20 aastat kogemust valdkonnas
500+ tehtud objekti
3000 ruutu paigaldatud vedelplasti
10 spetsialisti tööl

Paksukihiline parklasüsteem

Triflex DeckFloor

Uute ja vanade parkimismajade loomuliku ventilatsiooniga alumised ja ülemised korrused, rambid.

Triflex DeckFloor on paks veekindel parkla isetasanduv pinnakattelahendus, mille peamiseks kasutuskohaks on parklad, kus on vajalik tagada põrandapinna kulumiskindlus ja vastupidavus suurtele koormustele ning kaitse vee, soolade ja kemikaalide eest. Näiteks parkimismajade keskmised korrused ja rambid. Sobib ka katuseparklatele, mille all paikneb parkimiskorrus.

Lisaks hoone pikemale elueale saab silmale meeldiva ning disainivõimalustega parklapinna. Võimalik on kasutada erinevaid värvitoone ning märkida parkimiskohad ja inimeste liikumisteed ja suunad.

Kasutatavad materjalid baseeruvad PMMA (polümetüülmetakrülaat) vaigul.

Kasutuskohad:
 • Uued parklad. Sobib uute soojustamata katuseparklate ja vahekorruste põrandate vee- ja kulumiskindlaks kaitseks. Kõik liited ja detailid tehakse veekindlaks kangaga tugevdatud vedelplasthüdroisolatsiooniga Triflex ProDetail.
 • Vanad parklad. Olemasolevate katuseparklate ja vahekorruste põrandate renoveerimiseks ilma, et peaks alukonstruktsioone eemaldama säästes aega ja raha. Aluspinnaks sobib betoon ja asfalt. Vedelplastlahendus on madala profiiliga ja tõstab konstruktsioonile mõjuvat koormust vähem kui 10 kg/m².
 • Nullkaldega pind. Vedelplast ei reageeri veega ja talub seisvat vett.
Koostisosad vastavalt pinnakattele:
Variant 1:
 1. Krunt.
 2. Veekindel kulumiskiht.
 3. Pealiskihiks on suureteraline liiv, mis on kaetud tugeva vedelplastvärviga.

Vedelplast triflex-DeckFloor-Variant-1Triflex ProPark_DeckFloor v1 värvikaart

Kasutusala:

 • Väikese liikluskoormusega katuseparklad.
 • Parkimiskohad.
Variant 2:
 1. Krunt.
 2. Veekindel kulumiskiht.
 3. Pealiskihiks on paks spetsiaalne suureteraline vedelplastkate.

Triflex vedelplast-DeckFloor-Variant-2Triflex ProPark_DeckFloor v2 värvikaart

Kasutusala:

 • Suure liikluskoormusega katuseparklad.
 • Sisse- ja väljapääsualad.
 • Rambid.
 • Sõidurajad.
Variant 3:
 1. Krunt.
 2. Veekindel kulumiskiht.
 3. Pealiskihiks on korundkillustik, mis on kaetud tugeva läbipaistva lakiga.

Vedelplast triflex-DeckFloor-Variant-3Triflex ProPark_DeckFloor v3 värvikaart

Kasutusala:

 • Suure liikluskoormusega katuseparklad.
 • Suurendatud libisemis- ja kulumiskindlust vajavad pinnad.
 • Järsud rambid.
Triflex DeckFloor süsteemi omadused:
 • Sobib paljudele aluspindadele. Asfalt, polümeerasfalt, betoon, metall, puit.
 • Liidete, detailide ja läbiviikude hüdroisolatsioon.
 • Loomuliku ventilatsiooniga parklakorrused.
 • Vastupidav suurele mehaanilisele koormusele. Pika kulumisaja ja vastupidavuse tihedale liiklusele tagab löögi- ja koormuskindel kulumiskiht. NB! Vastupidavust naastrehvidele ei ole katsetatud.
 • Vastupidav kemikaalidele ja lumesulatamise sooladele. Kõigi kihtide omavaheline keemiline nakkumine.
 • Libisemisvastane pind. Lahenduste libisemiskindlad katted on töökindlad kuival ja märjal pinnal ning toimivad autodele ja jalakäijatele.
 • Avatud liikluseks 3 tundi peale tööde lõppu. Tööde ajaks ei pea kogu parklat kinni panema ja uue pinnakattega kaetud alad saab kiirelt kasutusele võtta.
 • Ilmastikukindel (UV, IR, jne.).
 • Euroopa Tehniline Tunnustus (ETAG 005).
 • Tuletundlikkus vastab EN 13501-1: Klass Cfl-s1.
 • Vastab betooni pinnakaitsesüsteemide standardile EN 1504-2. Pragude sildamisvõime A1 (-10°C).

Miks just katuseprofid valida vett takistama?

Meie eesmärk on olnud alati see, et saaksid meilt nii asjaliku nõu, kui ka lahenduse, mis päriselt ka vett peab. Kliki ja vaata, millele me rõhku pöörame.

Mõtleme päriselt kaasa

Kuulame kõigepealt ära probleemi, süveneme ja alles siis pakume välja, mis oleks parim lahendus antud olukorras.

