20 aastat kogemust valdkonnas
500+ tehtud objekti
3000 ruutu paigaldatud vedelplasti
10 spetsialisti tööl

Asfaltkattega parklad

Triflex AWS

Uute ja vanade parkimismajade ülemised korrused. Kasutatavate ruumide peal olevad katuseparklad. 

Triflex AWS on kangaga tugevdatud parkla hüdroisolatsioonilahendus, mille peamiseks kasutuskohaks on katuseparklad, mis kaetakse pealt asfaldiga. Tulemuseks on vastupidavus suurtele koormustele, näiteks raskeveokite laadimisalad. Vettpidav kiht jääb paksu asfaltkihi alla, mis tagab hüdroisolatsiooni pikaealisuse ning on sobilik ka naastrehvidele.

Vedelplast baseerub PMMA (polümetüül-metakrülaat) vaigul, mis on kiirkivinev, ilmastiku, UV, ja IR kiirguskindel.

Kasutuskohad:
 • Uued  katuseparklad. Sobib uute soojustatud või soojustamata katuseparklate ehitamiseks. Soojustus jääb vedelplast hüdroisolatsiooni alla ja külm vesi ei jookse soojustusest läbi ning ei jahuta aluskonstruktsioone nagu see on pööratud katuste puhul. Hüdroisolatsiooni kaitseb pealt paks asfaltkiht.
 • Vanad katuseparklad. Olemasolevate katuseparklate renoveerimiseks ilma, et peaks alukonstruktsioone eemaldama säästes aega ja raha.
Koostisosad:
 1. Krunt.
 2. Hüdroisolatsioon koos tugevduskangaga.
 3. Kaitsekiht koos kvartsliivaga.
 4. Asfalt.

Vedelplastiga parklad-AWS

Triflex AWS süsteemi omadused:
 • Sobib paljudele aluspindadele. Asfalt, polümeerasfalt, betoon, metall, puit.
 • Vastupidav kuuma asfaldi paigaldustemperatuurile kuni +250 °C.
 • Asfaldit saab paigaldada juba 3 tundi peale hüdroisolatsiooni paigaldust.
 • Moodustab koos liidete, detailide ja läbiviikude hüdroisolatsiooniga ühtse terviku.
 • Vastupidav kemikaalidele ja lumesulatamise sooladele. Kõigi kihtide omavaheline keemiline nakkumine.
 • Paindlik ja pragusid sildav. Täielikult armeeritud ja külmpaigaldatav.
 • Pikaajalise kogemuse põhjal väljatöötatud lahendus võtab vastu konstruktsioonis esinevad liikumised ning tagab täieliku veepidavuse moodustades liideteta ühtse terviku.
 • Juurekindel materjal vastavalt normile EN 13948 ja Saksa FLL meetodile.
 • Leelise ja hüdrolüüsi kindel. Sobib kokku mineraalsete materjalidega ning ei lahustu vees.
 • Ilmastikukindel (UV, IR, jne.).
 • Euroopa Tehniline Tunnustus (ETAG 005).

Miks just katuseprofid valida vett takistama?

Meie eesmärk on olnud alati see, et saaksid meilt nii asjaliku nõu, kui ka lahenduse, mis päriselt ka vett peab. Kliki ja vaata, millele me rõhku pöörame.

Mõtleme päriselt kaasa

Kuulame kõigepealt ära probleemi, süveneme ja alles siis pakume välja, mis oleks parim lahendus antud olukorras.

Kõrge tööeetika

Pingutame selle nimel, et meiega oleks mõnus koostööd teha. Korrektne ja viisakas käitumine objektil ning enda järelt koristamine on meie jaoks elementaarne nagu noa ja kahvliga söömine.

Näidislahendus

Põrasast kotis ei soovi keegi osta ega ka meie müüa. Võimaluse korral teeme näidislahenduse, et saaksid näha ja katsuda, milline näeb päriselt välja lõpptulemus.

Võta meiega ühendust või tule külla

Kui vajad nõu või abi meestelt, kes lihtsalt ei räägi vaid ka päriselt teevad, siis kirjuta või helista meile.Võta meiega ühendust
NÕUSOLEK KÜPSISTE KASUTAMISEKS 

Veebileht katuseprofid.ee (edaspidi - Veebileht) kasutab küpsiseid eeskätt veebilehe kasutajamugavuse parandamiseks.  Nõustute küpsistega jätkates veebilehe külastamist või alternatiivselt vajutades nupule „Nõustun“. Küpsiste blokeerimine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi. 

