fbpx
20 aastat kogemust valdkonnas
500+ tehtud objekti
3000 ruutu paigaldatud vedelplasti
10 spetsialisti tööl

Küttega parklasüsteem

Triflex HeatTec

Uute ja vanade parkimismajade rambid, sisse- ja väljapääsukohad. Trepid, rõdud, terrassid.

Triflex HeatTec on parklate rampide, sisse- ja väljapääsuteede soojendussüsteem. See talub sellistes piirkondades esinevaid suuri mehaanilisi ja keemilisi koormusi ning hoiab talvel küttega ala jääst puhtana. Küttesüsteemi saab kasutada ka jalakäijate ja teistele sõidukitele mõeldud välistingimustes olevate pindade kütteks. Nende hulka kuuluvad platvormid, helikopteri maandumisplatsid, kõnniteed, rõdud, trepid ja palju muud.

Küttemati tööpinge on 230 V. Komplektne lahendus, mis samaaegselt kaitseb betooni keskkonnamõjude eest ja hoiab pinnad lumest ja jääst vaba. Süsteem hoiab energiatarbimise minimaalsena, kuna juhtseade reageerib ainult teepinna temperatuuridele ja soojendus aktiveeritakse täiendava niiskuse olemasolul.

Küttematt kombineeritakse katuseparklate vedelplastlahendusega Triflex ProPark või terrasside, rõdude ja treppide vedelplastlahendusega Triflex BTS-P.

Kasutuskohad:
 • Uued  parklad ja terrassid. Sobib põranda betooni kaitseks ja jää ning lume automaatseks sulatamiseks. Teeb põranda lihtsamini puhastatavaks.
 • Vanad parklad ja terrassid. Olemasolevate parklate ja terrasside renoveerimiseks, kus on vaja konstruktsioone kaitsta ilmastiku ja vee eest ning hoida rambid ning muud alad jääst ja lumest puhtana. Vedelplastlahendus on madala profiilina umbes 10mm paksune ja tõstab konstruktsioonile mõjuvat koormust minimaalselt.
Kasutusalad:
 • Rambid.
 • Parkla sisse- ja väljapääsuteed.
 • Terrassid, rõdud, trepid.
 • Käiguteed.
 • Evakuatsiooniteed.
Koostisosad:
 1. Krunt.
 2. Küttemati liim.
 3. Küttematt.
 4. Hüdroisolatsioon parklates Triflex ProPark või terrassidel Triflex BTS-P.
 5. Kulumis- ja dekoratiivnekiht parklates Triflex ProPark või terrassidel Triflex BTS-P.

 

Triflex HeatTecHeatTec küttematt

Triflex HeatTec süsteemi omadused:
 • Madala profiilina sobib renoveerimiseks. Umbes 10mm paksune süsteem.
 • Sõidukite liikluseks sobiv hüdroisolatsioonilahendus, mille eeliseks on vuugivaba ja tugev konstruktsioon, mis rahuldab samaaegselt esteetilised nõuded.
 • Suur kasutegur tänu küttemati pinnalähedusele, ca. 5 mm.
 • Kiire soojenemine ka madala temperatuuriga piirkondades.
 • Energiasäästu abil kulude vähendamine kuni 30%.
 • Ei mõjuta funktsionaalset efektiivsust kütteelemendi väiksemate kahjustuste korral.

Miks valida katuseprofid?

Meie eesmärk on alati anda nii asjaliku nõu kui ka pakkuda lahendust, mis päriselt vett peab. Kliki ja vaata, millele me rõhku paneme.

Mõtleme kaasa

Kuulame ära probleemi ja pakume välja individuaalse lahenduse antud olukorrale.

Kõrge tööeetika

Pingutame selle nimel, et meiega oleks meeldiv koostööd teha. Korrektne ja viisakas käitumine objektil ning enda järelt koristamine on meie jaoks sama elementaarne kui noa ja kahvliga söömine.

Näidislahendus

Põrsast kotis ei soovi keegi osta ega ka meie müüa. Võimaluse korral teeme näidislahenduse, et saaksid näha ja katsuda, milline on lõpptulemus.

Võta meiega ühendust või tule külla

Kui vajad nõu või abi meestelt, kes lihtsalt ei räägi vaid ka päriselt teevad, siis kirjuta või helista meile.  Võta meiega ühendust
  NÕUSOLEK KÜPSISTE KASUTAMISEKS 

  Veebileht katuseprofid.ee (edaspidi - Veebileht) kasutab küpsiseid eeskätt veebilehe kasutajamugavuse parandamiseks.  Nõustute küpsistega jätkates veebilehe külastamist või alternatiivselt vajutades nupule „Nõustun“. Küpsiste blokeerimine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi. 

