fbpx
20 aastat kogemust valdkonnas
500+ tehtud objekti
3000 ruutu paigaldatud vedelplasti
10 spetsialisti tööl

Märkimissüsteemid

Triflex märkimissüsteemid

Ilmastikutingimuste ja mehaaniliste koormuste tõttu on sõidu- ja kergliiklusteedele, ladudele, tootmishallidele ning parklatele seatud suured nõudmised. Kasvav liiklussagedus vajab maksimaalset ohutust, seades märgistussüsteemidele äärmiselt kõrged nõudmised. Süsteemid peavad olema vastupidavad ja kiiresti paigaldatavad ning võimelised täitma oma eesmärki 24 tundi ööpäevas ja kõigis ilmastikuoludes. Saksamaa külmplastide turuliidrina pakub Triflex märgistussüsteeme, mis tulevad toime ka kõige nõudlikumate väljakutsetega.

Evakuatsiooniteed peavad olema eraldatud ülejäänud liikumisteedest, et oleks võimalikult kiirelt ja ohutult leida väljapääs. Need võivad paikneda näiteks trepikodades, kaubanduskeskustes, tehastes, tunnelites, lennu- ja raudteejaamades, maa-alustes või mitmekorruselistes parklates. Siin saame pakkuda lisaks tavalisele märkimislahendustele ka luminestsents märgistamist, mis emiteerib valgust pika aja vältel peale lampide kustumist või päikese loojumist.

Külmplastist paksukihilised märkimissüsteemid

Triflex Cold Plastic on paksukihiline, külmpaigaldatav ja erakordselt kiire kõvenemisega ning vastupidav märgistamissüsteem. Algselt mõeldud maanteedele ja on laialdaselt kasutusel libisemisvastase valge või toonitud märkimislahendusena parklates, teenindusaladel ja muudes tiheda liiklusega kohtades Saksa autobahnil ja Suurbritannias enam kui 20 aastat. PMMA vaigutehnoloogia kasutamine võimaldab sellel 2-komponentsel lahendusel kiiresti kõveneda isegi väga madalatel temperatuuridel, vältides kuumpaigaldatavatest termoplastlahendustest tulenevaid tervise- ja ohutusriske. Süsteem edestab betoonipealseid termoplaste ja sobib raskeveokite poolt kasutatavatele hooldustekkidele ja tõstukitega kaubalaadimisaladele.

Külmplastikut on lihtne peale kanda ja vastupidav, testitud ning ühilduv paljude erinevate aluspindadega. Saab otse asfaldile kanda muutes selle ideaalseks kiireks lahenduseks parklates, teeninduspiirkondades, kaubanduskeskustes, lennujaamades, teedel ja muudes rakendustes, mis vajavad kiiret ja kindlat lahendust.

Lisaks ei piirdu märgistused ainult valge või kollase värvitooniga, vaid ka paljude erinevate toonidega, mis võimaldavad disaini loovust ja sobivad ettevõtte värvide või kaubamärgiga.

Märgistamine-jooniminePreco_Cryl_Rollplastik_2K

Preco_NightLineParkla joonimine
Kasutuskohad:
 • Parkla joonimine ja nooled raskeveokoite teenindustekil ja õue märgistused.
 • Parkla sõiduradade toonitud kate ja märgistamine.
 • Parkimiskohtade toonitud kate ja märgistamine.
 • Puudega juhi parkimiskohtade märgistamine
 • Kergliiklusteede toonitud kate ja märgistamine.
 • Ülekäigurajad.
 • Vaegnägijate juhtteede märgistamine.
 • Liiklusmärgid parkla või tee pinnal.
 • Tähed / sümbolid.
 • Parkla pimendamine (olemasolevate märgiste katmine).
 • Raudteeplatvormi märgistused.
 • Maanteede märgistused.
 • Ettevõtte kaubamärgid / logod.

Triflex Preco Line 300 õhukesekihilised märkimissüsteemid

Triflex Preco Line 300 on õhukese kihiga külmsprei või -rulliga paigaldatav kiirelt kõvenev märgistamissüsteem, mis on lihtsalt paigaldatav ühekomponentne lahendus, mis ühildub täielikult paljude aluspindadega. Saab otse peale kanda asfaldile ja betoonile ning seda saab kasutada paljude olemasolevate märgistusmaterjalide peal. Süsteemi kasutatakse laialdaselt parklates ja teedel ning õhukese kihi tõttu lennujaamades.

Teaser_Preco_Line_300Preco-Line 300

Kasutuskohad:
 • Parklate märgistused.
 • Teemärgistused.
 • Tööstuslike põrandate märgistused.
 • Laohoone märgistused.

Triflex Parkla Disainer

Triflex Parkla Disainer abil saab veebis kujundada ja katsetada toonide omavahelist sobivust parkla pinnal.

Miks valida katuseprofid?

Meie eesmärk on alati anda nii asjaliku nõu kui ka pakkuda lahendust, mis päriselt vett peab. Kliki ja vaata, millele me rõhku paneme.

Mõtleme kaasa

Kuulame ära probleemi ja pakume välja individuaalse lahenduse antud olukorrale.

