstruktsioonivuuke, kõrguste erinevusi ja erinevaid vuugilaiuseid. Süsteem nõuab kõrgust vaid u. 6 millimeetrit, mille saab betooni pinna sisse freesida.

Süsteemi kasutuskohad:

 • Parklate veekindlad deformatsioonivuugid
 • Suur mehaaniline tugevus ja sobib sõidukite liiklemiseks. Neelab dünaamilist liikumist

Tagasi üles

Süsteemi komponendid, Triflex ProJoint:

 1. Krunt
 2. Tugiriba
 3. Hüdroisolatsioon koos tugevduskangaga
 4. Polüetüleen tihend
 5. Metallist nurgaprofiil
 6. Vuugitäide

ProJoint

 

Tagasi üles

Töödeks kasutatav vedelplastmaterjal

Peamised vedelplasti eelised:

 • Paigaldamisel tuleohutu. Paigaldamisel ei kasutata tuld. Liidete tihendamine on tuleohtlik töö, sest tule leek võib tööde käigus avade ja pragude kaudu peidus olevad katuse-, põranda- ja seinakonstruktsiooni elemendid põlema panna
 • 100% ulatuses aluspinnaga nakkumine
 • Ei vaja serva kinnitusklambreid ega üleminekumuhve
 • Kasutuskohtade mitmekesisus. Saab kasutada praktiliselt kõikidel tahketel aluspindadel, olenemata selle kujust
 • Homogeenne ja ilma vuukideta veekindel kiht
 • Pealmisele kihile saab anda kõrvalolevate pindadega samasuguse väljanägemise. Vaata toonide valikut.

Tagasi üles

Süsteemide ja vedelplast hüdroisolatsiooni omadused:

 • Veekindlate vuukide süsteeme saab kombineerida teiste vedelplastsüsteemidega katustel, rõdudel ja parklates, mis tagab kogu pinna veepidavuse
 • Hüdroisolatsioonina kasutatav vedelplastmaterjal on Trifle ProDetail. PMMA (polümetüül-metakrülaat)
 • Vedelplast nakkub paljudele aluspindadega. Vineer, keraamilised plaadid, asfalt, betoon, PVC, TPO, PIB, polüuretaan (PU), polüurea (PUA), EPDM, SBS bituumenrullmaterjal, klaas, puit, plekk, roostevaba teras, erinevad metallid ja paljud teised
 • Juurekindel, vastavalt normile EN 13948 ja Saksa FLL meetodile
 • Paigaldustemperatuur minimaalselt -5°C
 • Kiirkivinev. Juba 1h peale tööde lõppu võib tehtud pinna kasutusele võtta
 • Vuugivaba, mis välistab veel võimaluse liitest läbi tungida
 • Hüdroisolatsioon on tugevdatud fliisiga, mis jätab elastse pragusidsildava katte
 • Lahustivaba
 • Vihmakindel peale 30minutit
 • Ilmastikukindel (UV, IR)
 • Leelisekindel. Sobib kokku mineraalsete materjalidega
 • Vastupidav hüdrolüüsile. Sobib nullkaldega pinnale, sest ei reageeri veega ja talub seisvat vett
 • Euroopa Tehniline Tunnustus (ETAG 005)

Tagasi üles

Pealiskihi toonid

Pealmiseks kihiks saame paigaldada ühtlase ja sileda vedelplast värvkatte. Värvkate on vajalik ainult siis, kui soovitakse hüdroisolatsiooni tooni muuta.

Triflex Cryl Finish Colors
Triflex värvikaart

Tagasi üles

Miks valida katuseprofid?

Meie eesmärk on alati anda nii asjaliku nõu kui ka pakkuda lahendust, mis päriselt vett peab. Kliki ja vaata, millele me rõhku paneme.

Mõtleme kaasa

Kuulame ära probleemi ja pakume välja individuaalse lahenduse antud olukorrale.

Kõrge tööeetika

Pingutame selle nimel, et meiega oleks meeldiv koostööd teha. Korrektne ja viisakas käitumine objektil ning enda järelt koristamine on meie jaoks sama elementaarne kui noa ja kahvliga söömine.

Näidislahendus

Põrsast kotis ei soovi keegi osta ega ka meie müüa. Võimaluse korral teeme näidislahenduse, et saaksid näha ja katsuda, milline on lõpptulemus.