Mis on küpsis?
Küpsis (cookie) on väike tekstifail, mis salvestatakse veebilehe külastamisel kasutaja arvutisse või muusse seadmesse. Küpsised ei saada informatsiooni kasutaja arvutist välja. Küpsiste all käsitleme kõiki eelnevalt defineeritud tekstifaile olenemata tehnoloogilisest piiritlusest. 

Mis eesmärgil ja milliseid küpsiseid kasutatakse?
Kogume püsi- ja seansiküpsiseid mis on vajalikud veebilehe toimimiseks, kasutajamugavuse parandamiseks ja asjakohaseks reklaamimiseks. 

Kasutame järgmiste kolmandate osapoolte küpsiseid:


Meil puudub ligipääs ja kontroll kolmanda osapoolte küpsistele ning nende küpsiste kasutamine kuulub paigaldajate privaatsuspoliitika alla. Kolmandate osapoolte privaatsuspoliitika ja tingimustega saate tutvuda kolmanda osapoole veebilehtedel. 

Mis andmeid küpsistega kogutakse?
Küpsiste kasutamisega seoses võidakse säilitada isikuandmeid mille kasutaja on ise veebilehe vormi täites kirjutanud. Nende hulka kuulub emaili aadress ja pöördumise sisu. Lisaks võidakse säilitada seadmeinfot, asukohateavet, ip-aadressi, keelevalikut  ja muid eelnevalt loetletud andmeid. 

Kasutaja isikuandmeid ei säilitata kauem, kui seda nõuavad kogutud andmete eesmärgid. Kui isikuandmed muutuvad ebavajalikeks või kasutaja taotleb nende kustutamist, kustutatakse andmed 1 kuu jooksul. 

Võime avaldada küpsiste kasutamisega seoses kogutud andmeid oma töötajatele, teenuse osutajatele ja eelnevalt nimetatud kolmandatele osapooltele, kui see on vajalik  eelnimetatud eesmärkidel. Samuti võime avaldada küpsiste kasutamisega seoses kogutud informatsiooni kui oleme kohustatud seda tegema seadusest tulenevalt või enda õiguste või huvide kaitsmisel (nt veebilehe väärkasutuse tuvastamiseks). 

Kui kaua on küpsis arvutisse talletatud?
Küpsiste talletamise aeg on iga küpsise puhul erinev. Igakordne veebilehe külastamine uuendab küpsiseid, mistõttu pikeneb ka nende talletamise periood. Seansiküpsised salvestuvad ajutiselt veebilehe külastamise ajaks. Püsiküpsised salvestuvad kasutaja arvutisse pärast veebilehe sulgemist. Püsiküpsistel on erinev aegumisperiood ning mõned neist jäävad kasutaja seadmesse päevadeks, kuudeks või aastateks, kuid soovi korral saab seadmest ise kustutada. 

Kuidas küpsiste kasutamist piirata ja neid kustutada?
Kasutaja saab kustutada seadmesse salvestatud küpsised ja ennetavalt vältida küpsiste salvestamist seadmesse. Selleks tuleb kasutajal muuta veebilehe privaatsusseadeid. Seadeid küpsiste keelamiseks tuleb muuta igas seadmes eraldi. Kõikide küpsiste blokeerimine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi.

Täpsemalt juhised leiab veebilehitseja kasutusjuhendist: 

Internet Explorer: http://support.microsoft.com/kb/278835
Crome: https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=en
Firefox: http://support.mozilla.org/en-US/kb/Clear%20Recent%20History
Opera: http://www.opera.com/browser/tutorials/security/privacy
Safari: http://support.apple.com/kb/PH5042
 
Kontaktinfo ja lisateabe saamine
Veebilehe haldaja ja isikuandmete vastutav töötleja on Hillar Peets, asukohaga Harjumaa, Tallinn linn, Kadaka tee 42n, 12915Kui Teil on küsimusi või ettepanekuid, võtke ühendust telefonil 53976660 või e-posti aadressil info@katuseprofid.ee 

Kolmandate osapoole kontaktandmed on kättesaadavad nende veebilehtedelt.