Kõrge tööeetika

Pingutame selle nimel, et meiega oleks mõnus koostööd teha. Korrektne ja viisakas käitumine objektil ning enda järelt koristamine on meie jaoks elementaarne nagu noa ja kahvliga söömine.

Näidislahendus

Põrasast kotis ei soovi keegi osta ega ka meie müüa. Võimaluse korral teeme näidislahenduse, et saaksid näha ja katsuda, milline näeb päriselt välja lõpptulemus.

Võta meiega ühendust või tule külla

Kui vajad nõu või abi meestelt, kes lihtsalt ei räägi vaid ka päriselt teevad, siis kirjuta või helista meile.  Võta meiega ühendust
  NÕUSOLEK KÜPSISTE KASUTAMISEKS 

  Veebileht katuseprofid.ee (edaspidi - Veebileht) kasutab küpsiseid eeskätt veebilehe kasutajamugavuse parandamiseks.  Nõustute küpsistega jätkates veebilehe külastamist või alternatiivselt vajutades nupule „Nõustun“. Küpsiste blokeerimine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi. 

  Mis on küpsis?
  Küpsis (cookie) on väike tekstifail, mis salvestatakse veebilehe külastamisel kasutaja arvutisse või muusse seadmesse. Küpsised ei saada informatsiooni kasutaja arvutist välja. Küpsiste all käsitleme kõiki eelnevalt defineeritud tekstifaile olenemata tehnoloogilisest piiritlusest. 

  Mis eesmärgil ja milliseid küpsiseid kasutatakse?
  Kogume püsi- ja seansiküpsiseid mis on vajalikud veebilehe toimimiseks, kasutajamugavuse parandamiseks ja asjakohaseks reklaamimiseks. 

  Kasutame järgmiste kolmandate osapoolte küpsiseid:


  Meil puudub ligipääs ja kontroll kolmanda osapoolte küpsistele ning nende küpsiste kasutamine kuulub paigaldajate privaatsuspoliitika alla. Kolmandate osapoolte privaatsuspoliitika ja tingimustega saate tutvuda kolmanda osapoole veebilehtedel. 

  Mis andmeid küpsistega kogutakse?
  Küpsiste kasutamisega seoses võidakse säilitada isikuandmeid mille kasutaja on ise veebilehe vormi täites kirjutanud. Nende hulka kuulub emaili aadress ja pöördumise sisu. Lisaks võidakse säilitada seadmeinfot, asukohateavet, ip-aadressi, keelevalikut  ja muid eelnevalt loetletud andmeid. 

  Kasutaja isikuandmeid ei säilitata kauem, kui seda nõuavad kogutud andmete eesmärgid. Kui isikuandmed muutuvad ebavajalikeks või kasutaja taotleb nende kustutamist, kustutatakse andmed 1 kuu jooksul. 

  Võime avaldada küpsiste kasutamisega seoses kogutud andmeid oma töötajatele, teenuse osutajatele ja eelnevalt nimetatud kolmandatele osapooltele, kui see on vajalik  eelnimetatud eesmärkidel. Samuti võime avaldada küpsiste kasutamisega seoses kogutud informatsiooni kui oleme kohustatud seda tegema seadusest tulenevalt või enda õiguste või huvide kaitsmisel (nt veebilehe väärkasutuse tuvastamiseks). 

  Kui kaua on küpsis arvutisse talletatud?
  Küpsiste talletamise aeg on iga küpsise puhul erinev. Igakordne veebilehe külastamine uuendab küpsiseid, mistõttu pikeneb ka nende talletamise periood. Seansiküpsised salvestuvad ajutiselt veebilehe külastamise ajaks. Püsiküpsised salvestuvad kasutaja arvutisse pärast veebilehe sulgemist. Püsiküpsistel on erinev aegumisperiood ning mõned neist jäävad kasutaja seadmesse päevadeks, kuudeks või aastateks, kuid soovi korral saab seadmest ise kustutada. 

  Kuidas küpsiste kasutamist piirata ja neid kustutada?
  Kasutaja saab kustutada seadmesse salvestatud küpsised ja ennetavalt vältida küpsiste salvestamist seadmesse. Selleks tuleb kasutajal muuta veebilehe privaatsusseadeid. Seadeid küpsiste keelamiseks tuleb muuta igas seadmes eraldi. Kõikide küpsiste blokeerimine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi.

  Täpsemalt juhised leiab veebilehitseja kasutusjuhendist: 

  Internet Explorer: http://support.microsoft.com/kb/278835
  Crome: https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=en
  Firefox: http://support.mozilla.org/en-US/kb/Clear%20Recent%20History
  Opera: http://www.opera.com/browser/tutorials/security/privacy
  Safari: http://support.apple.com/kb/PH5042
   
  Kontaktinfo ja lisateabe saamine
  Veebilehe haldaja ja isikuandmete vastutav töötleja on Hillar Peets, asukohaga Harjumaa, Tallinn linn, Kadaka tee 42n, 12915Kui Teil on küsimusi või ettepanekuid, võtke ühendust telefonil 53976660 või e-posti aadressil info@katuseprofid.ee 

  Kolmandate osapoole kontaktandmed on kättesaadavad nende veebilehtedelt.