Võta meiega ühendust või tule külla

Kui vajad nõu või abi meestelt, kes lihtsalt ei räägi vaid ka päriselt teevad, siis kirjuta või helista meile.  Võta meiega ühendust
  NÕUSOLEK KÜPSISTE KASUTAMISEKS 

  Veebileht katuseprofid.ee (edaspidi - Veebileht) kasutab küpsiseid eeskätt veebilehe kasutajamugavuse parandamiseks.  Nõustute küpsistega jätkates veebilehe külastamist või alternatiivselt vajutades nupule „Nõustun“. Küpsiste blokeerimine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi. 

  Mis on küpsis?
  Küpsis (cookie) on väike tekstifail, mis salvestatakse veebilehe külastamisel kasutaja arvutisse või muusse seadmesse. Küpsised ei saada informatsiooni kasutaja arvutist välja. Küpsiste all käsitleme kõiki eelnevalt defineeritud tekstifaile olenemata tehnoloogilisest piiritlusest. 

  Mis eesmärgil ja milliseid küpsiseid kasutatakse?
  Kogume püsi- ja seansiküpsiseid mis on vajalikud veebilehe toimimiseks, kasutajamugavuse parandamiseks ja asjakohaseks reklaamimiseks. 

  Kasutame järgmiste kolmandate osapoolte küpsiseid:


  Meil puudub ligipääs ja kontroll kolmanda osapoolte küpsistele ning nende küpsiste kasutamine kuulub paigaldajate privaatsuspoliitika alla. Kolmandate osapoolte privaatsuspoliitika ja tingimustega saate tutvuda kolmanda osapoole veebilehtedel. 

  Mis andmeid küpsistega kogutakse?
  Küpsiste kasutamisega seoses võidakse säilitada isikuandmeid mille kasutaja on ise veebilehe vormi täites kirjutanud. Nende hulka kuulub emaili aadress ja pöördumise sisu. Lisaks võidakse säilitada seadmeinfot, asukohateavet, ip-aadressi, keelevalikut  ja muid eelnevalt loetletud andmeid. 

  Kasutaja isikuandmeid ei säilitata kauem, kui seda nõuavad kogutud andmete eesmärgid. Kui isikuandmed muutuvad ebavajalikeks või kasutaja taotleb nende kustutamist, kustutatakse andmed 1 kuu jooksul. 

  Võime avaldada küpsiste kasutamisega seoses kogutud andmeid oma töötajatele, teenuse osutajatele ja eelnevalt nimetatud kolmandatele osapooltele, kui see on vajalik  eelnimetatud eesmärkidel. Samuti võime avaldada küpsiste kasutamisega seoses kogutud informatsiooni kui oleme kohustatud seda tegema seadusest tulenevalt või enda õiguste või huvide kaitsmisel (nt veebilehe väärkasutuse tuvastamiseks). 

  Kui kaua on küpsis arvutisse talletatud?
  Küpsiste talletamise aeg on iga küpsise puhul erinev. Igakordne veebilehe külastamine uuendab küpsiseid, mistõttu pikeneb ka nende talletamise periood. Seansiküpsised salvestuvad ajutiselt veebilehe külastamise ajaks. Püsiküpsised salvestuvad kasutaja arvutisse pärast veebilehe sulgemist. Püsiküpsistel on erinev aegumisperiood ning mõned neist jäävad kasutaja seadmesse päevadeks, kuudeks või aastateks, kuid soovi korral saab seadmest ise kustutada. 

  Kuidas küpsiste kasutamist piirata ja neid kustutada?
  Kasutaja saab kustutada seadmesse salvestatud küpsised ja ennetavalt vältida küpsiste salvestamist seadmesse. Selleks tuleb kasutajal muuta veebilehe privaatsusseadeid. Seadeid küpsiste keelamiseks tuleb muuta igas seadmes eraldi. Kõikide küpsiste blokeerimine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi.

  Täpsemalt juhised leiab veebilehitseja kasutusjuhendist: 

  Internet Explorer: http://support.microsoft.com/kb/278835
  Crome: https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=en
  Firefox: http://support.mozilla.org/en-US/kb/Clear%20Recent%20History
  Opera: http://www.opera.com/browser/tutorials/security/privacy
  Safari: http://support.apple.com/kb/PH5042
   
  Kontaktinfo ja lisateabe saamine
  Veebilehe haldaja ja isikuandmete vastutav töötleja on Hillar Peets, asukohaga Harjumaa, Tallinn linn, Kadaka tee 42n, 12915Kui Teil on küsimusi või ettepanekuid, võtke ühendust telefonil 53976660 või e-posti aadressil info@katuseprofid.ee 

  Kolmandate osapoole kontaktandmed on kättesaadavad nende veebilehtedelt.