  Mis on küpsis?
  Küpsis (cookie) on väike tekstifail, mis salvestatakse veebilehe külastamisel kasutaja arvutisse või muusse seadmesse. Küpsised ei saada informatsiooni kasutaja arvutist välja. Küpsiste all käsitleme kõiki eelnevalt defineeritud tekstifaile olenemata tehnoloogilisest piiritlusest. 

  Mis eesmärgil ja milliseid küpsiseid kasutatakse?
  Kogume püsi- ja seansiküpsiseid mis on vajalikud veebilehe toimimiseks, kasutajamugavuse parandamiseks ja asjakohaseks reklaamimiseks. 

  Kasutame järgmiste kolmandate osapoolte küpsiseid:


  Meil puudub ligipääs ja kontroll kolmanda osapoolte küpsistele ning nende küpsiste kasutamine kuulub paigaldajate privaatsuspoliitika alla. Kolmandate osapoolte privaatsuspoliitika ja tingimustega saate tutvuda kolmanda osapoole veebilehtedel. 

  Mis andmeid küpsistega kogutakse?
  Küpsiste kasutamisega seoses võidakse säilitada isikuandmeid mille kasutaja on ise veebilehe vormi täites kirjutanud. Nende hulka kuulub emaili aadress ja pöördumise sisu. Lisaks võidakse säilitada seadmeinfot, asukohateavet, ip-aadressi, keelevalikut  ja muid eelnevalt loetletud andmeid. 

  Kasutaja isikuandmeid ei säilitata kauem, kui seda nõuavad kogutud andmete eesmärgid. Kui isikuandmed muutuvad ebavajalikeks või kasutaja taotleb nende kustutamist, kustutatakse andmed 1 kuu jooksul. 

  Võime avaldada küpsiste kasutamisega seoses kogutud andmeid oma töötajatele, teenuse osutajatele ja eelnevalt nimetatud kolmandatele osapooltele, kui see on vajalik  eelnimetatud eesmärkidel. Samuti võime avaldada küpsiste kasutamisega seoses kogutud informatsiooni kui oleme kohustatud seda tegema seadusest tulenevalt või enda õiguste või huvide kaitsmisel (nt veebilehe väärkasutuse tuvastamiseks). 

  Kui kaua on küpsis arvutisse talletatud?
  Küpsiste talletamise aeg on iga küpsise puhul erinev. Igakordne veebilehe külastamine uuendab küpsiseid, mistõttu pikeneb ka nende talletamise periood. Seansiküpsised salvestuvad ajutiselt veebilehe külastamise ajaks. Püsiküpsised salvestuvad kasutaja arvutisse pärast veebilehe sulgemist. Püsiküpsistel on erinev aegumisperiood ning mõned neist jäävad kasutaja seadmesse päevadeks, kuudeks või aastateks, kuid soovi korral saab seadmest ise kustutada. 

  Kuidas küpsiste kasutamist piirata ja neid kustutada?
  Kasutaja saab kustutada seadmesse salvestatud küpsised ja ennetavalt vältida küpsiste salvestamist seadmesse. Selleks tuleb kasutajal muuta veebilehe privaatsusseadeid. Seadeid küpsiste keelamiseks tuleb muuta igas seadmes eraldi. Kõikide küpsiste blokeerimine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi.

  Täpsemalt juhised leiab veebilehitseja kasutusjuhendist: 

  Internet Explorer: http://support.microsoft.com/kb/278835
  Crome: https://support.google.com/chrome/answer/95647?hl=en
  Firefox: http://support.mozilla.org/en-US/kb/Clear%20Recent%20History
  Opera: http://www.opera.com/browser/tutorials/security/privacy
  Safari: http://support.apple.com/kb/PH5042
   
  Kontaktinfo ja lisateabe saamine
  Veebilehe haldaja ja isikuandmete vastutav töötleja on Hillar Peets, asukohaga Harjumaa, Tallinn linn, Kadaka tee 42n, 12915Kui Teil on küsimusi või ettepanekuid, võtke ühendust telefonil 53976660 või e-posti aadressil info@katuseprofid.ee 

  Kolmandate osapoole kontaktandmed on kättesaadavad nende veebilehtedelt.