Kõrge tööeetika

Pingutame selle nimel, et meiega oleks meeldiv koostööd teha. Korrektne ja viisakas käitumine objektil ning enda järelt koristamine on meie jaoks sama elementaarne kui noa ja kahvliga söömine.

Näidislahendus

Põrsast kotis ei soovi keegi osta ega ka meie müüa. Võimaluse korral teeme näidislahenduse, et saaksid näha ja katsuda, milline on lõpptulemus.

Võta meiega ühendust või tule külla

Kui vajad nõu või abi meestelt, kes lihtsalt ei räägi vaid ka päriselt teevad, siis kirjuta või helista meile.  Võta meiega ühendust
  NÕUSOLEK KÜPSISTE KASUTAMISEKS 

  Veebileht katuseprofid.ee (edaspidi - Veebileht) kasutab küpsiseid eeskätt veebilehe kasutajamugavuse parandamiseks.  Nõustute küpsistega jätkates veebilehe külastamist või alternatiivselt vajutades nupule „Nõustun“. Küpsiste blokeerimine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi. 

  Mis on küpsis?
  Küpsis (cookie) on väike tekstifail, mis salvestatakse veebilehe külastamisel kasutaja arvutisse või muusse seadmesse. Küpsised ei saada informatsiooni kasutaja arvutist välja. Küpsiste all käsitleme kõiki eelnevalt defineeritud tekstifaile olenemata tehnoloogilisest piiritlusest. 

  Mis eesmärgil ja milliseid küpsiseid kasutatakse?
  Kogume püsi- ja seansiküpsiseid mis on vajalikud veebilehe toimimiseks, kasutajamugavuse parandamiseks ja asjakohaseks reklaamimiseks. 

  Kasutame järgmiste kolmandate osapoolte küpsiseid:


  Meil puudub ligipääs ja kontroll kolmanda osapoolte küpsistele ning nende küpsiste kasutamine kuulub paigaldajate privaatsuspoliitika alla. Kolmandate osapoolte privaatsuspoliitika ja tingimustega saate tutvuda kolmanda osapoole veebilehtedel. 

  Mis andmeid küpsistega kogutakse?
  Küpsiste kasutamisega seoses võidakse säilitada isikuandmeid mille kasutaja on ise veebilehe vormi täites kirjutanud. Nende hulka kuulub emaili aadress ja pöördumise sisu. Lisaks võidakse säilitada seadmeinfot, asukohateavet, ip-aadressi, keelevalikut  ja muid eelnevalt loetletud andmeid. 

  Kasutaja isikuandmeid ei säilitata kauem, kui seda nõuavad kogutud andmete eesmärgid. Kui isikuandmed muutuvad ebavajalikeks või kasutaja taotleb nende kustutamist, kustutatakse andmed 1 kuu jooksul. 

  Võime avaldada küpsiste kasutamisega seoses kogutud andmeid oma töötajatele, teenuse osutajatele ja eelnevalt nimetatud kolmandatele osapooltele, kui see on vajalik  eelnimetatud eesmärkidel. Samuti võime avaldada küpsiste kasutamisega seoses kogutud informatsiooni kui oleme kohustatud seda tegema seadusest tulenevalt või enda õiguste või huvide kaitsmisel (nt veebilehe väärkasutuse tuvastamiseks). 

  Kui kaua on küpsis arvutisse talletatud?
  Küpsiste talletamise aeg on iga küpsise puhul erinev. Igakordne veebilehe külastamine uuendab küpsiseid, mistõttu pikeneb ka nende talletamise periood. Seansiküpsised salvestuvad ajutiselt veebilehe külastamise ajaks. Püsiküpsised salvestuvad kasutaja arvutisse pärast veebilehe sulgemist. Püsiküpsistel on erinev aegumisperiood ning mõned neist jäävad kasutaja seadmesse päevadeks, kuudeks või aastateks, kuid soovi korral saab seadmest ise kustutada. 

  Kuidas küpsiste kasutamist piirata ja neid kustutada?
  Kasutaja saab kustutada seadmesse salvestatud küpsised ja ennetavalt vältida küpsiste salvestamist seadmesse. Selleks tuleb kasutajal muuta veebilehe privaatsusseadeid. Seadeid küpsiste keelamiseks tuleb muuta igas seadmes eraldi. Kõikide küpsiste blokeerimine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi.

  Täpsemalt juhised leiab veebilehitseja kasutusjuhendist: 

  Internet Explorer: http://support.microsoft.com/kb/278835
  Crome: https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=en
  Firefox: http://support.mozilla.org/en-US/kb/Clear%20Recent%20History
  Opera: http://www.opera.com/browser/tutorials/security/privacy
  Safari: http://support.apple.com/kb/PH5042
   
  Kontaktinfo ja lisateabe saamine
  Veebilehe haldaja ja isikuandmete vastutav töötleja on Hillar Peets, asukohaga Harjumaa, Tallinn linn, Kadaka tee 42n, 12915Kui Teil on küsimusi või ettepanekuid, võtke ühendust telefonil 53976660 või e-posti aadressil info@katuseprofid.ee 

  Kolmandate osapoole kontaktandmed on kättesaadavad nende veebilehtedelt.